Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Komorniki k/Poznania, Poznańska 48, The Dublin Inn Grill Bar & Coffee

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    Komorniki k/Poznania, Poznańska 48, The Dublin Inn Grill Bar & Coffee

    Przydrożny bar niedaleko Poznania, w którym można napić się piw z pobliskiego browaru rzemieślniczego w Szreniawie.
    Browar Szreniawa ma co prawda swój własny wyszynk, ale działa tylko sezonowo w soboty i niedziele w godzinach 12:00 - 18:00, dlatego na ichnie piwo zawsze można wpaść tutaj.
    Lokal znajduje się przy drodze krajowej 311, niecałe 4 km od Muzeum Rolnictwa i przemysłu Rolno-spożywczego, na terenie którego mieści się wspomniany browar.
    Można tu dojechać komunikacją podmiejską MPK Poznań - autobusem 703 i 705 ze Szreniawy, oraz z Junikowa, skąd można przesiąść się do pociągu lub tramwaju.

    Bar sympatyczny jak i jego obsługa. Jest ładny ogródek z wygodnymi stolikami, dobra muzyka, a jedyne co przeszkadza w konsumpcji, to przejeżdżające samochody i ciężarówki.
    W ostatni piątek na kranie była pszenica ze Szreniawy w cenie 13 zł, oraz cały wybór piw ze Szreniawy w butelkach.
    Piwo podaje się w firmowym szkle browaru, są też podkładki.
    Kuchnia oferuje burgery, fish&chips, żeberka, oraz pizzę.
    Ja zdecydowałem się na to ostatnie i ku mojemu zaskoczeniu zamiast pizzy podano mi wyśmienity flammkuchen
    Za 28 zł najadłem się to syta.

    Na załączonym zdjęciu Muzeum w Szreniawie gdzie mieści się browar, oraz piwo pszeniczne konsumowane w barze The Dublin Inn Grill Bar & Coffee.

    Godziny otwarcia:
    pon, wto - zamknięte
    śro - czw 13:00 - 21:00
    pią - sob 13:00 - 23:00
    nie 13:00 - 19:00
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎