Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Klasztorna / Woźna, IT

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukex
    Senior
    • 12-2005
    • 262

    #16
    obecnie tylko kp + fortuna , eire na razie nie dowieżli(długo to trwa)

    Comment

    • kham
      Senior
      • 01-2006
      • 751

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex
      obecnie tylko kp + fortuna , eire na razie nie dowieżli(długo to trwa)
      Czarnków ma dostawy do Poznania zawsze we środy. Widocznie święta zakłóciły grafik.

      Comment

      • pezet
        Improwizator
        • 03-2006
        • 481

        #18
        Wizytowałem ten lokal 19 maja 2007 razem z grupą znajomych.
        Dostępne były nastepujące piwa (powinienem napisać: piłem następujące piwa)
        Noteckie 3,5pln
        Eire 4,5pln
        Czerwony Smok 4,5pln
        Złoty Smok ceny nie pamiętam
        Są firmowe szkła!

        Muszę pochwalić obsługę, szczególnie młodego, troszkę zakręconego barmana/kelnera.
        Jedno Eire było kwaśne i bez wmawiania nam, że to tak ma być wymienił na "normalne".
        Swoją drogą to dość ciekawy smaczek miało to piwo, taki rodenbachowski
        Last edited by pezet; 21-05-2007, 09:35. Powód: literówka
        „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
        Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
        Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • kham
          Senior
          • 01-2006
          • 751

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet Wyświetlenie odpowiedzi
          Wizytowałem ten lokal 19 maja 2007 razem z grupą znajomych.
          Dostępne były nastepujące piwa (powinienem napisać: piłem następujące piwa)
          Noteckie 3,5pln
          Eire 4,5pln
          Czerwony Smok 4,5pln
          Złoty Smok ceny nie pamiętam
          Są firmowe szkła!

          Muszę pochwalić obsługę, szczególnie młodego, troszkę zakręconego barmana/kelnera.
          Jedno Eire było kwaśne i bez wmawiania nam, że to tak ma być wymienił na "normalne".
          Swoją drogą to dość ciekawy smaczek miało to piwo, taki rodenbachowski
          Wszystko z kija?? Jeszcze nie dawno twierdzili, że albo złoty albo czerwony smok bo brak miejsca.

          Comment

          • pezet
            Improwizator
            • 03-2006
            • 481

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham Wyświetlenie odpowiedzi
            Wszystko z kija?? Jeszcze nie dawno twierdzili, że albo złoty albo czerwony smok bo brak miejsca.
            Konsultowałem ze znajomymi i tego złotego smoka z kija nie było. Nie było go nawet z butelki. Coś mi się pokićkało
            „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
            Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
            Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • snorre
              Senior
              • 02-2006
              • 655

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet Wyświetlenie odpowiedzi
              Konsultowałem ze znajomymi i tego złotego smoka z kija nie było. Nie było go nawet z butelki. Coś mi się pokićkało
              Rzeczywiście, jak byłem ok. półtorej tygodnia temu, to nie było Złotego Smoka, był Czerwony (coś chyba skwaśniały, piłem dwie sztuki więc wiem co mówię...)
              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎