Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Chorzowska 107 (Silesia City Center), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    #61
    Reklama na reklame - tam muszą się reklamować bo mają bardzo wysoko i wysokie progi - tak trzymać !

    Comment

    • dyrektor
      Pomorska Ława Piwna
      • 05-2005
      • 1039

      #62
      Podczas pobytu w Katowicach na Finałach Ligi Światowej udało mi się eksternistycznie zaliczyć lokal.
      Ogólne wrażenia bardzo pozytywne: bardzo duża sala i taras (w Arkadi chyba troszkę ciasno) , w TV sport (piwo i sport - to jest to co Dyrektor lubi najbardziej) i bardzo miła, fachowa obsługa. A i jeszcze miałem farta, bo spotkałem podczas pracy Krzysztofa. Pszeniczka wyśmienita, mojemu tacie też spasiła.
      Attached Files
      http://www.for-nails.pl/
      http://stanbud.biz/
      https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
        Podczas pobytu w Katowicach na Finałach Ligi Światowej udało mi się eksternistycznie zaliczyć lokal.
        Ogólne wrażenia bardzo pozytywne: bardzo duża sala i taras (w Arkadi chyba troszkę ciasno) , w TV sport (piwo i sport - to jest to co Dyrektor lubi najbardziej) i bardzo miła, fachowa obsługa. A i jeszcze miałem farta, bo spotkałem podczas pracy Krzysztofa. Pszeniczka wyśmienita, mojemu tacie też spasiła.

        ???
        Widzę, że masz na mysli Krzysztofa z Katowic...
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        • dyrektor
          Pomorska Ława Piwna
          • 05-2005
          • 1039

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
          ???
          Widzę, że masz na mysli Krzysztofa z Katowic...
          YYYYYYYYYY chyba tak, albo się z kimś nie dogadałem, wszak był upał
          http://www.for-nails.pl/
          http://stanbud.biz/
          https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
            YYYYYYYYYY chyba tak, albo się z kimś nie dogadałem, wszak był upał
            Nie przejmuj się, nie jednemu piwowarowi Krzysztof
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #66
              Trafiłem tam dziś.

              Wystrój ładny, panie kelnerki także

              Trafiliśmy na poniedziałek więc piwa były tansze, jednak ceny jedzenia mogą porazić. Wzieliśmy golonkę z kolegą i jeszcze jego syn się najadł; miała chyba z 1,5kg.

              Pszeniczniak poprawny, choć goździków nie wyczułem, dunkel miał słaba pianę - kolega stwierdził, że smakuje jak moje , pils fajny, przypominał (będę nieskromny) mojego domowego.

              Lokal fajny, tylko te ceny
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #67
                golonki mają z tytanów, trzeba przyznać
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wzieliśmy golonkę.....

                  aaaaa, przypomniało mi się.
                  Krzysztofie mógłbyś wywalić te kiszone ogórki, które dajecie do golonki. Takiego świństwa dawno nie jadłem, ceny kosmiczne a ogórki kiszone zkapcaniałe. I to teraz gdy jest sezon na świeże. Wstyd.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #69
                    Po giełdzie w Tychach i nieudanym spiżowaniu (zamknięte było) udaliśmy się do Bierhalle. I co i wszystko gites - piwo nad kreskę (jeszcze kilka wizyt a bilans wyjdzie na zero). Ceny piwa dalej promocyjne - mam nadzieję, że to taka promocja na wieki. Dunkel pyszny.
                    Ceny jedzenia moim zdaniem trochę za wysokie na i kurczak na ostro to kurczak z ostrymi sosami, ale, że był smaczny wybaczam.
                    Jakoś lubię to Bierhalle, bo co by nie pisać o wadach jakoś z uśmiechem na twarzy tam wracam. Szkoda tylko , że tak krótko....
                    Dziękuję towarzyszom posiadówki za mile spędzony czas i nawet Kocurek jakiś taki łagodniejszy
                    Last edited by Maggyk; 25-10-2007, 08:46.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #70
                      Dziś także - mimo iż w karcie widnieje 7 zł - za małe piwo kasowano 5 zł. Były 3 piwa - pils, pszenica i dunkel.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • skandal
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1439

                        #71
                        Po krótkim pobycie na początku stycznia w Czechach jestem wymagający, ale chyba trzeba równać do lepszego. Po I - nie widać przy wejściu cen piw i co jest akurat dostępne, a przynajmniej nie rzuca się w oczy. Po II - po kiego grzyba są podstawki???? Żeby się kurzyły? Można by dać sygnał kelnerom (niech się czegoś nauczą) żeby podawali je do piwa Po III - stoi 3 czy 4 kelnerów, patrzą się w TV, prowadzą lużne gadki a ja siedze 2m od nich przy stoliku z pustą szklanką i czekam, czekam...

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          #72
                          Korzystając z uroków urlopu namówiłem żonkę na wizytę w Bierhalle.
                          I od razu bardzo miłe zaskoczenie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 15.00 obowiązuje promocja:
                          płacisz 20 zł i pijesz tyle piwa ile zechcesz (zawsze Pils) - lejesz sam z beczki, dodatkowo szwedzki stół (jesz bez ograniczeń).
                          Dzisiaj do wyboru: ryba, pieczonki, ziemniaki pieczone w kawałkach, kotlety mielone, marchewka z groszkiem oraz żurek i barszcz ukraiński.
                          Wszystko gorące i donoszone na bieżąco. Wszystkie dania można oczywiście mieszać jak kto lubi.
                          Dodatkowo: sok, woda mineralna, mizeria oraz wyśmienite pączki (ufam w tym zakresie mojej żonie).
                          Po 15.00 kolejna promocja:
                          od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 17.00 promocja 50% w ramach "Happy Hours" na wszystkie piwa dostępne w lokalu.

                          Będę chyba częstszym gościem niż dotychczas.

                          PS. Pils wyśmienity!

                          Comment

                          • krasnal45
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 421

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Korzystając z uroków urlopu namówiłem żonkę na wizytę w Bierhalle.
                            I od razu bardzo miłe zaskoczenie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 15.00 obowiązuje promocja:
                            płacisz 20 zł i pijesz tyle piwa ile zechcesz (zawsze Pils) - lejesz sam z beczki, dodatkowo szwedzki stół (jesz bez ograniczeń).
                            Dzisiaj do wyboru: ryba, pieczonki, ziemniaki pieczone w kawałkach, kotlety mielone, marchewka z groszkiem oraz żurek i barszcz ukraiński.
                            Wszystko gorące i donoszone na bieżąco. Wszystkie dania można oczywiście mieszać jak kto lubi.
                            Dodatkowo: sok, woda mineralna, mizeria oraz wyśmienite pączki (ufam w tym zakresie mojej żonie).
                            Po 15.00 kolejna promocja:
                            od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 17.00 promocja 50% w ramach "Happy Hours" na wszystkie piwa dostępne w lokalu.

                            Będę chyba częstszym gościem niż dotychczas.

                            PS. Pils wyśmienity!
                            Kurde.....a ja tam wpadłem w niedzielę w południe....osiem zeta za 0.4l, jednak trochę drogawo ale piwo warte swojej ceny, fundnąłem sobie na miejscu pszenicę, pyszna aczkolwiek dla mnie trochę jak gdyby za "łagodna"(nie mam tu na myśli procentów) za to pils, potwierdzam, wyśmienity i też zaskoczony byłem bo zaopatrzyłem się w pięciolitrową beczułkę "na wynos" w cenie tylko 65 zeta..... nie wiesz czy te promocje cały czas obowiązują? czy tyko teraz chwilowo, bo nigdzie nie doczytałem ...... a chyba też będę tam częstszym gościem......

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              #74
                              Obie promocje są już dojść dawno.
                              Ale przemiła obsługa doniosła mi i pszeniczne na życzenie.
                              Osobiście byłem bardzo zadowolony, jednak w tym czasie pracuję i też korzystałem z urlopu.
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                #75
                                Zasady tych promocji (a właściwie godziny ich obowiązywania) wymyślili z jednego zasadniczego powodu: znikomej ilości klientów w tygodniu, w tych godzinach. To oczywiste chyba dla wszystkich.
                                Tak jak napisał mwa, skorzystał bo miał wolny dzień, podobnie jak ja.
                                Nie mam nic przeciwko temu, żeby następnym razem gdy będę miał wolne, spotkać się w szerszym gronie, wypić klika piw, dobrze zjeść i wydać za wszystko 20 zł.
                                Nie mam również wątpliwości, że Bierhalle na tym nie traci, a wręcz przeciwnie - zyskuje.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎