Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Chorzowska 107 (Silesia City Center), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marek-C
    Senior
    • 12-2005
    • 848

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
    Zasady tych promocji (a właściwie godziny ich obowiązywania) wymyślili z jednego zasadniczego powodu: znikomej ilości klientów w tygodniu, w tych godzinach. To oczywiste chyba dla wszystkich.
    Tak jak napisał mwa, skorzystał bo miał wolny dzień, podobnie jak ja.
    Nie mam nic przeciwko temu, żeby następnym razem gdy będę miał wolne, spotkać się w szerszym gronie, wypić klika piw, dobrze zjeść i wydać za wszystko 20 zł.
    Nie mam również wątpliwości, że Bierhalle na tym nie traci, a wręcz przeciwnie - zyskuje.
    No to co ... spotkanie!!!
    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

    Comment

    • krasnal45
      Senior
      • 02-2008
      • 421

      #77
      Hmm.....ja jestem gotów w któryś z najbliższych piątków wziąć sobie urlop na taką okazję....może więcej się nas znajdzie z okolicy .....

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #78
        Do umawiania się na spotkania służy odpowiedni dział.

        Podpowiedź: to nie jest ten dział.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • TomX
          Senior
          • 09-2004
          • 1035

          #79
          Ech... piwo dobre, ale lokal za każdym razem odstrasza mnie coraz bardziej - wygląda może ładnie, ale coraz częściej zdarzają im się wpadki takie jak:
          - Podanie piwa w gorącej (!) szklance - 2 razy z rzędu
          - Po zamówieniu grzanek serowych (w menu apetyczna fotka PIĘCIU grzanek na talerzu) otrzymujemy cztery sztuki, swoją drogą nie specjalnie rewelacyjne.
          - Podanie piwa w kuflu z nadtłuczona krawędzią (można było sobie usta pociąć)
          - Skrzętne zbieranie ze stolika wszystkich menu po złożeniu zamówienia - jedno to by mogli zostawić, zwykle się przydaje, a tak to trzeba się prosić.
          - No i stały asortyment: Pils, Weizen + Marcowe - inne wynalazki w stylu Koźlak/Dunkel/Alt widziałem tylko w karcie, niby były, ale ZA KRÓTKO.

          Zwykle nie lubię wybrzydzać, narzekać i strzelać focha, ale Katowickie Bierhalle mnie rozczarowuje. Jako plus mogę jedynie dodać dobre piwo i obsługę interesującą się klientem.
          Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

          I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            #80
            Dodam że Bierhalle postawiło jeszcze małe stoisko z piwami butelkowymi i 5l beczkami tuż przed wejściem do Tesco.
            Zapopatrzyłem się tam na zeszłe Święta Wialkanocnne w beczułkę marcowego za 50 PLN.
            Poczułem satysfakcję kiedy w Tesco ujrzałem Heinekena w 5l beczce za 59,99 PLN.

            Piwo było genialne.

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              #81
              Obsługa w tym lokalu coś ostatnio szwankuje, wskazują miejsce dla palących lub nie palących a następnie można korzenie zapuścić czekając na kartę. Czekałem 15 minut i się nie doczekałem - jestem chyba niewidzialny.
              Jedyny pozytyw to że koźlak leżakuje i czeka na święta.
              Last edited by Gringo; 30-10-2010, 20:23.

              Comment

              • crocco
                Senior
                • 12-2010
                • 590

                #82
                A ja jutro zweryfikuję to co czytałem.

                Comment

                • crocco
                  Senior
                  • 12-2010
                  • 590

                  #83
                  Byłem,skosztowałem.Piwo pyszne ale drogie.8 zeta za kufelek to dużo.Są banioczki (0,33) na wynos po 5 zeta.
                  Lokal pusty,siedziały 2 pary ,przy tych cenach nie dziwię się.

                  Comment

                  • natalka
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 128

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
                    Byłem,skosztowałem.Piwo pyszne ale drogie.8 zeta za kufelek to dużo.Są banioczki (0,33) na wynos po 5 zeta.
                    Lokal pusty,siedziały 2 pary ,przy tych cenach nie dziwię się.
                    Tanio nie jest ale takie ceny zaczynają wchodzić w standard.Z reszta silesia-tu za miejsce sie płaci
                    Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

                    Comment

                    • krasnal45
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 421

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
                      Byłem,skosztowałem.Piwo pyszne ale drogie.8 zeta za kufelek to dużo.Są banioczki (0,33) na wynos po 5 zeta.
                      Lokal pusty,siedziały 2 pary ,przy tych cenach nie dziwię się.
                      A ja nie uważam że drogo.....piwo naprawdę jest warte swojej ceny, zresztą ja na przykład w Silesii bywam okazjonalnie, ale pierwsze kroki kieruję właśnie na piwko .....a że pusto, teraz niestety w większości dobrych lokali tak bywa....przypuszczam że gdyby wciąż było tłoczno to i piwo byłoby tańsze

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krasnal45 Wyświetlenie odpowiedzi
                        przypuszczam że gdyby wciąż było tłoczno to i piwo byłoby tańsze
                        A niby dlaczego? Jak się sprzedaje, to super. Jak nie to wiezie się piwo do Wrocławia i też jest git.
                        Jakąś godzinę temu wyszedłem. Kilka osób.
                        IMO kiepska lokalizacja. Nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że połowa klientów Silesii nie wie o istnieniu BH.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          #87
                          Swego czasu Bierhalle miało (poza górną częścią) miejscówkę na Placu Letnim, teraz jest tam Thai Express. To było dobre miejsce, ciężko było nie zauważyć tej restauracji, była to mimo wszystko reklama. A teraz, jak ktoś nie idzie do kina to Bierhalle nie zauważy.

                          Comment

                          • Koma
                            Junior
                            • 02-2011
                            • 4

                            #88
                            Byłam kilka razy, przy okazji zakupów - niestety, albo w oczekiwaniu na kinomaniacką dziatwę. Ceny warte smaku, ale obsługa - tu sie zgodzę - do poprawki, oczekiwanie na wszystko, począwszy od karty po realizację zamówienia, zdecydowanie za długie.

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Koma Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ceny warte smaku,
                              Żartujesz prawda?
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • Uki1897
                                Junior
                                • 03-2011
                                • 1

                                #90
                                Nie wiecie może w bierhalle silesia czy są jakieś promocje typu : do godz 16 obiad + piwo za 25 zł bo pamiętam jakiś czas temu było nie wiem czy teraz jest a wybieram się w piątek i zastanawiam się czy są jakieś promocje ;]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎