Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Chorzowska 107 (Silesia City Center), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    #91
    Ja dzisiaj skorzystałem z promocji.Wszystko 50% taniej!Na początku zmartwiłem się że nie można kupić pojedyńczej butelki,lecz gdy miła!kelnerka poinformowała o promocji to kupiłem czteropaka za 10 zł.PZDR
    mb WOS

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #92
      A do kiedy ta promocja?
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
        A do kiedy ta promocja?
        Wg ich stronki to jeszcze jutro: http://www.bierhalle.pl/_php/index_b...=1&News_ID=690
        mb WOS

        Comment

        • holycrap
          Member
          • 10-2015
          • 33

          #94
          katowice chorzowska 107 bierhalle

          Wizyta złożona 16.052017 przy okazji koncertu Dream Theater w Spodku. Bardzo pozytywne wrażenia począwszy od jakości piwa a skończywszy na obsłudze. Duży ogródek- taras? kelner szybko podchodził pytając o kolejne zamówienia z klasą bez presji.Jadłem zupę gulaszową za 15 zł - smaczna. Wypiłem Marcowe tak zachwalane na forum i mogę potwierdzić że to bardzo dobre piwo. Jeżeli ktoś jest w jego zasięgu nie może nie wypićPróbowałem jeszcze Weizen -dobre ale Marcowe to poziom wyżej. Ceny 10 zł za Marcowe i 9 za Weizen to rzecz do dyskusji bo za podobnej klasy piwo w Czechach zapłacimy poniżej 5 zł nawet ale porównując piwa z naszych mikrusów to dycha za marcowe wydaje się ok.

          Comment

          • heckler
            Senior
            • 09-2012
            • 1817

            #95
            Pogoda w ten weekend skutecznie nas odwiodła do wyjazdu na Czechy. W związku z tym postanowiliśmy po raz enty odwiedzić browar w Katowicach.

            W sobotę na kranach mieli pięć rodzajów piw:

            -Pils w cenie 9zł. / 0.4l. lub 22zł / 1litr. Dobre, smaczne piwo. Cieszę się że przez tyle lat trzyma poziom.

            -Weizen w cenie i pojemnościach tak jak Pils. Oba piwa są stałą ofertą browaru.

            -Altbier cena i pojemność j/w. Jak dla mnie to jedno i dosyć. Złe nie jest, ale to nie moje klimaty.

            -Marcowe w cenie 9,99 / 0,4l lub 23 / 1litr. Tym razem na tym piwie się zawiodłem. Zawsze z pośród serwowanych tam piw smakowało mi najbardziej. Tym razem było pozbawione smaku, takie jakieś wodniste.

            -Rosalie (na zdjęciu) w cenie i pojemnościach jak Marcowe. Myślę że śmiało mogę napisać iż tym razem było to najlepsze piwo serwowane w Bierhalle.
            Udało im się to polotmave .

            Z dań zamówiliśmy tylko przekąskę w postaci Bruschetty w cenie 19.99zł. Smakowało jakby grzanki były podgrzewane w mikrofali. A przecież powinny być chrypiące.
            Attached Files

            Comment

            • heckler
              Senior
              • 09-2012
              • 1817

              #96
              Co jakiś czas wpadam do tej restauracji i muszę powiedzieć, że z piwami cały czas nie jest źle. Ponowne odwiedziny miały miejsce 07.03 i tym razem na kranach zastaliśmy cztery piwa.

              - Bierhalle Pils w cenie 11.99 / 23.99 zł. za pojemność 0.4 / 1 l. https://www.browar.biz/galeria.php?id=27461
              - Bierhalle Weizen cena i poj. j/w
              - Bierhalle Marcowe w cenie 12.99 / 24.99 zł. pojemność j/w https://www.browar.biz/galeria.php?id=27462
              - Bierhalle Bock w cenie 14.99 / 29.99 zł. poj. j/w https://www.browar.biz/galeria.php?id=27463

              Pszenicy nie piliśmy, ale pozostałe piwa tym razem były na prawdę wybitne!! Tak dobrego Koźlaka dawno już nie piłem, po prostu ukłony dla piwowara
              I wszystko fajnie, bo piwa i jedzenie smaczne, obsługa miła, tylko te ceny wzięte z dupy psują całość.

              Comment

              • heckler
                Senior
                • 09-2012
                • 1817

                #97
                Mając w pamięci ostatnią wizytę w tejże restauracji, oraz smaczne piwa z ostatniej warki, postanowiłem tam zadzwonić i zapytać czy są czynni. Oczywiście zdawałem sobie sprawę, że jeżeli są to sprzedaż będzie odbywała się tylko na wynos. Podczas nadzwyczaj długiej telefonicznej rozmowy bardzo miła pani udzieliła mi następujących informacji:

                - Czynni są i zamówiony towar do 5 km. rozwożą za darmo, a zamówienia powyżej 50 zł. do 10 km. Dostarczają od 13 do 20.
                - Piw obecnie się nie warzy, ale z ,zapasów, można zakupić trzy rodzaje.
                - Oferta to: Pils, Marcowe, oraz Dunkelweizen, lub Weizen. Tego właśnie nie zapamiętałem
                - Na wszystkie piwa obowiązuje 20% rabat, wszystkie są w tej samej cenie i obecnie ceny wyglądają całkiem przyzwoicie.
                - Puszka 5 litrowa za 65 zł., puszka 2 litrowa za 33.5 zł., oraz bączki 0.33 w cenie 5.5 zł.

                Kupując dużą beczułkę piwo wyjdzie 6.5, a to cena dotychczas raczej nie spotykana w polskich browarach restauracyjnych. Jeżeli ktoś mieszka w pobliżu i chciałby napić się dobrego piwa w przyzwoitej cenie, to może warto z tej oferty skorzystać . Ja chyba się skuszę
                Podczas rozmowy w głosie młodej, kelnerki dało się niestety wyuczyć niepewność o swoje jutro. Smutne jest to co obecnie dzieje się na świecie

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  #98
                  Dostałem Newsletter z ofertą zakupu z warszawskich Bierhalle i doszło do jeszcze większej obniżki cen - 2 litry 28,50 a 0,33 za 3,5.
                  Pewnie mają więcej piwa do upłynnienia.

                  Comment

                  • woosaa
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 1548

                    #99
                    Piwa za 8 zł za 1l(z własną butelką) oraz puszki 2 l (tu cena spora bo chyba 42 zł?).Na kranach pils,marcowe,weizen ,alt,jakieś dyniowe oraz porter.
                    mb WOS

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎