Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gliwice, Średnia 1, Stary Kufel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    #16
    Dzisiaj lane z beczki było Raciborskie,Czarna Fortuna z miodem i ....nowość...Jasna Fortuna z Miodem(bardzo dobra).Oprócz tego dużo piw niekoncernowych z butelki.Na "łikend" radzę zarezerwować stolik.PZDR
    mb WOS

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #17
      Wojtek, a Ciebie gdzie wywiało? Miałeś testować nowy lokal w Knurowie

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Wojtek, a Ciebie gdzie wywiało? Miałeś testować nowy lokal w Knurowie
        Testowałem w piątek.A do Gliwic to z żoną i znajomymi(bardzo się im podobało!).PZDR
        mb WOS

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #19
          Dzisiaj były podpięyte dwie Fortuny(Srebrny i Ciemna Miodowa) i czeski Bernard.W kolejce czeka Lubuskie z Witnicy(zauważone 2 beczki).PZDR
          mb WOS

          Comment

          • woosaa
            Senior
            • 07-2005
            • 1548

            #20
            Wczoraj(tj.w sobotę) była podpięta nowość z Fortuny: Bursztynowe Miodowe.Nie aż tak słodkie jak Czarne Miodowe i przy którym można dłużej posiedzieć.PZDR
            mb WOS

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              W piątek z kija były:
              - Witnica: Celtyckie, Cytrynowe (po 7,-)
              - Racibórz: Raciborskie (za 6,-)
              Wszystko słodkie lub/i dziwne, więc próbowałem się ratować butelkowym Ciechanem, ale ten był z kolei za ciepły... jak widać pod względem piwnym nie za ciekawie, no chyba że ktoś lubi jak jest mu słodko. W środku trudno o miejsce, lokal niewielki, ale przytulny.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • woosaa
                Senior
                • 07-2005
                • 1548

                #22
                Po ponad półrocznej przerwie zawitałem do Starego Kufla.Podpięte było:Raciborskie,Bernard i Lubuskie Jasne Miodowe.Jest problem z Fortuną(dawno jej nie było).Duży PLUS za kominek!
                mb WOS

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  #23
                  Nowość!!! Jest czwarty nalewak.Od 16 do 18 jest HH,czyli duże w cenie małego.Oczywiście chodzi o piwo.
                  mb WOS

                  Comment

                  • woosaa
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 1548

                    #24
                    Dzisiaj podpięty jest Dubbel z Artezana(8 zł),dodatkowo Celtyckie i dwa Raciborskie(jedno to miodowe).Mimo że piątek,to przed 17 pustki.
                    mb WOS

                    Comment

                    • prusakjl
                      Member
                      • 04-2010
                      • 37

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mimo że piątek,to przed 17 pustki.
                      Ja byłem koło 18-tej. W knajpce było kilka osób. Przyjemny lokal z ciekawym wyborem piw butelkowych, oprócz tego cztery krany.
                      Wybrałem się żeby spróbować "Amber Boya", skończyło się na Dubblu z Artezana. Mam nadzieje wpaść tam jeszcze.

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        #26
                        Nie ukrywam, że to jeden z moich ulubionych lokali w Gliwicach. Duży wybór piw, często pojawiają się nowości, z kija również często można dostać coś ciekawego - no i fajna obsługa. Jedyny minus - lokal jest bardzo mały i nie ma ogródka. Dlatego polecam zawczasu robić rezerwację stolików.

                        Comment

                        • woosaa
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 1548

                          #27
                          Lokal trzyma wysoki poziom.Wybór piwek duży.Załapałem sie na ostatnie Black Hope i pierwszego Amber Boya.Oprócz Alebrowaru było podpięte:Lubuskie,Celtyckie i Raciborskie.
                          mb WOS

                          Comment

                          • woosaa
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 1548

                            #28
                            Dzisiaj Raciborskie,Jihlavski Granat,Amber Boy i Śliwkowe z Witnicy.Od 16 do 18 promocja na lane piwka(duże w cenie małego).
                            mb WOS

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #29
                              Lokal trzyma się dalej, 10 lutego 5 z 6 kranów było obsadzonych. Ceny kraftów poniżej 20 zł.

                              ReCraft - Browar Rzemieślniczy z monaco pilsem nie zaszalał ale TankBusters z all my heroes are dead (co za nazwa) byli dobrym kompanem na zakończenie dnia.​

                              Czynne coedziennie od 17 przynajmniej do północy, W piątki i soboty chwalą się godziną 2:30 jako porą zamknięcia.

                              www. -
                              FB: https://www.facebook.com/StaryKufel
                              gmapy: https://maps.app.goo.gl/1RmwHjXsxLEANm7G8
                              Attached Files
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎