Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Armenia, Sewan, 3 Asian Highway 83, Sewan’s Brewery Kellers

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Armenia, Sewan, 3 Asian Highway 83, Sewan’s Brewery Kellers

    Browar restauracyjny na obrzeżach miasteczka Sewan. Miasteczko usytuowane 1/2km od brzegów jeziora Sewan i ok. 3 km od słynnego ze zdjęć klasztoru Sewanawank. Browar znajduje się na ogrodzonej posesji przy ruchliwej drodze do Erywania. Obok pola i jakieś nieliczne zabudowania. Na posesji dwa budynki i duży ogródek (nie do końca jeszcze chyba ukończony). W jednym budynku znajduje się browar i pomieszczenia administracyjne, w drugim restauracja/pub. Na dole duża sala z barem, na górze mniejsza (z TV, gdzie leciało polskie disco) i jakiś VIProom. Podczas naszej wizyty były dostępne 3 piwa. Jasne niefiltrowane (Kellers Gold), filtrowane (Kellers) i ciemne (Kellers Dark). Jasne niefiltrowane nie najgorsze, ciemne także (chociaż dla mnie trochę wodniste), filtrowane natomiast niedobre. Cena to 600AMD/0,5l. Na wynos były butelki 0,33 (tylko niefiltrowane) z firmowym kapslem z zawleczką (jak Tymbark). Piwo leją do firmowych kufli, które można kupić za 2500AMD. Na temat jedzenia się nie wypowiadam, bo do piwa zazwyczaj (jeśli w ogóle) kupuję frytki. Pytałem barmana o możliwość zwiedzania browaru, ale odpowiedział, że się nie zwiedza. Myślę jednak, że jest to do zrobienia. Poza browarem widzieliśmy (w restauracji niedaleko klasztoru Sewanawank) ich piwa w karcie dań w restauracji (były niedostępne).
    Kilka zdjęć: logo, budynek browaru, nalewaki, budynek restauracji/pubu, browar z drogi.
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎