Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Žamberk, České armády 1400, Pivovar Žamberk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kurgan
    Gość
    • 04-2004
    • 315

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Związek jest - zakres techniczny lokalu
    W Opacie też nie mają terminala, w Widawie jest mimo że to zadupie,
    jestem już w Miedzygorzu, mają baterie Skalaków na "ryneczku", Kanec lepszejszy?
    Last edited by kurgan; 25-04-2014, 13:59.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #17
      Kanec Desitka rok temu na wrocławskim festiwalu to było najlepsze piwo sesyjne, do przepłukania ust po ipach-sritach. Jak teraz smakuje (a ma prawo inaczej) - nie wiem.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Shedao
        Senior
        • 09-2007
        • 900

        #18
        Przy wejściu znajduje się spory plakat informujący, że w ofercie pivovara znajdują się cztery piwa: 10°, 12°, 13° oraz 14°. Tymczasem na kranie znaleźliśmy: svetlą 13° oraz tmavą 16°. Trzynastka to podręcznikowy przykład czeskiego svetlego - diacetyl wcielony tmave dość przeciętne.

        Na wejściu do lokalu przywitała nas kurtyna dymu papierosowego - normalnie mi coś takiego nie przeszkadza, ale tam jej natężenie było zbyt wielkie nawet dla mnie.

        Dostępne są standardowe czeskie przekąski do piwa.

        Otwierają dopiero o 16.

        Facebook: https://www.facebook.com/zamberecky.kanec

        Odnośnie drugiego browaru w Zamberku: Letohradskiego Jelenia. Sam browar znajduje się w szczerym polu (ul. Na Drahách 444). Ich piwa można się napić w knajpie w centrum - w Pivnice na Kopečku (ul. Albertova 363), jednak tu należy uważać: codziennie jest tam czynne do godz. 21, tylko w sobotę do... 18. No bo kto by chciał pić piwo w sobotę wieczorem Możliwe że jest to sytuacja tymczasowa, aczkolwiek kartka wywieszona na drzwiach lokalu niczego takiego nie sugerowała.

        Comment

        • darekd
          Senior
          • 02-2003
          • 12214

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi

          Odnośnie drugiego browaru w Zamberku: Letohradskiego Jelenia. Sam browar znajduje się w szczerym polu (ul. Na Drahách 444). Ich piwa można się napić w knajpie w centrum - w Pivnice na Kopečku (ul. Albertova 363), jednak tu należy uważać: codziennie jest tam czynne do godz. 21, tylko w sobotę do... 18. No bo kto by chciał pić piwo w sobotę wieczorem Możliwe że jest to sytuacja tymczasowa, aczkolwiek kartka wywieszona na drzwiach lokalu niczego takiego nie sugerowała.
          Pocieszę Cię - Na Kopečku nie zawsze mają Jelenia. Jakiś fan utworzył im profil na fejsie:

          Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.



          Profil Kanca:

          Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

          Comment

          • heckler
            Senior
            • 09-2012
            • 1850

            #20
            Dwie wizyty w browarze tak rok po roku. Za każdym razem to samo. Czy to lane piwo, czy w butelce. Czy to jasne czy ciemne, bez różnicy. Zawsze kwaśne, niedobre, niepijalne.
            Szkoda czasu i pieniędzy. Dodatkowo siedzenie na tarasie dwa metry od głównej bardzo, ruchliwej drogi nie należy do najprzyjemniejszych.
            Attached Files

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              #21
              Piwo faktycznie średnie, ale zmieniło się to, że jest dostępny fajny taras po drugiej stronie budynku (trzeba przejść przez pomieszczenie wyszynkowe/kawiarniane) - przy ulicy jest masakra a tu panuje cisza i spokój - dla odmiany.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • pebejot
                Senior
                • 01-2010
                • 1430

                #22
                Minibrowar odwiedzony ponowskie po 15 latach.

                W piątkowy wieczór pustki, brak muzyki i grobowa atmosfera.
                Na tarasie siedziała grupa młodzieży, zajmując jeden długi stolik i to byli jedyni goście.
                Na kranach trzy piwa: Svetly Lezak 11, Silna 13 i Specjalne 11 (wszystkie jasne).

                Nadal nie ma firmowe szkła i podstawek.
                W minibrowarze można dość tanio zjeść.
                Dania główne w cenie 125 - 260 kč. Ja skosztowałem wybornego nakladanego hermelina za 45 kč.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎