Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hiszpania, Madryt, Plaza De Santa Ana 9, Cerveceria Natur Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bastion
    PremiumUżytkownik
    • 10-2006
    • 1117

    Hiszpania, Madryt, Plaza De Santa Ana 9, Cerveceria Natur Beer

    Tylko kilka kroków dzieli minibrowar Magister, na plac św. Anny, gdzie działa najstarszy z madryckich minbrowarów- Natur Beer.
    Nietrudno tu trafić, bo napisy nad wejściem trudno przeoczyć.
    Przed lokalem, na placu jest ogródek piwny, w którym siedzi więcej osób niż w środku.
    Wewnątrz są dwa pomieszczenia na poziomie ulicy, i jedno w piwnicy.
    Obsługa dość dziwna złożona z osób o typowych rysach indiańskich, np. z Boliwii, Peru .....
    Niestety też i niewiele wiedząca o danych technicznych piw które sprzedaje.
    Piwa są warzone w aparaturze z Bambergu , i ich smak jest tradycyjny, jaki w minibrowarach w naszej części Europy dominuje, (np. Bierhalle) co mi akurat podchodziło, gdyż po wizytach w innych minibrowarach, we Francji i Magister obok, już chciało mi się solidnego i aromatycznego ''jaśniaka'' a nie dziwnych ale-owych stworków.
    Piwa dwa rodzaje:
    Jasne (rubia) - 3.60 E (0.5 l.)
    Ciemne (tostada) - 3.90 E (j/w) Dostępne są też dawki 0,2 0,3, jak i litrowe.
    Szkło firmowe, natomiast podstawek brak.
    Piwa w wersji niefiltrowanej, do którego dostaje się porcje orzeszków gratis.
    Jest i karta dań, ale nie byliśmy nimi zainteresowani, więc nie wiem co tam dobrego mają.
    Minibrowar działa od 1990 roku, i jest czynny codziennie od 12.00- 01.00.
    Jeśli zwiedza się Madryt, to uważam że to pozycja obowiązkowa.
    Attached Files
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    #2
    Wizytacja w styczniu. Na moje oko lokal nie wygląda aby tam warzono piwo. Kadzie muzealnie zakurzone, żadnych wzmianek o własnym piwie a z kranów leci krystaliczne piwo przypominające coś koncernowego. Będąc w Madrycie spokojnie można znaleźć coś ciekawszego.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎