Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Irlandia, Limerick, 24&25 Nicholas Street, Treaty City

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12202

    Irlandia, Limerick, 24&25 Nicholas Street, Treaty City

    Wydaje mi się, że to jest to nie tak nowy browar, ale na nowym adresie od tego roku.

    Znajduje się w pobliżu średniowiecznego zamku w Limerick. W tzw. "The Medieval Quarter". Jednak średniowiecza oprócz zamku tam mało. Browar znajduje się w bezstylowej piętrowej powiedzmy kamienicy, podobny mały połączony z nim obiekt stanowi miejsce, gdzie podają piwo a na zewnątrz są wystawione ze dwie beczki, gdzie można usiąść.

    Wszytko jest chyba bardzo świeże, bo był tylko jeden nalewak i to jeszcze nie podłączony. Piwo zatem w butelkach, szkło firmowe, poza tym jakiś ciekawszych gadżetów nie widziałem. Można odwiedzić browar i posłuchać wykładu (45 min) za 16 euro, co sobie odpuściłem.

    Dostępne były: IPA, Red Ale, Pale Ale i Lager. Sympatyczna pani zaproponowała darmowe próbki. Skorzystaliśmy z lagera. Czuć w smaku młode piwo, czyste, ale zarazem bardzo lekkie i dość nijakie. Red i pale ale, też lekkie w odbiorze, ale przyzwoite. Ipę odpuściliśmy. Ponadto leżakował mocny stout.

    Miejsce z tego co zapamiętałem weekendy jest czynne w soboty do 17 a w niedzielę nieczynne, ale może godziny się kiedyś zmienią.

    Na stronie też jeszcze nie ma zbytniej informacji o lokalu:

    Microbrewery located in the heart of Limerick City.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Istnieli już ze 4 lata temu ale wtedy byli kontraktowcem.
    Mieli minimum 1 piwo butelkowe w ofercie.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎