Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Irlandia, Dublin, James Str. 53, Open Gate Brewery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Irlandia, Dublin, James Str. 53, Open Gate Brewery

    Kupując bilety do muzeum Guinnesa zakupiłem też za 9 euro dodatkową opcję Open Gate. Z drugiej strony obiektu niż wejście do muzeum od strony St. James str. o godz. 14:00 otwierają jedną z bram i za okazaniem biletu można wejść do środka. Jest to coś w rodzaju mini browaru restauracyjnego, gdzie za cenę biletu można wybrać sobie 4 z 12 piw, jak to nazywają eksperymentalnych. 8 z nich warzonych jest na miejscu, 2 po drugiej stronie ulicy, czyli w St. James Gate i 2 w "tajemniczym miejscu. Ja miałem do wyboru między innymi: 13 Hope Hour, Guinnes Draugh (z Guinnessa) i Baltic Porter, Iu Be Doppell Bock, Buckwheat Ale, Cry O Hop Pale Ale, citra IPA, Sour Sun, Chilles Rye Ale, Astral Games.Ponieważ byłem z żoną i synem spróbowaliśmy wszystkich. Mnie najbardziej smakował oczywiście koźlak, porter i Buckwheat Ale.
    Oczywiście można dokupić pinty piw, które smakują i zakąsić między innymi mini hamburgerami, pizzą. Gdy ogarnę fotograficzny materiał z dwudniowego wypadu wrzucę fotki do galerii.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎