Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Węgry, Budapeszt, Budapest VI, Király utca 78, Legenda Sörfözde Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19169

    #16
    Ale o tym zamkniętym lokalu to piszesz o tym na Havesi czy na Dob? Na Dob był w piwnicach, więc oczywiste, że szybko tam nie zrobią porządku po zalaniu. Na Havesi to na parterze, więc może nie ucierpiał tak.

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #17
      Miałem mało czasu i uznałem, że skoro to ten sam budynek, to jest jeden lokal. Przeszedłem przez Hevesi Sándor tér i skręciłem w Dob utca, więc informacje z drzwi są stamtąd. W okna na Hevesi Sándor się nie wpatrywałem, zresztą w niedzielę o 15.30 i tak by było zamknięte.

      Gdybym wiedział wcześniej, to bym poszedł na Kiraly ut., ratebeer wprowadza w błąd (co ciekawe u nich Hopfanatic jest jako zamknięty), zwłaszcza że musiałem ich mijać.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19169

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie
        Miałem mało czasu i uznałem, że skoro to ten sam budynek, to jest jeden lokal. Przeszedłem przez Hevesi Sándor tér i skręciłem w Dob utca, więc informacje z drzwi są stamtąd. W okna na Hevesi Sándor się nie wpatrywałem, zresztą w niedzielę o 15.30 i tak by było zamknięte.

        Gdybym wiedział wcześniej, to bym poszedł na Kiraly ut., ratebeer wprowadza w błąd (co ciekawe u nich Hopfanatic jest jako zamknięty), zwłaszcza że musiałem ich mijać.
        A propos Węgier to informacje na RB wołają o pomstę do nieba. Nie potrafią odróżnić micro od client/contract brewera. Z tego co wyczytałem na ich stronie to i adres ogródka/budy (Sörkert) się zmienił.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #19
          qrfa, skupcie się na tym konkretnym miejscu.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #20
            Tak jest, qfa! W Święta się za Was wezmę.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19169

              #21
              A tak z ciekawości zapytam na które? Bożego Narodzenia czy Wielkanoc?

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #22
                Dzisiejsze święto = zrobione.
                Temat powinien nazywać się "W poszukiwaniu legendarnego pubu w Budapeszcie".

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • ZloPseto
                  Junior
                  • 11-2007
                  • 1

                  #23
                  People, sorry for bumping this and for writing in English.... ali nažalost ne pričam poljski dovoljno dobro....

                  Anyway, I'm Marko, one of the admins on Ratebeer. Please, PLEASE if you notice something wrong on RB when it concerns places - send in a bug report, or contact me or Radek directly if you're a member (bug reports can be sent by anyone I think). It might not be solved immediately, but it will be fixed.

                  I'm usually the one who takes care of Hungary... when I can - and internet sources on places can be vague / non-existent. The only reason that Hopfanatic Pub was mistakenly listed as retired - is that someone effectively "sabotaged" the entry - and there were NO references online that would confirm that it wasn't closed. :/ Really sorry if someone missed out on it because of that - I love that brewery. I couldn't verify that myself as I didn't visit Budapest in a couple of years. And I'm quite sensitive when it comes to Places as I use them a lot when I'm travelling myself, know a lot of people who use them while travelling and want to keep them as "perfect" as possible if I can.

                  Anyway... things concerning the places you mentioned here are hopefully fixed now... and I added that 12-tap Legenda place.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎