Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódź - poszukiwane piwa: Piast i Królewskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaiser
    Junior
    • 06-2013
    • 1

    Łódź - poszukiwane piwa: Piast i Królewskie

    Chciałbym się spytać czy znacie jakiś sklep, najlepiej gdzieś w pobliżu centrum, gdzie można nabyć te dwa rodzaje piwa? Nie chodzi o żadne mocne tylko zwykłe, jasne. Szukałem naprawdę długo i znaleźć nie mogłem.

    Pozdrawiam
  • Radekw
    Junior
    • 09-2009
    • 20

    #2
    Nie ma co szukać, tych browarów już nie ma.

    Comment

    • javiki
      Member
      • 03-2013
      • 83

      #3
      Piasta dostaniesz w Lidlu-przynajmniej w Brzesku mam w lidlu. Bez problemu jest dostepny.
      Królewskiego nie widziałem.

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #4
        Ponieważ widzę, że Koledzy kaiser, Radekw i javiki są niedoświadczeni piwnie w celu zapobieżenia głupich docinków informuję ww., że browar to przynajmniej na stronie www.browar.biz zakład warzący/produkujący piwo a nie piwo jako takie.
        Tak więc nie ma browarów PIAST i KRÓLEWSKIE, natomiast piwa takowe są.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment


        • #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
          Ponieważ widzę, że Koledzy kaiser, Radekw i javiki są niedoświadczeni piwnie w celu zapobieżenia głupich docinków informuję ww., że browar to przynajmniej na stronie www.browar.biz zakład warzący/produkujący piwo a nie piwo jako takie.
          Tak więc nie ma browarów PIAST i KRÓLEWSKIE, natomiast piwa takowe są.
          Chłopaki używają skrótu myślowego browar=piwo, powiedzenie „idziesz na browar?” oznacza „idziesz na piwo?”.
          A głupie docinki, jak będą, to należy do przechmielin wrzucać.

          Comment

          • javiki
            Member
            • 03-2013
            • 83

            #6
            Jeśli kolega by uważnie przeczytał temat i treść to chodzi o piwo a nie sam browar. Kaiser wyjechał w temacie z potocznym określeniem piwa -a uściślił to w treści. I dostał odpowiedź na pytanie zawarte a nie na niedoczytany temat

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23809

              #7
              Jednak tu pielęgnujemy kwestie językowe a i szacunek dla piwa jako takiego - czyli nie chodzimy łoić browarów
              Last edited by ART; 13-06-2013, 13:11.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Tulipan
                Junior
                • 06-2013
                • 19

                #8
                We Wrocławiu Piasta od groma ale w rodzinnej miejscowości która leży sto kilometrów od Wro może tylko w 2 sklepach jest. Pojechałem do brata do Krakowa i w bagażniku miałem 2 butelki to przy okazji zakupów w tesco chciałem wymienić a nie pomyślałem że mogą nie prowadzić sprzedaży tego piwa, a człowiek tak się przyzwyczaił że w każdym sklepie jest i buteleczki chętnie biorą

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎