Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

stały lajboCKowy lokal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Antałek
    Senior
    • 12-2005
    • 164

    #16
    Miejsce ciekawe i przytulne, oryginalny wystrój- nie ma tam zbyt dużo klientów, więc można czuć się swobodnie. Myślę, że to dobry wybór. Macie i moje

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #17
      Ja zawsze stawiałem na Szynk. Espresso nie jest dla mnie ani gorsze, ani lepsze. Na Szynk stawiam ze względu na miłych i idących na rękę właścicieli (poczęstunki, pozwalanie na degustacje, znaczne opóźnianie godzin zamknięcia, pożyczanie CD). Skoro jednak znajduje się w miejscu nie za bardzo dogodnym dla wszystkich, nie będę protestował przeciw Espresso. Lubię ten lokal. Poza tymi 2 ciężko by mi było znaleźć coś innego co by spełniało nasze wymagania.
      A tak poza tym to mam zamiar dalej włóczyć się po spelunach za ciekawymi piwami, oczywiście z Wami
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Antałek
        Senior
        • 12-2005
        • 164

        #18
        Na pewno nie opuścimy Cię w tej włóczędze, jeśli tylko będziesz chciał mojego towarzystwa. W Szynku nie byłem, więc nie będę się wypowiadał, ale rzeczywiście dobrze jest mieć jakiś port.

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #19
          Na Espresso
          Na Szynk

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            #20
            Nie, nie to nie tak do końca.
            Na Espresso
            Na Szynk
            Bardziej jakoś tak.
            Nie mogę być za lokalem jeśli nie spełnia jednego z podstawowych wymogów, chociaż bardzo go lubię.
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19169

              #21
              Pawel32, dzięki za odgrzebanie tego tematu
              No i jak z tym jest? W Espresso już zapomnieli o nas, bo zniżki nie ma Może czas na zmianę?

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎