Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zasięg wystepowania Leżajska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zetko
    Junior
    • 03-2005
    • 28

    zasięg wystepowania Leżajska

    witamposzukuje miasta oddalonego jak najbliżej od szczecina w którym można kupić piwo leżajsk, jasli ktos wie gdzie mozna je dostac to prosze o informacje w jakim miescie i sklepiebede bardzo wdziecznyzalezy mi na mistach do których można szybciej sie dostać ze szczecina niz do leżajska
    zetko
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    dostępność leżajska jest ograniczona do wybranych punktów małopolski i podkarpacia, z tego co mi wiadomo. jest szansa, że dociera dalej, ale wyłącznie na podobnych zasadach jak do nas dociera kujawiak (market polo).

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      dostępność leżajska jest ograniczona do wybranych punktów małopolski i podkarpacia, z tego co mi wiadomo. jest szansa, że dociera dalej, ale wyłącznie na podobnych zasadach jak do nas dociera kujawiak (market polo).
      W Lublinie też można nie raz spotkać Lezajska, nawet w knajpach, i jest bliżej ze Szczecina niż do Leżajska

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        #4
        Gdynia, Degustatornia. Cena 4 zł!!! za 0,5l plus bilet PKP Szczecin-Gdynia-Szczecin
        Last edited by Bombadil13; 06-12-2006, 22:46.
        Poszukuję

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Poszukaj w sklepach typu Świat Piwa lub w markecie Intermarche, w którym często występują regionalne marki z Grupy Żywiec.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #6
            Co wy gadacie? Przeca Leżajsk można dostać w całej Polsce w żółtej etykiecie.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #7
              Kolega prosił o piwo Leżajsk a nie piwo z Leżajska z pod samiuśkich Tater
              Last edited by Shlangbaum; 07-12-2006, 08:42.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Więc jak najblizej Szczecina to będzie już chyba Warszawa, delikatesy Serpol Perzyńskiego róg Magiera, jest Leżajsk Jasne Pełne jak i Leżajsk Mocny, wersje puszkowe ale mi i tak bardzo smakują
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Marcin_G
                  Member
                  • 05-2010
                  • 37

                  #9
                  Jeśli to pytanie jest jeszcze aktualne, to napiszę, że ponoć w Biedronce na Bukowym można takowe dostać, ale nie zweryfikowałem jeszcze tej informacji, opieram się wyłącznie na tym, co słyszałem od kumpla..

                  Comment

                  • dipeone
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 741

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_G Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli to pytanie jest jeszcze aktualne, to napiszę, że ponoć w Biedronce na Bukowym można takowe dostać, ale nie zweryfikowałem jeszcze tej informacji, opieram się wyłącznie na tym, co słyszałem od kumpla..
                    Ogólnie to w większości Biedronek powinien występować "niebieski" Leżajsk. No przynajmniej w tych ,w których byłem to zawsze można było go kupić.

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      #11
                      Po tylu latach już temat się chyba przedawnił
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #12
                        Nie, dlaczego? Leżajsk to nadal to samo co Tatra, a pod oryginalną nazwą bywał przynajmniej jeszcze niedawno w Biedronkach. Nic się nie zmieniło.
                        Chyba, że mówimy o smaku - a to owszem - temat przedawniony

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • peter007
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 2820

                          #13
                          Temat przedawniony, bo chyba założyciel tego wątku już nie oczekuje na odpowiedź gdzie leżajsk występuje. W Biedronkach cały czas jest dostępny
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie, dlaczego? Leżajsk to nadal to samo co Tatra
                            A od kiedy mianowicie Leżajsk to to samo co Tatra?
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                              A od kiedy mianowicie Leżajsk to to samo co Tatra?
                              Nie wiem od kiedy. Zapewne od momentu pojawienia się Tatr. Jeżeli w tym samym browarze robi się dwa (lub więcej) piw o tych samych parametrach pod różnymi nazwami, to nie uwierzę, że są one warzone wg innych receptur, zwłaszcza w zakładach z HGB.
                              Last edited by Pendragon; 03-08-2010, 09:23.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎