Noclegi Ruda Śląska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dagga
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2004.07
    • 4

    Noclegi Ruda Śląska

    Witam,
    Proszę o pomoc forumowiczów z okolic Rudy Śląskiej. Poszukuję dwóch miejsc noclegowych, w rozsądnej cenie, najlepiej okolice centrum. Przeszukiwałam sieć pod tym kątem, ale wolałabym poznać Wasze osobiste rekomendacje w tej kwestii. Będę też wdzięczna jeśli doradzicie jakie "piwne atrakcje" warto zaliczyć będąc w tym rejonie. Korzystałam z wyszukiwarki, sporo informacji jest niezbyt aktualnych, więc będę zobowiązana za wszelkie dobre rady z pierwszej ręki. Jeśli ktoś ma ochotę mi pomóc, proszę o kontakt na pw.
    Dziękuję.
  • noodles
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2005.09
    • 700

    #2
    Ruda Śląska to bardzo rozproszone miasto. Każda dzielnica to jakby osobne miasteczko. Administracyjne centrum to dzielnica Nowy Bytom. Niestety jedyna piwna atrakcja w Rudzie Śląskiej którą znam to Rudzki Browar Domowy kolegi MWA. Akurat koło Urzędu Miasta. Tylko nie wiem czy przewidziane jest zwiedzanie
    Może jakiś sensowny nocleg znajdziesz tu:

    Tanie noclegi Ruda Śląska, tani nocleg w Rudzie Śląskiej, tanie noclegi Ruda Śląska
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • mwa
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2003.01
      • 5071

      #3
      Osoba, która zarejestrowała się w 2009 roku czyli 5lat temu pyta, nie ma wypełnionego profilu pyta się o takie rzeczy. Czy nie ma jakiegoś forum noclegowego?
      Tak na serio to w Rudzie Śląskiej jest tak dużo mieszkań, parę domów, ale o noclegi ciężko, no chyba że w hotelach. Noodles podał linki, nic innego nie przychodzi mi do głowy.
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      Przetwarzanie...