Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niekoncernowe piwo lane w centrum W-wy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9736

    Niekoncernowe piwo lane w centrum W-wy

    Może temat mało oryginalny, może zaraz rozpęta się biadolenie, jaka to cienizna w ty stolycy, ale...

    Moja firma robi spotkanie grudniowe (podsumowanie roku, pseudowigilia , etc.), tym razem wyjątkowo w Warszawie.
    Chodzi m.in. o to, aby ludziom "z Polski" dać szansę zobaczenia Muzeum Powstania Warszawskiego. W związku z tym skoszarowanie odbędzie się w hotelu "Ibis" w Al. Solidarności przy Okopowej.
    W "czasie wolnym" chciałbym niektórych gości wyciągnąć na sensowne piwo, w tamtym rejonie przychodzą mi na myśl jedynie "Bierhalle" w "Arkadii" i "Browarmia" (każdy z lokali po ok. 3 km od hotelu).

    Macie jakieś inne pomysły? Z góry dziękuję .
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    #2
    Lane Dawne i Mazowieckie z Konstancina w Bar Rock'u na Śniadeckich 17.
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Szczerze to najlepszy dojazd masz do Arkadii i Bierhalle i po co szukac gdzieś indziej? Piwo chyba najlepsze w mieście.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Szczerze to najlepszy dojazd masz do Arkadii i Bierhalle i po co szukac gdzieś indziej? Piwo chyba najlepsze w mieście.
        Mało, ze najbliżej jest Arkadia z Bierhalle to jeszcze i najlepsze połączenie. Nie ma co kombinować. Jest jeszcze na Woli przy Górczewskiej klub "Radio Luxembourg" z Konstancinem i Amberem ale nie zawsze są beczkowe, zresztą jest to lokal bardzo "undegroundowy".
        Last edited by becik; 13-11-2009, 13:16.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1837

          #5
          Jeżeli gości "wyciągniętych" na piwo byłoby w miarę niewielu, chyba jednak poleciłbym Antytkwariat na Żurawiej z Zubrem z beczki.No chyba, że ma być piwo polskie,wtedy rzeczywiście chyba Śniadeckich, skoro mowa o centrum.
          Last edited by rohozecky; 13-11-2009, 13:21.
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Daj spokój, może właściciel akurat będzie miał okres i poobraża Pancernikowi wszystkich gości.

            Comment

            • rohozecky
              PremiumUżytkownik
              • 11-2008
              • 1837

              #7
              Szczerze mówiąc ja z tym człowiekiem nigdy nie miałem problemów, wręcz przeciwnie. Ale może zwyczajnie nie trafiłem na te dni, o których piszesz
              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23809

                #8
                Pancernik trafiłby zdecydowanie w TEN okres
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • petrus33
                  Gość
                  • 01-2008
                  • 888

                  #9
                  Jeśli nie upierasz się przy polskich piwach, to możesz spróbować klubu jazzowego Tygmont na ulicy Mazowieckiej 6/8.......samo centrum !!
                  Mają tam lane piwa zagraniczne takie jak Murphy's Irish Stout i Paulaner Hefe Weissbier za 12zł/0.5L. Często tam się pojawiam, bo są ciekawe koncerty.
                  Tu masz pełne menu http://www.tygmont.com.pl/x_menu.htm

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli nie upierasz się przy polskich piwach, to możesz spróbować klubu jazzowego Tygmont na ulicy Mazowieckiej 6/8.......samo centrum !!
                    Mają tam lane piwa zagraniczne takie jak Murphy's Irish Stout i Paulaner Hefe Weissbier za 12zł/0.5L. Często tam się pojawiam, bo są ciekawe koncerty.
                    Tu masz pełne menu http://www.tygmont.com.pl/x_menu.htm
                    No petrus rozczarowałeś mnie. Spodziewałem się, że podasz chociaż w tym temacie kilka ciekawych lokali, skoro w tamtym mnie zignorowałeś, a Ty polecasz Paulanera? Koncerniaka? Ty który w Londynie brzydziłeś się koncerniakami w pubach, polecasz Murphysa od Heinekena?
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      No petrus rozczarowałeś mnie. Spodziewałem się, że podasz chociaż w tym temacie kilka ciekawych lokali, skoro w tamtym mnie zignorowałeś, a Ty polecasz Paulanera? Koncerniaka? Ty który w Londynie brzydziłeś się koncerniakami w pubach, polecasz Murphysa od Heinekena?
                      Ohooo, widzę, że miesiączka trwa u kolegi nadal !
                      Jest w Warszawie sporo miejsc, gdzie możesz się napić lanych piw niekoncernowych, ale zazwyczaj jest to jedno piwo, góra dwa. Antykwariatu na Żurawiej nie polecam, ponieważ właściciel jest psychopatą i często zachowuje się irracjonalnie.

                      Tak polecam Paulanera koncerniaka, bo jest on lepszy od wielu naszych polskich niekoncerniaków. Nigdzie nie napisałem, że brzydzę się koncernowymi piwami w Londynie. Nie wmawiaj innym słów, których nie wypowiedzieli, bo to nieelegancko.

                      Owszem, zignorowałem ciebie, ponieważ mam nieodparte odczucie, że należysz do tej grupy ludzi, którzy wszystko wiedzą na każdy temat. Za stary jestem, żebym musiał z takimi osobami dyskutowć i cokolwiek im udowadniać. Po prostu odcinam się od jakichkolwiek pyskówek. Szkoda mi czasu, wolę się napić piwa.....nawet Paulanera !
                      Last edited by petrus33; 13-11-2009, 14:29.

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9736

                        #12
                        Panowie, dzięki.
                        Paulanera pijam i lubię, nie ma problemu.
                        Ponieważ jednak towarzystwo przyjedzie z całej Polski (patrząc na mapę - od Gorzowa po Rzeszów i od Białegostoku po Wrocław ) a i wiekowo będzie "raczej po wojsku", lokale undergroundowo-klubowe i z piwami "światowymi" chyba odpadają.
                        Wychodzi na to, że zostają dwa lokale na "B", a cały temat to woda na młyn odwetowców z miasta na "B" (nie mam tu na myśli Bonn ).

                        PS. Cholera, idealnie by tu się wpisywał przytulny pubik z lanym Konstancinem...

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Panowie, dzięki.
                          Paulanera pijam i lubię, nie ma problemu.
                          Ponieważ jednak towarzystwo przyjedzie z całej Polski (patrząc na mapę - od Gorzowa po Rzeszów i od Białegostoku po Wrocław ) a i wiekowo będzie "raczej po wojsku", lokale undergroundowo-klubowe i z piwami "światowymi" chyba odpadają.
                          Wychodzi na to, że zostają dwa lokale na "B", a cały temat to woda na młyn odwetowców z miasta na "B" (nie mam tu na myśli Bonn ).
                          PS. Cholera, idealnie by tu się wpisywał przytulny pubik z lanym Konstancinem...
                          Najlepszym rozwiązaniem jest jednak Bierhalle.
                          Jest drogo poza godzinami dla biedoty, ale masz przynajmniej trzy zacne piwa.
                          pozd

                          Comment

                          • Piwosz306
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 214

                            #14
                            Dziś, przechodząc przez Foksal, zauważyłem, że w nowej knajpce między Foksal Cafe a Mexicaną (nie pamiętam jak to się nazywa, ale jest to coś w klimacie Zakąsek Przekąsek) zza baru wystają 2 nalewaki Dawnego Aż mnie wryło. Trzeba tam wpaść i spróbować.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎