Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Knajpa z C+ w Trójmieście (ze wskazaniem na Gdańsk)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Knajpa z C+ w Trójmieście (ze wskazaniem na Gdańsk)

    Był już podobny wątek dotyczący Warszawy, a mnie interesuje Trójmiasto.
    Bardzo prawdopodobne jest, że 29 listopada będę w Gdańsku i poszukuję knajpy gdzie można obejrzeć mecze z Canal +.
    Tego dnia jest mecz Barcelona-Real, który muszę (lub bardzo chcę ) obejrzeć!!! Dobre piwo byłoby miłym dodatkiem, ale w tym przypadku chodzi przede wszystkim o mecz.
    Jeśli ktoś zna takie miejsce to proszę o cynk.
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY
  • dreads
    Basowy
    • 09-2009
    • 520

    #2
    Nie ma chętnych na odpowiedź koledze?

    Ja raczej Gran Derbi oglądam w domu przy dobrym piwie i ze znajomymi. Spróbuję jednak pomóc, zwłaszcza że tym razem też raczej wyjdę na miasto.

    Z canal + i dobrą atmosferą jest niezbyt ciekawie. Ja czasem się pojawiam w language pubie w sopocie na pułaskiego 8. Łatwo tam trafić - ulica równoległa do Monciaka. Leją niestety tyskie, ale zdarza się też guiness. Niby nic ciekawego, ale...
    Polecam zjawić się tam duuużo przed meczem, bo ścisk jest okropny, a i tak czasem ekran zasłonią. Jest natomiast duża grupa fanatyków, która dba o emocje

    W Gdańsku z czystym sumieniem nic nie jestem w stanie polecić:/ No chyba, że o czymś nie wiem.

    A tak swoją drogą - po której stronie barykady stoisz? blanco czy blaugrana?

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #3
      W Pubie Kadra jest C+ regularnie tam przychodzą kibice Lechii Gdańsk oglądać mecze.
      Lepiej tam zdzwonić i upewnić się zarówno do transmisji (kanały się tam często zmienia), jak i piwa beczkowego. Teoretycznie jest tam Amber (Żywe i Złote Lwy), ale często kranik z Amberem wysycha i jest tylko Warka i Specjal.
      telefon - 0781-060-776

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • perłyfan
        Senior
        • 02-2003
        • 1244

        #4
        Od lat kibicuję Realowi, ale polityka transferowa, której nie popieram powoduje to, że raczej teraz kibicuję tylko Raulowi . Barcelony szczerze nie lubię .


        Dzięki za podpowiedzi. Gdyby coś ktoś jeszcze wiedział to proszę pisać...
        Last edited by perłyfan; 20-11-2009, 05:25.
        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

        Comment

        • dreads
          Basowy
          • 09-2009
          • 520

          #5
          Nie wiedziałem, że mają w Kadrze C+. Biorąc pod uwagę, że mecz jest o 19, istnieje spora szansa, że pokażą

          No to niestety stoimy po różnych stronach barykady ja szczerze nie lubię Realu. Dobrze, że chociaż dobre piwo nas łączy

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #6
            Pragnę zaznaczyć, że ja też jestem za Barceloną, ale bynajmniej nie kipię niechęcią do Realu. Nie interesują mnie takie niesnaski

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #7
              Sport można oglądać w Barze Jacobsen, w którym to kiedyś można było wypić Kanclerza, oraz w Barze Renata (czy jakoś tak) - lokal na Grodzkiej tuż przed Degustatornią. Nie wiem co tam puszczają, nie wchodziłem, widziałem tylko reklamy na zewnątrz. W Jacobsenie pisali coś o żużlu.
              Last edited by Pendragon; 30-05-2011, 10:49.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • dreads
                Basowy
                • 09-2009
                • 520

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                ... w Barze Renata (czy jakoś tak) - lokal na Grodzkiej tuż przed Degustatornią. Nie wiem co tam puszczają...
                Renatka już jest kultowa Mają tam Canal+ Oglądałem w zimie mecz Barcelony z Bilbao - ekstremalne przeżycia. Cholernie zimno, pani z obsługi pojawiła się dopiero po 30 minutach (w tym czasie sami z kumplem sięgneliśmy za bar po pilota i włączyliśmy sobie mecz - myślałem, że będzie opiernicz za samowolkę, ale był pełen luz i jeszcze pani powiedziała, że trzeba było sobie samemu wyjąć piwo z lodówki ). Obejrzeć można wszystko, co się chce. Wieczorem chyba zawsze jest tam pusto i nie ma konkurencji do telewizora, a i tak otwarte do 1 w nocy, dziwne.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎