Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zamówić kega

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Romski
    Junior
    • 11-2010
    • 3

    Gdzie zamówić kega

    W niedługim czasie planuję imprezkę i chcialem zakupić piwo w kegu. prosze o info jak to się zamawia i gdzie?
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23809

    #2
    Jak - Zazwyczaj zamawia się "paszczą".
    gdzie - w hurtowni z piwem, browarze, czasem beczki też są dostępne w półhurcie np. w Makro.

    Podziwiam że jest Ci obojętne czy po piwo będziesz jechał do Ełku, Szczecina czy może do Ustrzyk.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Romski
      Junior
      • 11-2010
      • 3

      #3
      oczywiście że nie jest mi wszystko jedno ( ok mogłem to sprecyzować w swoim pytaniu ). poszukuje czegoś w Warszawie i okolicach. bardziej jest mi wszystko jedno co kupie bo na imprezkę na ktorej bedzie ok 20 osób to trudno mi bedzie trafić w gusta wszystkich a gdybm chciał się kierować swoimi upodobaniami to chyba miałbym problem ze znalezieniem tego co lubie. moje pytanie miało na celu ustalenie w jakich pojemnościach jest to sprzedawane, czy trzeba kega kupic czy wystarczy kaucja no i czy jest do tego potrzebny jakiś sprzęt. jakkolwiek dzięki za podpowiedz.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23809

        #4
        A widzisz, kłania się przeglądane istniejących wątków w tym dziale oraz maksymalne doszczegółowienie pytania. Odpowiednie zatytułowanie tematu też jest istotne (jeśli chcesz otrzymać odpowiedź). Korzystanie z wyszukiwarki też nie boli. To są podstawowe zasady korzystania z forów.

        Żeby nie było że się wyłącznie czepiam, proponuję wklepać hasło "keg*" w tym dziale i w jednym z pierwszych wątków na liście masz odpowiedź.
        Last edited by ART; 24-11-2010, 12:11.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎