Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Kormoran w Warszawie.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bl3s
    Junior
    • 11-2010
    • 3

    Browar Kormoran w Warszawie.

    Witam!

    Sprawa wygląda następująco- poszukuję sklepu, gdzie będę mógł zaopatrywać się w piwa z tego browaru ( ale i nie tylko, mile widziany chociażby Konstancin, Ciechan czy Amber) . Na chwilę obecną nie mogę trafić na Rześkie/Świeże/Warmiak ( zamiennie, najbardziej zależy mi na tym 1), Orkiszowe Miodowe ( dla kobiety, smakuje jej bardziej niż Ciechan Miodowy) oraz Warnijskie wielosłodowe. Jest gdzieś w tej stolicy sklep, gdzie dostanę to wszystko i po w miarę rozsądnej cenie? Do tej pory, mieszkając w Żyrardowie nie miałem problemu z zakupem dobrego piwa- Świat Alkoholi na ul. Limanowskiego załatwiał zawsze sprawę, a tutaj nie mogę się odnaleźć.

    Pozdrawiam!
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    #2
    Wyszukiwarka po raz kolejny szwankuje?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      #3
      Po słowach ARta żeby cieplej przyjmować nowych użytkowników , mogę Ci powiedzieć, że wszystkie te produkty znajdziesz w tym sklepie:
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        #4
        O ile we stolycy napicie się dobrego piwa z beczki graniczy z niepodobieństwem, o tyle sklepów z wymienionymi - i innymi dobrymi- piwami jest w tej chwili naprawdę dużo. Wystarczy rozejrzeć się po najbliższej okolicy.
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ewentualnie, jeśli preferujesz północ Warszawy, zajrzyj do tego sklepu.

          Comment

          • wojtek_63
            Senior
            • 10-2004
            • 357

            #6
            Na Pradze wszystkie piwa ,które wymieniłeś znajdziesz tutaj

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9735

              #7
              No dobra, już bez szaleństwa może... Lepiej dać chłopu wędkę, jak proponował (nieco zgryźliwie ) abernacka, niż od razu wyfiletowaną rybę... . Jak go piwo interesuje, znaczy, że dorosły i sobie da radę .

              Comment

              • krzychal1
                Senior
                • 12-2008
                • 236

                #8
                Ja mimo wszystko podrzucę jeszcze:



                Konstancina tu nie nabędziesz, ale ciechany, amberki, oraz m. in. Świeże z lodówki jak najbardziej.

                Comment

                • Bl3s
                  Junior
                  • 11-2010
                  • 3

                  #9
                  abernacka- nie złość się, liczyłem na pomocną dłoń, i jak widać się znalazła i to nie jedna

                  Jak na razie szukałem na własną rękę, zwiedziłem parę sklepów, ale większość niestety miała mizerny wybór jeżeli chodzi o dobre piwo.

                  Za chwilę wyruszam na pejzażową, jeżeli tam mi się nie uda to celuję w broniewskiego. W razie czego, będę pytał, dziękuję za informacje

                  Comment

                  • keto
                    Senior
                    • 07-2009
                    • 388

                    #10
                    Uda się na pewno, wczoraj byłem w tym sklepie i jest to wszystko czego szukasz.
                    Pozdrawiam
                    Artur

                    Comment

                    • Bl3s
                      Junior
                      • 11-2010
                      • 3

                      #11
                      Dokładnie tak jak piszesz- 2x Rześkie, 2x Orkiszowe z miodem i 1x Warnijskie, byłem na bielanach, bo wydawało mi się, że z włoch bliżdej. Swoją drogą, kto by pomyślał, żeby taki kawałek może zająć człowiekowi 1.5 h... :/ W jedną stronę szkoda, że partia była troszkę stara, bo ważność kończyła się 30 listopada/ początek grudnia, ale grunt, że wreszcie znalazłem to, czego szukałem. Sam sklep wygląda... tragicznie o.0 Za to asortyment... 1 klasa! Tylko ceny chyba trochę... dziwne ? O ile Rześkie tańsze, niż u mnie w Żyrardowie (3.2 zamiast 3.35 ) o tyle Orkiszowe z miodem... 5zł! Tragedia :<

                      W każdym bądź razie dziękuję za pomoc, dobrze wiedzieć, że jest gdzie kupić zaopatrzenie

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4579

                        #12
                        A 100 m wcześniej (patrząc od stacji metra Wilanowska) masz ten sklep http://www.browar.biz/forum/showthre...194#post937194 gdzie ceny piw z Kormorana i Konstancina są znacznie przyjaźniejsze.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎