Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić piwo w Tczewie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • raffallos
    Junior
    • 11-2012
    • 3

    #16
    Czy coś się zmieniło ? Jest jakiś sklep, z dużym wyborem ciekawych piw w Tczewie ? Niedawno przeprowadziłem się w te okolice i fajnie by było jak by się można były czasem zaopatrzyć w coś fajnego ...

    Comment

    • Fezza
      Junior
      • 08-2010
      • 4

      #17
      Teraz najlepszym miejscem żeby kupić krafty jest sklep w Czarlinie - Polecam, dobry sprzedawca zna się na asortymencie. W styczniu/lutym powinny już być piwa w większej ilości sklepów bo pojawiła się hurtownia z piwem rzemieślniczym w Tczewie.

      Comment

      • raffallos
        Junior
        • 11-2012
        • 3

        #18
        Hurtownia to chyba niestety nie bardzo pomoże, jeżeli chodzi o zakupy detaliczne. Myślę, że z zaopatrzeniem sklepów nie ma problemu, tylko raczej z brakiem chęci na takie piwa niestety.

        Comment

        • Fezza
          Junior
          • 08-2010
          • 4

          #19
          To inaczej od stycznia możesz spodziewać się piw w sklepach "ogólnych"

          Comment

          • raffallos
            Junior
            • 11-2012
            • 3

            #20
            Ok, dzięki za informację. Przydał by się sklep typowo piwny, żeby mieć pewność jak do niego pojedziesz, że będzie duży wybór i ciągłe nowe dostawy, ale może rzeczywiście coś się ruszy. Po twojej pewności sądzę, że nawet jesteś w to w jakiś sposób "zamieszany" ;-)

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              Co to za hurtownia?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #22
                No to wiadomo, że tą hurtownią jest:



                Pozostaje pytanie które sklepy i puby obsługuje?
                Last edited by Pendragon; 04-05-2017, 11:32.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Fezza
                  Junior
                  • 08-2010
                  • 4

                  #23
                  W sklepie Max Xavier na Armii Krajowej pojawiły się piwa kraftowe.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎