Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piwo w Monachium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kwachux12
    Junior
    • 08-2011
    • 24

    piwo w Monachium

    Witam wszystkich. Wybieram się razem z kolegami w tym roku na Oktoberfest do Monachium i mam pytanie czy są tam jakieś sklepy specjalistyczne z piwem (Chodzi mi o piwa Weihenstephaner których nie ma w Polsce oraz piwa z browaru Ayinger oraz inne)?
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kwachux12 Wyświetlenie odpowiedzi
    Chodzi mi o piwa Weihenstephaner których nie ma w Polsce
    Bez przesady, te piwa jeszcze w kwietniu były w opolskiej Almie ( i chyba są nadal ) : Weihenstephaner Kristallweissbier, Hefeweissbier, Hefeweissbier dunkel – wszystkie po 7,39 ( 0,5 l );
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12202

      #3
      Ayinger też bywa w Almie

      poza tym jest wątek:

      jeśli poszukujesz piwa, browaru, gospody, noclegu, etc w konkretnym miejscu, zadaj pytanie tutaj
      Last edited by darekd; 24-08-2012, 10:50.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        (Chodzi mi o piwa Weihenstephaner których nie ma w Polsce oraz piwa z browaru Ayinger oraz inne)?
        U mnie są w Almie, każdym Piotrze i Pawle i czasem też w Bomi.

        Comment

        • kwachux12
          Junior
          • 08-2011
          • 24

          #5
          z Weihenstephanera chciałbym dostać: Weihenstephaner Festbier, Weihenstephaner Original Bayrisch Mild, Weihenstephaner Tradition Bayrisch Dunkel, Weihenstephaner Korbinian.

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Ano z tymi pozycjami to faktycznie ejst ciut gorzej

            Comment

            • kwachux12
              Junior
              • 08-2011
              • 24

              #7
              Jest możliwość aby piwo z Ayingera dostać bezpośrednio u producenta? Może jest w miejscowości Aying (tam jest browar) firmowy sklep gzie można nabyć takie piwa?

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                #8
                Kiedyś-kiedyś, gdy byłem w tym browarze, po zwiedzaniu zaproszono nas do przybrowarowej bierssztuby, gdzie można było skosztować więcej, niż w trakcie zwiedzania i kupić gustowne 6-paki w różnych kombinacjach.

                Comment

                • kwachux12
                  Junior
                  • 08-2011
                  • 24

                  #9
                  Witam. Znalazłem taki getrenk, podaję stronę
                  HTML:
                  http://www.gbhls.de
                  powiedzcie mi czy z tego sklepu będę mógł kupić kilka butelek czy to jest tylko hurtownia?

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10384

                    #10
                    W niemczech prawie każdy getrank to tak jak u nas sklep specjalistyczny. Oczywiście niewiele w nich piw nie niemieckich ale spokojnie można dostać ponad 100-200 różnych piw niemieckich. I wszystko ładnie poustawiane w skrzynkach od pilsów do bezalkoholowych. Czym większy sklep tym więcej piwska. Oczywiście nie trzeba kupować skrzynkami. Kiedyś zdarzyło mi się "wynieść" ze takiego sklepiku pod Stutgartem prawie 200 piw. Kasjerka była w lekkim szoku....
                    Last edited by sibarh; 13-09-2012, 18:57.
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    • ppns
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1737

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kwachux12 Wyświetlenie odpowiedzi
                      l[..]
                      HTML:
                      http://www.gbhls.de
                      powiedzcie mi czy z tego sklepu będę mógł kupić kilka butelek czy to jest tylko hurtownia?

                      Jest to hurtownia , zakupy na skrzynki , ( też na zgrzewki - bo mają piwa w
                      PETach , w ofercie poza tym wódki).

                      W pasku u góry kliknij PREISE , otworzy się dokument w PDFie z cenami.
                      piwoppns@wp.pl

                      Comment

                      • ppns
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1737

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kwachux12 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest możliwość aby piwo z Ayingera dostać bezpośrednio u producenta? Może jest w miejscowości Aying (tam jest browar) firmowy sklep gzie można nabyć takie piwa?


                        Tak.


                        Ayinger Bierkultur pur: bestes bayerisches Bier aus Europas modernster Privat-Brauerei, DLG prämiert mit vielen Gold- medaillen, Brauerei-Führungen und Brauerei-Gasthof mit Hotelbetrieb.
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎