Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Grecja, Saloniki, Armenopoulou 19, Oinopneumata Liquor Store.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bastion
    PremiumUżytkownik
    • 10-2006
    • 1123

    Grecja, Saloniki, Armenopoulou 19, Oinopneumata Liquor Store.

    Niewielki sklepik z nazwy raczej ukierunkowany na mocniejsze trunki, ale w rzeczywistości jest chyba odwrotnie.
    Saloniki oferują szeroką gamę kraftowych piw, ale raczej w lokalach. To taki model włoski gdzie idzie się do knajpy by napić się piwa. Sklepów stacjonarnych ukierunkowanych na piwo raczej niewiele, a wybór niezbyt ciekawy.
    Ten dla mnie stanowił odkrycie z którego korzystałem przez kilka dni.

    Położony idealnie, bo po północnej stronie tuż za rotundą, która jest oblegana przez turystów.
    Na pierwszy rzut oka nie za bogato, ale po dokładnym przyjrzeniu się półkom i lodówkom, piwnym skrytopijcom zaczyna uśmiechać się gęba.

    Można wybierać z wszystkich mikrusów w okolicy Salonik czy Tesalii, ale są również piwa z głębi kraju i wysp.
    Mnie się podoba to, że zdecydowana większość w małych butelkach, co pozwala na pójście na ilość.
    Przy piwach nie ma cen, o które warto spytać.
    Ale zdzierstwa nie zauważyłem, ponieważ np. za pierwszym razem, za 11 piw zapłaciłem w sumie 25€ czyli biorąc pod uwagę ceny jakie tam są, nie było źle.


    Dla poszukiwaczy ciekawych piw w Salonikach, z cenami które nie doprowadzą do bankructwa, miejsce obowiązkowe.

    Otwarte: Poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 10.00 - 17.00.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎