Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Opolska 195, Chmielownia

Collapse
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wrocław, Opolska 195, Chmielownia

Chmielownia z Drobnera:

https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=122089

doczekała się filii (a właściwie większego sklepu) na Opolskiej we Wrocławiu. Znajduje się on na granicach miasta, myślałem że są to już Radwanice (jadąc z miasta po prawej stronie). Duży osobny budynek z parkingiem, sklep na dole.

Asortyment większy niż na Drobnera. Oprócz polskiej produkcji sporo propozycji z USA, Wielkiej Brytanii, Belgii a nawet kraftowe perełki m.in. z Serbii. Poza tym bodaj dwa krany do napełniania petów (podczas mojej wizyty był Nepomucen). Jedyny minus, to nieco wyższe ceny i peryferyjne położenie, ale za to dużo ciekawostek.

Mają też spory wybór cięższych alkoholi.

Z ciekawostek to latem są też leżaki na parkingu, jak ktoś ma ochotę posączyć piwo na miejscu, z widokiem na ruchliwą drogę
    Last edited by concerto; 18-02-2019, 17:54.
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

Comment

Przed lokalem wielki różowy słoń (Delirium Tremens, Huyghe's). Wybór piw zagranicznych wciąż jest największy we Wrocławiu i nie tylko. Polskich kraftów też bardzo dużo. Ceny niestety też nieco wyższe niż odpowiednie piwa u konkurencji. Są jednak takie piwa, których gdzie indziej nie widziałem. Gość (włąściciel?), który tam pracuje bezpośredni i chętny do pomocy.

Comment

Working...
      X