Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, św. Antoniego 27/29, ToMa - 303 rodzaje piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rogerson
    Senior
    • 08-2012
    • 421

    Wrocław, św. Antoniego 27/29, ToMa - 303 rodzaje piwa

    Będąc w Szynkarni niedaleko dalej, idąc w stronę USC, zauważyłem sklep o nazwie Beer O'Clock. Nie miałem niestety zbyt dużo czasu, więc nie wchodziłem do środka, ale przez szybę zauważyłem kątem oka całą gamę Kormoranów oraz parę różnych piwek Kocoura. A że było sporo półek, to i towaru było znacznie więcej.

    Postaram się dziś po południu tam zajrzeć, to uzupełnię informację o dokładnym adresie (numer) oraz o tym co jest na stanie.
    Last edited by Rogerson; 30-09-2013, 12:26.
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    #2
    Słyszałem o sklepie. Problemem są podobno dość wysokie ceny- modna lokalizacja niestety obecnie. Czekam na info.
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

    Comment

    • Rogerson
      Senior
      • 08-2012
      • 421

      #3
      Potwierdziło się to o czym napisal kolega wyżej - ceny zaporowe. Przykładowo Kormorany po +5zł, Szoko nawet 6,19. Kocoury po 10,99.

      Wybór bez szału. Trochę polskiego piwa, trochę czeskiego, troche niemieckiego. AB, Pint i innej "wyżej" półki nie dostrzegłem.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Nie planowałem, ale przypadkiem trafiłem tam w niedzielę po opuszczeniu Festiwalu. No i dzięki temu jestem w posiadaniu butelki Sobótki. Cena to 8,90. Miła żeńska obsługa, bardzo dobrze zorientowana w temacie piwa.

        Sklep zmienia nazwę na PiwoCzas, chcąc odróżnić się nazwą od hurtowni.
        Podany tu adres jest nieprawidłowy. Lokal mieści się pod numerem 27/29.
        Profil na facebooku:

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • koorgan
          Gość
          • 08-2014
          • 50

          #5
          Miła obsługa, butelki można dotknąć, ceny jak wszędzie po lokalizacji spodziewał em sie drozyzny.

          Comment

          • borsukwroc
            Member
            • 02-2013
            • 71

            #6
            Byłem wczoraj, pustki. Z informacji Pana, sklep tylko do końca lipca. Czyli będzie zamkniete.

            Comment

            • borsukwroc
              Member
              • 02-2013
              • 71

              #7
              Teraz jest tam sklep monopolowy ToMa 303 rodzaje alkoholi.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Wciskasz trójkąt z wykrzyknikiem pod swoim nickiem i raportujesz do moderatora o zmianach.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎