Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Ignuta 125 (Kozanów), Sklep Monopolowy Na Wspólnej [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bikoś
    Junior
    • 03-2005
    • 19

    Wrocław, Ignuta 125 (Kozanów), Sklep Monopolowy Na Wspólnej [zamknięte]

    Nowy sklep na osiedlu "Kozanów" przy Dokerskiej. Dobrze zaopatrzony sklep, alternatywa dla mieszkańców tego wielkiego osiedla "miasteczka", wcześniej była tylko "żabka" i wiadomo co w niej... Duży wybór piwek min. Wojak dwa rodzaje, okocim palone, Namysłow dwa rodzaje i jeszcze troche innych których nie zapamietałem. bardzo fajna obsługa... nic dodać nic ując pozdrowienia
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    #2
    Może podasz więcej szczegółów - dokładniejszą lokalizację albo nazwę? Wszak Wrocław to duże miasto, a Dokerska to raczej długa ulica. Czy jest to taki mały, samotny sklepik pomiędzy ulicą a "falowcem" przy targowisku?

    Comment

    • bikoś
      Junior
      • 03-2005
      • 19

      #3
      sklep ten mieści się w nowo wybudowanych blokach przy ul. Ignuta przy skrzyżowaniu z Dokerską.
      Właściciel testuje zapewne okoliczny rynek, więc sprowadza dużo różnych marek piw, czekając na odzew mieszkańców. Oby sie nie zniechęcił.....

      Comment

      • Pepek
        Senior
        • 04-2003
        • 1499

        #4
        Byłem tam wczoraj na rozeznaniu. Wrażenia raczej mizerne. Poza zwykłą masówką dostępne były tylko: Wojak Pils w butelce euro z Belgii, perłowy Goolman i Rycerskie Mocne z Namysłowa w blasze. Miła ekspedientka poinformowała, że sklep działa już 2 tyg. i nawet zapisała moje sugestie co do zamówień piwa. Godzin otwarcia nie zapamiętałem. Niestety większośc oferty to wóda i inne mocniejsze alkohole.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pepek
          Wojak Pils w butelce euro z Belgii,
          Belgia leje w butelki Euro i to w dodatku Wojaka. Ja miałem okazję dotychczas widzieć tylko Wojaka w niezwrotnej zielonej butelce z pewnością nieprzypominającej Euro.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • bikoś
            Junior
            • 03-2005
            • 19

            #6
            Faktycznie, myślałem że sklep ten bedzie miał wieksze ambicje...ale byc może w przyszłosci...
            Ale w niedalekiej odłegłości od tego sklepu znalazłem mały sklepik gdzie jest Kryształ za 1.80gr i cała gama z Namysłowa. Kryształ troche drogi ale da sie przełknąć...Sklep ten jest przy skrzyżowaniu dokerskiej z pilczycką na wysokości białego kościoła, taki mały blaszak....

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              #7
              Całkiem niedaleko masz bardzo dobrze zaopatrzony sklep "Chmielny".
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • bikoś
                Junior
                • 03-2005
                • 19

                #8
                Dziękuje za informacje dot. sklepu "Chmielny" na pewno odwiedze....

                Comment

                • bikoś
                  Junior
                  • 03-2005
                  • 19

                  #9
                  no i coś zaczyna sie dziać w tym sklepie, najnowsze odkrycie panie i panowie...Porter z Witnicy w butelce za jedyne 2,80zł. Sądze że nie jest to wygórowana cena jak na piwko tej klasy.....i generalnie taniej tam jak w markecie.....

                  Comment

                  • Pepek
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1499

                    #10
                    Dzięki dzisiejszej wizycie sąsiada po blisko roku odświeżam temat tegoż sklepu. Niestety dalej marność Poza wysokoprocentowymi spirytualiami i piwna masówką obecne tylko namysłowskie Rycerskie jasne i mocne w konserwie oraz Goolman Gold w 6-ciopaku.

                    Comment

                    • bikoś
                      Junior
                      • 03-2005
                      • 19

                      #11
                      Generalnie sklep ofertą piw nie zaskakuje już od dawna....te lepsze piwka to był tylko krótki zryw...ale na szczęście w niedalekiej odległości jest "Chmielny" i chwała mu!!! często gęsto portery :staropolski, Witnica. Oraz od dłuzszego czasu "Miodowe" z Ciechanowa za którym moja piekniejsza połowa szaleje a i ja niepogardze....
                      pozdrawiam wiosennie

                      Comment

                      • remfire
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1334

                        #12
                        Napewno Rycerskie z Namysłowa , czy raczej Zamkowe ? Bo jeśli Rycerskie , to trzeba bedzie pomysleć o wycieczce w tamte okolice...

                        Comment

                        • Pepek
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1499

                          #13
                          No tak - zamotałem się w "zeznaniach". Oczywiście chodziło o Zamkowe.
                          Last edited by Pepek; 12-04-2006, 16:43.

                          Comment

                          • bikoś
                            Junior
                            • 03-2005
                            • 19

                            #14
                            cały asortyment Ciechana, czeskie piwa...troche europejskich piw....generalnie warto rzucić okiem...poprawiło sie :-)

                            Comment

                            • Rogerson
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 421

                              #15
                              Wczoraj byłem bo ze Stabłowic w sumie mam niedaleko i w tej części Wrocławia jest to zdecydowanie najlepszy sklep z różnymi piwnymi ciekawostkami.

                              Zakupiłem akurat Orthodox Stout, dodatkowo z AB był Amber Boy, Black Hope i Smokey Joe. Z Pinty widziałem B-Day i coś jeszcze, ale wypadło mi teraz z głowy. Spory wybór Czechów, trochę Niemców, Lwówki, Ciechany, Fortuna, Jabłonowo itp.

                              Można by było zmienić nazwę i adres sklepu w tytule, bo na rachunku po zakupach:

                              Sklep Monopolowy "Na Wspólnej"
                              ul. Ignuta 125

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎