Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
    Chyba tylko Jarasty może to zrobić choć nie wiem, czy da radę
    Jarasty, szczel foty! Panoramiczne!!! Temu asortymentu szczel!
    Choć z drugiej strony to jedyny odwiedzony przeze mnie sklep, gdzie jest PIWO.




    ... I NIC WIĘCEJ .

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      to jedyny odwiedzony przeze mnie sklep, gdzie jest PIWO.




      ... I NIC WIĘCEJ .
      I czasami można w jego wnętrzu usłyszeć zabłąkanego klienta:
      - Colę proszę...
      - Nie ma, przykro mi - odpowiada sprzedawca / sprzedawczyni.
      - Nie ma Jak to? - niedowierza klient.
      - Niestety nie zmieściła się - mówi s uśmiechem osoba obsługująca. - Nic się już nie zmieściło poza PIWEM
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • silvian
        Senior
        • 08-2008
        • 727

        Ponawiam prośbę o podanie asortymentu, ewentualnie stronę www sklepu jeżeli takowa istnieje...
        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
          Ponawiam prośbę o podanie asortymentu, ewentualnie stronę www sklepu jeżeli takowa istnieje...

          Poczytaj wątek o sklepie, przecież wszystko jest tu napisane.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Jarasty
            PremiumUżytkownik
            • 05-2007
            • 187

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
            Ponawiam prośbę o podanie asortymentu, ewentualnie stronę www sklepu jeżeli takowa istnieje...
            niestety nad stroną pracuję a jeśli chodzi o asortyment to proponuję Ci zadzwonić do mnie pomiędzy 12 00 a 18 00 pod nr. 0713610424 powiesz co chcesz a ja Ci powiem co jest dostępne tak chyba będzie najlepiej ponieważ asortyment potrafi się zmienić z dnia na dzień. Pozdrawiam i czekam na telefon

            Comment

            • wedge7
              Senior
              • 01-2007
              • 217

              W jakich godzinach sklep jest czynny? Czy można zapłacić kartą czy też mam zaopatrzyć się w sporą ilość gotówki? (bo czytając nt. asortymentu to wychodzi mi że przy najbliższej wizycie zostawię tam mały majątek )

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wedge7 Wyświetlenie odpowiedzi
                W jakich godzinach sklep jest czynny?
                Kilka postów wstecz:

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
                Sklep jest czynny we wszystkie dni tygodnia w godzinach 9 00 - 21 00 dokładny adres to Szczęśliwa 12 pozdrawiam i zapraszam
                ehh, lenistwo.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • silvian
                  Senior
                  • 08-2008
                  • 727

                  Chciałbym serdecznie pozdrowić i podziękować obsłudze tego zacnego sklepu za informacje telefoniczne jakie mi udzielono. Sprawa miała się ciekawie, bo musiałem te informacje przekazać kurierowi (de facto zupełnie nie w temacie piwa) ale wszystko skończyło się szczęśliwie i dowieziono mi 12 buteleczek złocistego napoju. Polecam wszystkim serdecznie ten sklep, naprawdę warto tam zahaczyć.
                  "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                  Comment

                  • peixe
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 115

                    Wlasnie doszla do mnie przesylka z bateria piwna. Dzieki wielkie za Noteckie Eire i zjawiskowe Nakielskie(az mnie swiezbi, by napisac Nasielskie
                    ). Piwa fachowo zapakowane przebyly droge ponad 700 kilosow w stanie nienaruszonym. Jarasty, masz u mnie pszenice, napisz tylko jaka bys chcial na PW.
                    Last edited by peixe; 09-11-2008, 12:04.

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      Czechy 14-15.11.2008 - część V

                      Z Głuchołaz (Głuchołazów?) dotarliśmy do Wrocławia przez Nysę i Kamieniec Ząbkowicki (z linii Nysa - Kamieniec znikną pociągi od 14 grudnia br. )

                      Nie sposób być we Wrocławiu i nie zrobić zakupów w tym sklepie. Tym razem przybyliśmy tu po czeskie Pivo niejako w drodze z Czech do Warszawy. Zatem już z całą pewnością można stwierdzić, że wybór czeskich Piv v Browarku jest znacznie lepszy niż w sklepach v Czechach. Oczywiście problem opiera się o fakt, iż w Czechach nie znam sklepu, który miałby taki wybór właściwie non stop.
                      Nasz kolega Czech mieszkający v Ceskim Tesine twierdzi, że gdyby w jego okolicy był sklep z takim wyborem, to mimo, iż trochę wyższe ceny nie miałby wątpliwości gdzie robić zakupy

                      Ze sklepu (mimo obładowania Pivnymi bagażami) spacerem przeszliśmy do Ceskeho Raju.
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Dawno mnie tu nie było, więc jestem

                        Piwa jak zawsze sporo. Wymieniam te, na które zwróciłem szczególną uwagę.

                        Kocour Weizen. Została na półce ostatnia butelka. Data 08.12. Etykieta drukowana na zwykłym papierze chyba specjalnie dla sklepu.

                        Cztery rodzaje piw z Konstancina.

                        Karmi Black w puszkach
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • unkel
                          Senior
                          • 08-2008
                          • 244

                          Będę w pięknym Wrocławiu w piątek i sobotę, więc grzechem byłoby niezrobienie zakupów.
                          Mam pytania co do asortymentu:
                          - czy są jakieś Ciechany?
                          - czy są jakieś smakołyki z Konstancina?
                          - czy jest IPA z Primatora?
                          Z góry podziękował za odpowiedź

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Z kronikarskiego poczucia obowiązku muszę napisać, że w ostatni piątek z nowości zauważyłem niepasteryzowanego Warmiaka z Kormorana.
                            Dziękuję
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Jurandofil
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 976

                              Służbowy Piwny Tydzień - część IIa (12.XII)

                              Sprawnie uwinęliśmy się z działaniami służbowymi w Urzędzie Transportu Miejskiego (lokalizacja 100m od Ceskeho Raju ) i około 13 znaleźlismy się w sklepie. Najlepszym czeskim sklepie w Polsce (przepraszam, już to mówiłem).

                              Niestety nie dojechały PETy z kvasnicakami z Opata. Ponoć transport spóźniony... Zabrakło nam kilku godzin żeby się na to Pivo doczekać. Trudno.

                              W ramach delgacji wymieniliśmy służbowe flaszki w Browarku i przy pomocy autobusu przemieściliśmy się do Ceskeho Raju. To magnes Czy tylko na nas tak działa?
                              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                              Comment

                              • dabu1
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 159

                                Nie wiam jak to się stało ale do tej pory, nie byłem w tym sklepie, miałem już ze dwa podejścia, ale jakoś nie zapisałem adresu i przejeżdżając w tamtej oklicy jakoś nie mogłem znaleźć tego sklepu.
                                Obsługa bardzo miła, wybór czeskich piw olbrzymi, mimo to pani sprzedająca powiedziała, że wielu pozycji brakuje (trochę mi szczena opadła) i że dzisiaj ma być świeża dostawa
                                Sklep rewelacyjny, na pewno będę zaglądał tam regularnie
                                Dzięki za gratisową szklaneczke ABBE

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎