Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #31
    Ja nie napisałam, że najkiepściejsze, tylko JEDNO Z.
    Po za tym nie miałam na myśli wcale nierówności warek, tylko ogólną nijakość smakową. Nawet nie mogę powiedzieć, że go nie lubię, ot, takie tam piweczko
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Babalumku, Krakonosz? Jak dla mnie to jedno z najkiepściejszych piw czeskich
      Przede wszystkim trzeba spróbować tego piwa z beczki w Czechach blisko browaru. Ja już znam je sporo lat i jak jestem w Czechach to 80% piwa które wypijam to właśnie Krakonosz.
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • Pit_2005
        PiwBiz
        • 06-2007
        • 157

        #33
        Dzisiaj wszedłem do browarka i jest na prawdę OK. Duzo nowych piw. Nova Paka, Staropramen Leżak doszedł. Obołoń pszeniczny i biały. Sklep wygląda imponująco oby tak dalej.
        Zapraszamy na Zaporoską 39e!
        od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-22.00
        oraz w soboty od 9.00-20.00

        http://www.facebook.com/piwnica.sklep

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12199

          #34
          Niestety niezbyt czesto jestem tu, ale akurat dzis utarafilem Konrada z Vratislavic. fajnie, ze akurat trafilem. Dawno go nie pilem, wiec smakowalo

          Comment

          • Pit_2005
            PiwBiz
            • 06-2007
            • 157

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pit_2005 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dzisiaj wszedłem do browarka i jest na prawdę OK. Duzo nowych piw. Nova Paka, Staropramen Leżak doszedł. Obołoń pszeniczny i biały. Sklep wygląda imponująco oby tak dalej.
            Znowu tam dziś zajrzałem i jest coraz lepiej. Doszły jeszcze dwa obołonie, Konrad dziesiątka, no i to co mnie najbardziej zdziwiło kilka gatunków browaru Fortuna w bardzo przystepnych cenach. Gorąco polecam. Wszystko idzie w dobrym kierunku, a w dodatku to blisko mnie. Coraz lepiej!!!
            Zapraszamy na Zaporoską 39e!
            od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-22.00
            oraz w soboty od 9.00-20.00

            http://www.facebook.com/piwnica.sklep

            Comment

            • Pit_2005
              PiwBiz
              • 06-2007
              • 157

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pit_2005 Wyświetlenie odpowiedzi
              Znowu tam dziś zajrzałem i jest coraz lepiej. Doszły jeszcze dwa obołonie, Konrad dziesiątka, no i to co mnie najbardziej zdziwiło kilka gatunków browaru Fortuna w bardzo przystepnych cenach. Gorąco polecam. Wszystko idzie w dobrym kierunku, a w dodatku to blisko mnie. Coraz lepiej!!!
              Wszedłem przed chwilą do Browarka, znowu zdziwienie na plus. Trzy nowe Svijańce: Bitter 12%, 13% jasna i Baron 15%. Dwa Złote Bażanty 10% i 12%. Kurcze muszę wrócić bo wziąłem przez pomyłkę dwa Bittery zamiast jednej 13%, na marginesie pyszny. Ceny przystępne. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
              Zapraszamy na Zaporoską 39e!
              od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-22.00
              oraz w soboty od 9.00-20.00

              http://www.facebook.com/piwnica.sklep

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12199

                #37
                Dzis kupilem dosc dziwny produkt czeski - Starovar /5% alk./ - zielona butelka, w wygladzie i smaku piwo koncernowe. Niby adres na kontrze z Pragi, ale to spolka browaru z Jihlavy z Polczynem Zdroj. Sa tez konserwy Brewera polczynskiego.
                M.in. z ciekawszych czeskich piw- Nova Paka, Svijany, lekkie Bernardy, Skalaki, Opaty, z polskich - fortunowe Smoki z Miloslawia

                Comment

                • Jarasty
                  PremiumUżytkownik
                  • 05-2007
                  • 187

                  #38
                  Witam serdecznie. Trochę to trwało ale tym milej jest mi zaprosić na piwko Krakonos w tej chwili dostępna tylko 12% ale myślę, że już nie długo też pozostałe rodzaje tego piwka. Pozdrawiam

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam serdecznie. Trochę to trwało ale tym milej jest mi zaprosić na piwko Krakonos w tej chwili dostępna tylko 12% ale myślę, że już nie długo też pozostałe rodzaje tego piwka. Pozdrawiam
                    A piwka domowe w końcu wypite?

                    P.S. Jutro pojawiam się oddać Wam nieco butelek, to pewnie i tak je wymienię w części na pełne
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Jarasty
                      PremiumUżytkownik
                      • 05-2007
                      • 187

                      #40
                      A wypite i muszę przyznać, że i na mnie i na koledze zrobiły wrażenie zwłaszcza to jasne. Polecam się na przyszłość dzięki serdeczne i pozdrawiam

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
                        Witam serdecznie. Trochę to trwało ale tym milej jest mi zaprosić na piwko Krakonos w tej chwili dostępna tylko 12% ale myślę, że już nie długo też pozostałe rodzaje tego piwka. Pozdrawiam
                        Mam mieszane uczucia. Z 1 strony płaczę że nie mogę teraz tam wpaść i że tak "późno" ten sklepik powstał... Z 2 strony - jakbym tam był to wszystko bym przechlał się zapił w trupa chyba w końcu...
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • Pit_2005
                          PiwBiz
                          • 06-2007
                          • 157

                          #42
                          Holba

                          Witam Wszystkich serdecznie. Dawno nie byłem w Browarku ale jak wszedłem to dość wnikliwie wszystko sobie pooglądałem. Jestem znowu zaskoczony in +. Trzy rodzaje Holby Hanuszowickiej 10, 11, 12 pyszne piwka. Starovar o którym już tu ktoś wspominał. no i wyczekuwany Krakonosz na razie 12 ale sprzedawca obiecał że niedługo już inne. Jeszcze atlet z Vyskova też fajne leciutkie. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
                          Zapraszamy na Zaporoską 39e!
                          od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-22.00
                          oraz w soboty od 9.00-20.00

                          http://www.facebook.com/piwnica.sklep

                          Comment

                          • Jarasty
                            PremiumUżytkownik
                            • 05-2007
                            • 187

                            #43
                            no w końcu udało nam się znaleźć 11% i 10% Krakonos zapraszam serdecznie

                            Comment

                            • Pit_2005
                              PiwBiz
                              • 06-2007
                              • 157

                              #44
                              nowe piwka

                              No i znowu coś nowego. Chyba cały krajan. Waizen Corneliusa też się już i tam pojawił. Pozdrawiam serdecznie.
                              Zapraszamy na Zaporoską 39e!
                              od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-22.00
                              oraz w soboty od 9.00-20.00

                              http://www.facebook.com/piwnica.sklep

                              Comment

                              • Jarasty
                                PremiumUżytkownik
                                • 05-2007
                                • 187

                                #45
                                Witam serdecznie. Dzisiaj zapraszam na całą gamę piwek z browarów Policka oraz Wyskov z polskich nowości Hubert i Mocne Polskie. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎