Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #61
    Wczoraj zestaw podobny jak ostatnio, jednak skończyło się Gościszewo.
    Nie wspomniałem w poprzednim poście o piwach z Fortuny (ale Komesa chyba nie było).
    Udało mi się trafić ciekawe piwo z browaru Koreb - Miodowe. Etykieta jak z piwa domowego - drukowane przez obsługę sklepu na czarno-białej drukarce ze względu na to , że piwo przywieziono prosto z 'linii rozlewniczej' i nie było jeszcze naklejonych etykiet (info od obsługi sklepu)

    Bardzo miła pani sprzedająca piwo.
    Można oddawać nowe czeskie butelki.

    W czwartek mają pojawić się kolejne ciekawostki.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • dyzman
      Senior
      • 01-2008
      • 108

      #62
      Ja miałbym prośbę do Jarastego lub któregoś ze stałych klientów sklepu. Co nowego w Browaku z czeskich ambrozji się ostatnio pojawiło? Ulica Szczęśliwa nie jest mi za bardzo "po drodze" ale chętnie bym się wybrał na konkretniejsze zakupy, wolałbym jednak ustalić sobie listę zakupów wcześniej, żeby później nie zastanawiać się w sklepie po 20 minut.
      "Piwo stanowi dowód tego, że Bóg nas kocha i pragnie naszej szczęśliwości" Benjamin Franklin

      Comment

      • Jarasty
        PremiumUżytkownik
        • 05-2007
        • 187

        #63
        Witam serdecznie nie ma problemu ostatnio przywieźliśmy Bernarda 12 oraz tmawego świątecznego a jutro dowieziemy piwka Holba 10' 11, 12. Będę informował na bieżąco o nowościach. Pozdrawiam.

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          #64
          Browarek powinien mieć taką stronę internetową jak mają niektóre sieci sklepów typu Proline Nazwy piw i ile jest na stanie.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            #65
            Odwiedziłem Browarek po raz pierwszy wczoraj. Sklepik faktycznie niewielki, ale wybór piw imponujacy! Osobiście jeszcze nigdy nie widziałem tylu różnych piw przypadających na metr kwadratowy powierzni handlowej Na pólkach polskie piwa, o których nawet nie marzyłem wybierając się tam, a na temat czeskich nawet nie ma co pisać - napewno każdy może znależc coś odpowiedniego dla siebie. A na dodatek pani która potrafi coś powiedzieć o tym co sprzedaję, a nawet doradzić, nie kręci nosem że butelki bez etykiet itp Warto polecać innym , tym bardziej że dla wlascicieli browarbiz nie jest "czarną magią "
            Ze sklepu wyszedłem ze sporym kartonikiem pod pachą, w którym każde piwko było inne.

            Comment

            • CarlBerg
              Senior
              • 09-2003
              • 968

              #66
              Tabletka wczoraj przed samym zamknięciem nawiedziła Browarek i wróciła z 2 skrzynkami różnych piw, z czego bodajże 14 sztuk to wyłącznie polskie bączki 0,33 - i każde inne !! Świetny wybór !!

              ... Rewelacja
              Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
              Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

              Comment

              • Jarasty
                PremiumUżytkownik
                • 05-2007
                • 187

                #67
                Babamulku spokojnie dopiero się rozwijamy już ktoś pracuje nad stronką pozdrawiam. Teraz trochę o tym co przywieźliśmy a więc: Browar Zodiak w tym Twoje mocne 14% niepasteryzowane, Browar Łódzki oraz Browar Koreb cały asortyment w tym Miodowe niestety dalej bez oryginalnej etykiety. Zapraszam serdecznie.

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
                  Babamulku spokojnie dopiero się rozwijamy już ktoś pracuje nad stronką pozdrawiam.
                  Żartowałem tylko... Uważam że sklep rozwija się w dobrym kierunku. Podstawa to piwa z Polski i Czech i tak trzymać. Nie ma co się pakować w drogie piwa z Niemiec czy np. Belgii. Wiem że jeździcie często do Czech w celu wyszukiwania i sprowadzania nowych piw, no i super sprawa że nawet kupując stamtąd piwa można oddawać butelki.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • Pit_2005
                    PiwBiz
                    • 06-2007
                    • 157

                    #69
                    Jeny faktycznie asortyment chyba już najlepszy we wrocku. Dawno tam nie byłem, ale teraz muszę poświęcić parę dni żeby wszystko ogarnąć. Pozdrawiam.
                    Zapraszamy na Zaporoską 39e!
                    od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-22.00
                    oraz w soboty od 9.00-20.00

                    http://www.facebook.com/piwnica.sklep

                    Comment

                    • dyzman
                      Senior
                      • 01-2008
                      • 108

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Żartowałem tylko... Uważam że sklep rozwija się w dobrym kierunku. Podstawa to piwa z Polski i Czech i tak trzymać. Nie ma co się pakować w drogie piwa z Niemiec czy np. Belgii. Wiem że jeździcie często do Czech w celu wyszukiwania i sprowadzania nowych piw, no i super sprawa że nawet kupując stamtąd piwa można oddawać butelki.
                      A ja bym Jarastemu zasugerował rozszerzenie asortymentu na tanie piwka ze Słowacji. Będąc tam ostatnio bardzo przekonałem się do piwa Corgoň (świetna 12 z Hurbanova). Przyjemną goryczkę ma również Topvar. Smadnego Mnicha chyba macie, ale dużej części polskich piwoszy z pewnością posmakuje Šariš w wersji premium. Jeśli ktoś lubi piwka z wysokim nasyceniem CO2 na pewno doceni Martinera. Dość urozmaicony smak ma również Steiger. Słowacja ma tanie, ale nie byle jakie piwka, zdecydowana większość z nich ma niską zawartość alkoholu, co dla niektórych może być również bardzo przekonujące (nieskażony zapach), poza tym część z nich pieni się niesamowicie (lepiej niż czeskie). Piwa koncernowe ze Słowacji stoją moim zdaniem na dużo wyższym poziomie niż polskie, a wizytówką ich popularności jest choćby słynny Zlaty Bazant. Aha, z góry przepraszam , jeśli wymieniłem piwa, które być może stoją już na Waszych pułkach, a nie zauważyłem ich ostatnio.. Pozdrawiam.
                      Last edited by dyzman; 02-03-2008, 17:56.
                      "Piwo stanowi dowód tego, że Bóg nas kocha i pragnie naszej szczęśliwości" Benjamin Franklin

                      Comment

                      • dyzman
                        Senior
                        • 01-2008
                        • 108

                        #71
                        sorry za te pułki... nie dalem rady już edytować...
                        "Piwo stanowi dowód tego, że Bóg nas kocha i pragnie naszej szczęśliwości" Benjamin Franklin

                        Comment

                        • Jarasty
                          PremiumUżytkownik
                          • 05-2007
                          • 187

                          #72
                          Piwka ze Słowacji mamy już od dawna w planach tylko niestety nie będzie to kwestia miesiąca czy dwóch, ale bardziej trzech miesięcy do pół roku jeszcze chcemy przywieźć troszkę piwek z Czech oraz innych rejonów Polski ,,Słowacja" na pewno się jednak pojawi. Ja osobiście bardzo żałuję Browaru z Popradu bo z tego co mi wiadomo to już niestety nie istnieje. Pozdrawiam i proszę o cierpliwość. a z tych piwek, które wymieniłeś niestety nic nie posiadamy zresztą przyznam się szczerze, że jeśli chodzi o znajomość piw słowackich to jest ona u mnie w tej chwili mniej niż przeciętna, ale nadrobimy.

                          Comment

                          • REBELLION
                            Junior
                            • 03-2008
                            • 21

                            #73
                            Witam wszystkich jasko że jestem świeżak, w sobotę
                            odwieedziłem sklep i jestem pozytywnie zaskoczony wybór przeogromny ze wstępnych obliczeń musiałbym około miesiąca przeznaczyc na przetestoweanie każdego bronka
                            na wstępnie poleciał ciechan i parę bączków i jak dla mnie ciechan ciechan miodowy oraz ciemne z czarnkowa sa narazie faworytami. kilka flaszek czeka jeszcze na testy hehe .
                            Pozdrawaim a właścielowi życzę powodzenia w prowadzeniu tak osobliwego biznesu

                            Comment

                            • jahu
                              Junior
                              • 01-2008
                              • 9

                              #74
                              Gratuluje wyboru , ale porozmawiamy jak "zapędzisz" sie w czeską "melodie".Pozdrawiam.
                              A swoją drogą sklep powala na kolana jak zauważyłeś.

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika REBELLION Wyświetlenie odpowiedzi
                                wybór przeogromny ze wstępnych obliczeń musiałbym około miesiąca przeznaczyc na przetestoweanie każdego bronka
                                Cienias )))
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎