Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jahu
    Junior
    • 01-2008
    • 9

    #76
    Każdy ma swój gust. Ja wole czeskie rejony , chociaż lubie też z mocniejszych piw Lwa z Kółodawy, Miodowe z Łasku i mocne ale kolega chyba jest większym smakoszem mocniejszych piw.Pozdrawiam

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja osobiście bardzo żałuję Browaru z Popradu bo z tego co mi wiadomo to już niestety nie istnieje.
      Browar istnieje, tylko przechodzi roczną przerwę, w trakcie której nastąpi renowacja i być może rozbudowa technologiczna. Gdzieś tu była dyskusja na ten temat i były nawet domysły, że być może przez jakiś czas Poprad będzie ważył swoje piwa w Grybowie.

      Tutaj jest źródło informacji, ale po czesku. Wystarczy jednak przeczytać tutuł
      Druhý najstarší slovenský pivovar Pilsberg Poprad prestal variť pivo. Majitelia Pilsbergu oznámili, že v priebehu budúceho roka sa chystajú pivovar rekonštruovať a pivo budú zatiaľ variť v zahraničí. V súvislosti s rekonštrukciou prepustili v popradskom pivovare 30 pracovníkov.
      Last edited by Pendragon; 10-03-2008, 19:53.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #78
        "Browarek" - żelazny punkt na szlaku każdego Piwosza!

        Ludzie!
        Wy tu piszecie, że ul. Szczęśliwa Wam nie bardzo po drodze...
        Ja z kumplem przybyłem do tego sklepu z Warszawy. "Normarmalnym" pociągiem 6 godzin (przez Częstochowę), ale jeszcze wszystkiego z sobotniej wizyty nie poukładałem w chałupie, a już bym tam wrócił.

        Z ciekawostek:
        - kaucja (zakup) za skrzynkę polską: 8zł
        - kaucja (zakup) za skrzynkę czeską: 16zł (ale może niepotrzebnie reklamuję, bo skrzynki klientela wykupi i nie bedzie w co zwrotów ładować!)
        - kaucja za butelkę: 0,5zł (dużo, ale jeśli obowiązuje zasada przyjmujemy każdą zwrotną, a nie tylko po piwie, które sprzedajemy, to przebolejemy!)

        Zafascynowały nas czeskie zestawy:
        POLICKA!!!, SVIJANY, MALY ROHOZEC, HOLBA, KRAKONOS, BERNARD, VYSKOV.
        O ile dobrze zrozumiałem i dostrzegłem, z tych Browarów były komplety!
        Rzeczywiście, wspominany temat szeroko występujących bąków również nas zachwycił!

        W sąsiedztwie powyższych czeskich Browarów jest Vrchlabi z m.in. ciemnym miodowym. Serwują w butlach szklanych i w petach z niezłymi terminami ważnosci, więc może warto o nie powiększyć asortyment sklepu w przyszłości...

        W drodze powrotnej mówię do kumpla:
        - W tym sklepie, to chyba tylko piwa były? Jakieś gumy, chipsy, itp.? Nie było?
        - Chyba nie - odpowiada - ale może po prostu tego asortymentu w ferworze walki nie dostrzegliśmy...

        Pozdrowienia dla Władz i Pracowników Sklepu! Otwórzcie filię w Warszawie (zatrudnimy się u Was!)
        Dziękujemy!
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • Jarasty
          PremiumUżytkownik
          • 05-2007
          • 187

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Browar istnieje, tylko przechodzi roczną przerwę, w trakcie której nastąpi renowacja i być może rozbudowa technologiczna. Gdzieś tu była dyskusja na ten temat i były nawet domysły, że być może przez jakiś czas Poprad będzie ważył swoje piwa w Grybowie.

          Tutaj jest źródło informacji, ale po czesku. Wystarczy jednak przeczytać tutuł
          http://pivni.info/news/2313-kamzik-n...jeden-rok.html
          Dzięki za info ja jakiś czas temu przeczytałem tylko tyle Druhý najstarší slovenský pivovar Pilsberg Poprad prestal variť pivo. no i się zmartwiłem, ale czasem trzeba doczytać do końca. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

          Comment

          • Jarasty
            PremiumUżytkownik
            • 05-2007
            • 187

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
            Ludzie!
            Wy tu piszecie, że ul. Szczęśliwa Wam nie bardzo po drodze...
            Ja z kumplem przybyłem do tego sklepu z Warszawy. "Normarmalnym" pociągiem 6 godzin (przez Częstochowę), ale jeszcze wszystkiego z sobotniej wizyty nie poukładałem w chałupie, a już bym tam wrócił.

            Z ciekawostek:
            - kaucja (zakup) za skrzynkę polską: 8zł
            - kaucja (zakup) za skrzynkę czeską: 16zł (ale może niepotrzebnie reklamuję, bo skrzynki klientela wykupi i nie bedzie w co zwrotów ładować!)
            - kaucja za butelkę: 0,5zł (dużo, ale jeśli obowiązuje zasada przyjmujemy każdą zwrotną, a nie tylko po piwie, które sprzedajemy, to przebolejemy!)

            Zafascynowały nas czeskie zestawy:
            POLICKA!!!, SVIJANY, MALY ROHOZEC, HOLBA, KRAKONOS, BERNARD, VYSKOV.
            O ile dobrze zrozumiałem i dostrzegłem, z tych Browarów były komplety!
            Rzeczywiście, wspominany temat szeroko występujących bąków również nas zachwycił!

            W sąsiedztwie powyższych czeskich Browarów jest Vrchlabi z m.in. ciemnym miodowym. Serwują w butlach szklanych i w petach z niezłymi terminami ważnosci, więc może warto o nie powiększyć asortyment sklepu w przyszłości...

            W drodze powrotnej mówię do kumpla:
            - W tym sklepie, to chyba tylko piwa były? Jakieś gumy, chipsy, itp.? Nie było?
            - Chyba nie - odpowiada - ale może po prostu tego asortymentu w ferworze walki nie dostrzegliśmy...

            Pozdrowienia dla Władz i Pracowników Sklepu! Otwórzcie filię w Warszawie (zatrudnimy się u Was!)
            Dziękujemy!
            A jeśli tylko otworzymy to macie pracę na 100%. Dzięki i pozdrawiam

            Comment

            • REBELLION
              Junior
              • 03-2008
              • 21

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
              Cienias )))
              babalunek nie miałem oczywiście na mysli testowanie non stop bo już lata nie te chociaż nie powiem kuszący test hehe

              Comment

              • Krotoszyniak
                Senior
                • 08-2002
                • 516

                #82
                Gratuluje sklepu , czytajac wypowiedzi kolegow z pewnoscia wpadne po skrzynke lub dwie (za kilka miesiecy).

                Sklep juz dodany do listy -
                jakies zdjecie by sie przydalo no i telefon, kod pocztowy...

                Browarek in Wrocław, Reviews and opinions of the beer establishment Browarek in Wrocław, beer in Lower Silesian
                Admin z Ratebeera
                Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krotoszyniak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Gratuluje sklepu , czytajac wypowiedzi kolegow z pewnoscia wpadne po skrzynke lub dwie (za kilka miesiecy).

                  Sklep juz dodany do listy -
                  jakies zdjecie by sie przydalo no i telefon, kod pocztowy...

                  http://www.ratebeer.com/Place/state/...warek/9524.htm
                  Ło matko. Muszę jutro pojechać tam po piwo, bo jak się najedzie luda z zagranicy, to wszystko wykupią
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • REBELLION
                    Junior
                    • 03-2008
                    • 21

                    #84
                    mam pytanie do bossa sklepu
                    moja Pani czy sa jakieś bronki z ediego głónie interesują smakowe , bo ja będą nie zwracałem uwagii terez po uszach dostaje a osobiście jestem w stanie sprawdzić po dojechaniu ok 50 km

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika REBELLION Wyświetlenie odpowiedzi
                      mam pytanie do bossa sklepu
                      moja Pani czy sa jakieś bronki z ediego głónie interesują smakowe , bo ja będą nie zwracałem uwagii terez po uszach dostaje a osobiście jestem w stanie sprawdzić po dojechaniu ok 50 km
                      Biały Porter?
                      Zdecydowanie

                      Chłopie, jest godz. 13.21, ty już piłeś coś dziś? Czy nie wyspałeś się?
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • REBELLION
                        Junior
                        • 03-2008
                        • 21

                        #86
                        niestety jestem trzeżwy
                        być może źle sie wysłowiłem po prostu nie jestem z wrocka i przedkolejnym wyjazdem po "prowiant" chciałbym co nieco zaplanowć co by znów nie stać i patrzeć po regałach jak wól na malowane wrota

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #87
                          A to tylko ci z Wrocka potrafią się wysławiać?
                          Kolega Jacer zwrócił Ci uwagę, że piszesz niegramatycznie i kompletnie nieczytelnie. Na tym forum obowiązują polskie litery, znaki przestankowe i zdania z dużej litery.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • REBELLION
                            Junior
                            • 03-2008
                            • 21

                            #88
                            wiem wiem tak to jest jak chce sie szybko pisać postaram się juź nie robić baboli

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              #89
                              Byłem dzisiaj

                              Z nowości dla mnie doszły piwa z Zodiaka (poprzednio trafiłem jedynie Mocne), Okocim Pszeniczne.
                              Ediego nie zauważyłem.

                              W tym sklepie faktycznie króluje piwo

                              PS Za mną w kolejce koleś kupował skrzynkę Walońskiego Jest ruch
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • Jarasty
                                PremiumUżytkownik
                                • 05-2007
                                • 187

                                #90
                                Witam serdecznie z nowości przywieźliśmy piwka z Witnicy w tym oczywiście Porter oraz z tego co się orientuje pierwsze piwko z polskiego browaru w pięciolitrowym dzbanie niefiltrowane o czternastodniowym terminie ważności a cudo to nalano w Łasku. Naprawdę warto spróbować. Pozdrawiam i zapraszam.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎