Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Oborniki Śląskie, Skłodowskiej 2 (przy rondzie), Delikatesy Centrum Kopyra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre Wyświetlenie odpowiedzi
    A mi wstyd jako poznaniakowi - jakoś Oborniki Śl. nie wydają się byc wielkim miastem (nie umniejszając nic Obornikom Śl. a tu taki wspaniały sklep, z takim wyborem piw - i funkcjonuje! Poznań ze swoimi wielkimi ambicjami może się schowac....
    Wiesz to jest po prostu moja fanaberia, że w tym sklepie jest taki wybór piw. Sklep jest supermarketem delikatesowym, więc taki wyszukany asortyment piwa jak najbardziej mieści się w tej koncepcji. Z drugiej strony kokosów na tym piwie nie ma, ale staram się też nie dokładać do biznesu
    blog.kopyra.com

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #32
      Jutro przed południem zamierzam odwiedzić ten sklep.
      Kopyr, czy przyjmujesz butelki NRW, ŻGB, wysoki Amber oraz 0,33?
      Czy przyjmujesz butelki tylko na wymianę lub czy mogę oddać zwrotne, a wziąć jakieś piwa belgijskie w bezzwrotnych?
      MM961
      4:-)

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
        Jutro przed południem zamierzam odwiedzić ten sklep.
        Kopyr, czy przyjmujesz butelki NRW, ŻGB, wysoki Amber oraz 0,33?
        Czy przyjmujesz butelki tylko na wymianę lub czy mogę oddać zwrotne, a wziąć jakieś piwa belgijskie w bezzwrotnych?
        Tak jak już wiele razy pisałem w tym temacie przyjmujemy NRW, zwrotny Amber i bączki 0,33l. Jeśli to będzie duża ilość, to daj znać na PW ile, przygotuję specjalnie transportery, żeby się ekspedientki nie przeraziły. Jakby robiły jakieś problemy, żądaj widzenia z kierownikiem
        Możesz oddać butelki i w ogóle nic nie kupować, ale oczywiście zachęcam do zakupów. Zresztą mam nadzieję, że po prostu nie będziesz mógł się oprzeć.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #34
          Spoko, mam zaledwie skrzynkę butelek. Nie chcę po prostu z jakimiś pustymi wracać do domu, bo się okaże, że nie przyjmujecie (a tak się czasem zdarza w niektórych sklepach).
          Dzięki za info
          MM961
          4:-)

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #35
            Jeżeli ktoś z sekcji wrocławskiej chce coś z tego sklepu niech da znać. Mogę zakupić i przywieźć np. do Pepika.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #36
              Jackson, lepiej tam nie jedz. Ja dziś u Kopyra wydałem 150zł
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Jackson, lepiej tam nie jedz. Ja dziś u Kopyra wydałem 150zł
                Chyba muszę wziąć dużo butelek do oddania
                MM961
                4:-)

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #38
                  Właśnie wróciliśmy z tego sklepu.
                  Oprowadzał sam kierownik
                  Wybór piw ciekawy. Jeśli chodzi o belgijskie to świetny.
                  Po prostu nie można się oprzeć zakupom.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jackson, lepiej tam nie jedz. Ja dziś u Kopyra wydałem 150zł
                  No niestety tak jakoś wyszło, że na 150 się nie skończyło. Ale to wina zestawu Kwaka ze szkłem.

                  Zresztą zrobiłem fotkę na pamiątkę.

                  Poza tym w sklepie dużo ludzi, bo taki czas akurat.
                  Dojazd prosty.
                  Trzeba zbierać forsę na następne podejście
                  Attached Files
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zresztą zrobiłem fotkę na pamiątkę.
                    No gratulacje, a tam z tyłu co się schowało? La Trappe Bock i....?
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                      No gratulacje, a tam z tyłu co się schowało? La Trappe Bock i....?
                      Het Anker, Gouden Carolus Cuvee Van De Keizer - taka jest chyba właściwa nazwa. Data ważności - 2016
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                        Het Anker, Gouden Carolus Cuvee Van De Keizer - taka jest chyba właściwa nazwa. Data ważności - 2016

                        ooo, jednak ktoś sie na nie skusił Jak długo planujesz je leżakować?
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          ooo, jednak ktoś sie na nie skusił Jak długo planujesz je leżakować?
                          Jeszcze nie wiem. Myślę, że minimum rok. Potem się zobaczy - może o nim zapomnę

                          Aby było na temat to dodam, że nie miałem żadnego problemu ze zwrotem butelek
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • franekf
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 944

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                            Het Anker, Gouden Carolus Cuvee Van De Keizer - taka jest chyba właściwa nazwa. Data ważności - 2016
                            Włączę się w dyskusję - to piwo chyba jako takiej daty przydatności nie ma, 10 lat jest tam jedynie podane jako okres, przez który co najmniej można je przechować. U mnie wytrzymało raptem dwa miesiące
                            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                            Piwny Janusz bez Teku

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                              Włączę się w dyskusję - to piwo chyba jako takiej daty przydatności nie ma, 10 lat jest tam jedynie podane jako okres, przez który co najmniej można je przechować. U mnie wytrzymało raptem dwa miesiące
                              Jest napisane np. po angielsku 'Best before end'
                              Zdaję sobie sprawę, że zapewne może stać dłużej. Ma 11% alkoholu. Może jedynie powinno leżakować jak wino by korek nie wysychał.
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • franekf
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 944

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jest napisane np. po angielsku 'Best before end'
                                Zdaję sobie sprawę, że zapewne może stać dłużej. Ma 11% alkoholu. Może jedynie powinno leżakować jak wino by korek nie wysychał.
                                Ja nie miałem na swojej butli angielskich napisów, więc po trosze sam do tego doszedłem, a potwierdzenie moich domysłów znalazłem na stronie browaru , gdzie w tabelce dotyczącej tego piwa jest "min. 10 jaar". W każdym razie gratuluje Ci świetnego zakupu, bo piwo jest zacne, a Kopyrowi świetnie zaopatrzonego sklepu - może za jakiś czas pojawi się "Piwny Market Kopyra"?
                                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                                Piwny Janusz bez Teku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎