Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rydygiera / Brodatego, Drink Hala

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Przecież na tej wielkiej reklamie Tyskiego napisano "Drink Hala Sp. z o.o.".
    A widzisz, a ja nie widziałem
    Odruchowo odwracam wzrok od takiej reklamy
    A za drugim razem już wiedziałem gdzie, to nawet się nie przyglądałem.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • wrojtek
      PiwBiz
      • 11-2005
      • 377

      Pojawiło się piwo Raciborskie a także Dawne i Naturalne n/f
      Z czeskich Policka Otakar, Postriz 10%, Klaster 12%, Chodovar Prezident i Zamecky Ležák

      Comment

      • wrojtek
        PiwBiz
        • 11-2005
        • 377

        ...oraz Svijany Kvasnicak w litrowej butli z patentem.

        Comment

        • Marcin_wc
          Senior
          • 09-2005
          • 2115

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Mi, jako przybyszowi z dalekiej północy, brakuje na tym sklepie jakiegoś szyldu, że to jest właśnie Drink Hala.
          Mnie nie barakuje, bo szyld jest ogromny.

          Nie mam też problemu z patrolem. Może zbyt porządnie wyglądam, o co bym siebie nie podejrzewał.

          Co do Svijan, to warto wspomnieć o cenie. 40zł.

          W każdym wrocławskim sklepie zadaję to pytanie i jeszcze nie otrzymałem zadowalającej odpowiedzi. Gdzie jest Okocim Porter? Od tygodnia dostępny we Wrocławiu, ale lepiej załatwiać czeskie wynalazki, niż polską legendę.
          Last edited by Marcin_wc; 19-11-2009, 05:09.

          Comment

          • Magnat
            PremiumUżytkownik
            • 08-2009
            • 68

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
            W każdym wrocławskim sklepie zadaję to pytanie i jeszcze nie otrzymałem zadowalającej odpowiedzi. Gdzie jest Okocim Porter? Od tygodnia dostępny we Wrocławiu, ale lepiej załatwiać czeskie wynalazki, niż polską legendę.
            Niestety nikt go na razie nie ma we Wrocku. Nawet DWD nie ma go w dystrybucji. Z tego co się dowiedziałem to okocimski Porter ma być dostępny tylko w dużych sieciach (przynajmniej na ten czas).

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12203

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
              W każdym wrocławskim sklepie zadaję to pytanie i jeszcze nie otrzymałem zadowalającej odpowiedzi. Gdzie jest Okocim Porter? Od tygodnia dostępny we Wrocławiu, ale lepiej załatwiać czeskie wynalazki, niż polską legendę.
              No cóż wyszło na to, że ktoś wreszcie wziął się z obronę koncernów
              Akurat one traktują zbyt serio sklepów z jak to określasz "wynalazkami", których oby jak najwięcej w Drink Hali. Uwierz, że właściciele kilku sklepów /Drink Hala, Market Kopyra, 101piw czy Browarek/ starają się by upowszechnić ciekawe piwa.
              A polska legenda póki co woli się dystrybuować w legendarnych sieciach handlowych, ot co.
              Na marginesie przypomnę, że duński Okocim założyli Bawarczycy, polska to już chyba legenda została... może klechda

              Comment

              • wrojtek
                PiwBiz
                • 11-2005
                • 377

                Serdecznie zapraszam na nowe piwa z browaru GAB: Zdrowe, Blue Grass, Dragon's Eye i Blood. Pojawiło się również Starodawne z Konstancina, wrócił Komes, Łódzki Porter, Lubusz, Mazowieckie n/p i Lipcowe.
                na zdrowie

                Comment

                • wrojtek
                  PiwBiz
                  • 11-2005
                  • 377

                  Pojawiła się pszenica z Cernej Hory - Velen a także Kvasar, Leżak i Granat. Wrócił Urpiner 12 jasna i 10 ciemna w ofercie ponownie Kowal jasny, ciemny i miodowy.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Dziś zgarnąłem ostatnie 3 zielone Janowy z półki (może są jeszcze gdzieś na magazynie).

                    Jest Lipcowe, ale nie ma 'niepasteryzowanego' Czarnkowa.

                    W oko (i do skrzynki) wpadł mi jeszcze Kowal, Komes, Brackie, niep. Mazowieckie, Cerna Hora (w tym jagodowe i pszeniczne) i jeszcze kilka innych.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • wrojtek
                      PiwBiz
                      • 11-2005
                      • 377

                      Zapraszam na nowości:
                      Engel Keller Pils, Gold, Weizen Hell i Dunkel
                      Świąteczne Krakonos 12%, 14% i Bernard Leżak
                      Dudak Nektar i Premium
                      Poutnik 12%
                      Wróciło Raciborskie

                      Comment

                      • wrojtek
                        PiwBiz
                        • 11-2005
                        • 377

                        Zapomniełem o nowościach z BK: Warnijskie i Miodne

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Z nowości: Czarny Dąb, Raciborskie klasycznie warzone i kilka czeskich świątecznych wypustów. (Berbnard, Krakonosz, Opat,...)

                          Skończyło się Lipcowe i piwa z Kowala.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • Misiek87
                            Junior
                            • 12-2009
                            • 2

                            A ja mam takie pytranie - czy w Drink Hala kupie jakieś piwa w jakichś ladnych beczkach? Takie bardziej na prezent pod choinkę? ALbo w jakichś ładnie pakowanych pakietach?

                            Możecie też zawsze polecić jakieś inne sklepy we Wrocławiu
                            Last edited by Misiek87; 21-12-2009, 09:23.

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiek87 Wyświetlenie odpowiedzi
                              A ja mam takie pytranie - czy w Drink Hala kupie jakieś piwa w jakichś ladnych beczkach? Takie bardziej na prezent pod choinkę? ALbo w jakichś ładnie pakowanych pakietach?

                              Możecie też zawsze polecić jakieś inne sklepy we Wrocławiu
                              Najłatwiej dostać "beczkowego" Heinekena, ale stosunek cena/jakość jest odstraszający Ja też myślałem o takim prezencie i wymyśliłem, że sam stworzę opakowanie. Wystarczy jakiś karton/kartonik ze sklepu, trochę trocin/sypkiego styropianu/zmiętych gazet aby butelki się nie poobijały, papier do pakowania prezentów do oklejenia kartoniku i na koniec... wstążeczka
                              Last edited by chemmobile; 21-12-2009, 09:41.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • Misiek87
                                Junior
                                • 12-2009
                                • 2

                                Nie no, ten Heineken to porażka. Jak ta beczka wygląda - w dodatku myślałem o jakimś bardziej "egzotycznym" piwie - u nas w mniejszym miescie nie ma takiego wyboru. Interesuje mnie jakieś piwo podobne w smaku do Żywca, może być jakiś lager o delikatnym smaku. Myślałem, że może idzie dostać jakieś fajne beczki drewniane albo coś w podobie...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎