Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rydygiera / Brodatego, Drink Hala

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • porek388
    Senior
    • 11-2008
    • 213

    #91
    Parę uwag na temat sklepu. Jest samoobsługowy czyli można każdą butelkę spokojnie obejrzeć przed zakupem przez co mi osobiście zdecydowanie lepiej robi się zakupy niż w 101piwach na Inowrocławskiej (tragedia jeśli chodzi o ekspozycję - lodówki daleko od lady i ciężko dojrzeć aktualny asortyment) i trochę lepiej niż w Browarku na Szczęśliwej (tam jest lada ale przynajmniej blisko do regałów). Jeśli chodzi ceny to w Drink Hali jest taniej niż w Browarku, ale drożej niż w 101piwach.
    Asortyment jaki dziś zauważyłem:
    Primator - chyba całość
    Svijany - większość
    Maly Rohozec - poza 10 jest wszystko
    Namysłów - dość duży wybór ale brakuje fulla i premium
    kilka rodzajów Utenos
    kilka ukraińskich (jest Czernihowskie biłe , jakieś Obołonie - reszty nie pamietam)
    są Zlataprameny i Staroprameny
    Budweiser, Pilsner Urquell, jakiś Branik, Smadny Mnich
    zwykle jest z Czarnkowa: Eire, Pils Noteckie, Izerskie
    Pilsweisery - chyba wszystkie
    Ciechanów - Wyborne, Mocne, Stout, Miodowe, Pszeniczne i nie wiem czy jest Porter
    Konstancin - Zdrojowe pasteryzowane, Bardzo Mocne i chyba Mazowieckie
    Amber - całość
    Opaty ziołowe - były wszystkie, ale na pewno nie ma już kolendrowego bo kupiłem ostatnie trzy butelki
    chyba cała polska koncernówka.

    Pytania do wrojtka - czy będzie jeszcze Cerna Hora - szczególnie zależy mi na Moravske Sklepni, czy planujesz może wprowadzić Polickę, Krakonosa, albo chociaż jakieś Opaty poza ziołowymi?

    Comment

    • wrojtek
      PiwBiz
      • 11-2005
      • 377

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika porek388 Wyświetlenie odpowiedzi
      Pytania do wrojtka - czy będzie jeszcze Cerna Hora - szczególnie zależy mi na Moravske Sklepni, czy planujesz może wprowadzić Polickę, Krakonosa, albo chociaż jakieś Opaty poza ziołowymi?
      Niestety Cernej Hory nie będzie w sprzedaży i chyba szybko to się nie zmieni. Co do Policki i Krakonosa to mogę tylko napisać, że są w planach i mam cichą nadzieję że na wiosnę/lato powinny się u mnie pojawić. Opaty postaram się załatwić na weekend
      Pozdrawiam

      Comment

      • wrojtek
        PiwBiz
        • 11-2005
        • 377

        #93
        Wjechały MAZURy, Warmiak i Irish Beer z Kormorana.

        Comment

        • pedro4d
          Senior
          • 01-2004
          • 102

          #94
          Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłem Drink Halę i muszę przyznać, że na dzień dzisiejszy jest to prawdopodobnie najlepiej zaopatrzony w krajowe piwa sklep we Wrocławiu. Konkrety wymieniono już wcześniej dlatego nie będę się powtarzał
          Ekspozycja piw bardzo wygodna, można dobrze rozeznać ofertę i przemyśleć zakupy. Na duży plus możliwość płatności kartą, więc przed większymi zakupami nie trzeba szukać bankomatu ani nerwowo liczyć, czy aby na pewno nie zabraknie mi gotówki np. na Kvasničaka z Broumova. Doceniam również wyszczególnienie nazw piw przy cenach na paragonie. Przy większych zakupach nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich cen ("hmm, ile kosztował Pilsweiser 10 a ile 12?") a nie chcę wpisywać bzdur do Dziennika Piwnego

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #95
            Wrojtek, czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, aby jeszcze wjechało do sklepu coś z Raciborza?
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • wrojtek
              PiwBiz
              • 11-2005
              • 377

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              Wrojtek, czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, aby jeszcze wjechało do sklepu coś z Raciborza?
              Postaram się zadziałać w tym kierunku. Będę informował na bieżąco. Pozdrawiam

              Comment

              • wrojtek
                PiwBiz
                • 11-2005
                • 377

                #97
                Pojawił się Okocim Premium Pils butelka i konserwa a także Okocim Mocne Premium (na razie w butelce)

                Comment

                • wrojtek
                  PiwBiz
                  • 11-2005
                  • 377

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wrojtek, czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, aby jeszcze wjechało do sklepu coś z Raciborza?
                  Już jest: Racibor Pełne i Premium a także dwie wersje Halnego.

                  Serdecznie zapraszam również na dawno nie widziane we Wrocławiu Brackie w butelce

                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Już jest: Racibor Pełne i Premium a także dwie wersje Halnego.

                    Serdecznie zapraszam również na dawno nie widziane we Wrocławiu Brackie w butelce
                    Toś chyba sam musiał jeździć po nie do Cieszyna...

                    Comment

                    • wrojtek
                      PiwBiz
                      • 11-2005
                      • 377

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Toś chyba sam musiał jeździć po nie do Cieszyna...
                      W Raciborzu też piją Brackie

                      Comment

                      • breslauer
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2690

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Raciborzu też piją Brackie
                        Tak czy siak jest to kawałek drogi...

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Nie taki jak do Janowa
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Maarcinek19
                            Member
                            • 01-2009
                            • 63

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Już jest: Racibor Pełne i Premium a także dwie wersje Halnego.

                            Serdecznie zapraszam również na dawno nie widziane we Wrocławiu Brackie w butelce

                            Racibor ma jakis kapsel czy jak kiedys czysty ?

                            Comment

                            • porek388
                              Senior
                              • 11-2008
                              • 213

                              Racibor pełne ma kapsel czarny bez nadruku (przynajmniej ta seria w Drink Hali)

                              Comment

                              • skitof
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 2478

                                Komes Porter: 5,25 zł. Podrożało, czy zawsze było takie drogie?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎