Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rydygiera / Brodatego, Drink Hala

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
    Kocour IPA Samurai
    W końcu
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • grew
      Senior
      • 05-2009
      • 766

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
      Kocour IPA Samurai
      Przyznaję, że kupiłem wszystkie, które były w lodówce (6 sztuk). Zaskoczyła mnie tylko kaucja, którą mi naliczono. Ale pani upewniała się przy mnie, czy ma naliczać, czy nie (i naliczyła). Oczywiście przyniosę do zwrotu choć nawet w Varnsdorfie nie naliczają.

      A Kocoury - wyśmienite jak zwykle Gratuluję takiej pozycji w asortymencie. Oby tak dalej!

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12205

        A mi ostatnio się podoba wybór niemieckich piwek!

        Napiszę taki drobiazg na temat obsługi. Czasami wpadam po pracy z własną skrzynką butelek na wymianę. Skrzynkę zostawiam przy kasie i z koszykiem idę "pomedytować" przy półkach. Ostatnim razem, gdy nie było ruchu, pani przyniosła mi już pustą skrzynkę i zabierając koszyk powiedziała, żebym ładował piwo od razu do skrzynki, bo będzie wygodniej. Taka mała rzecz, a cieszy. Miło

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
          Czasami wpadam po pracy z własną skrzynką butelek na wymianę.
          A ty to tak najpierw do pracy z tą skrzynką?

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12205

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
            A ty to tak najpierw do pracy z tą skrzynką?
            nieeee skrzynkę zostawiam w aucie

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
              Przyznaję, że kupiłem wszystkie, które były w lodówce (6 sztuk).
              Czyli już nie mam po co jechać? Ech ty...
              Last edited by chemmobile; 16-09-2010, 23:17.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • porek388
                Senior
                • 11-2008
                • 213

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                Przyznaję, że kupiłem wszystkie, które były w lodówce (6 sztuk).
                To chyba byłem wcześniej bo i mi parę IPA Samurai udało się kupić. Cena (trochę powyżej 7 zł) co prawda wyższa niż ostatnie dostawy z Niemiec (5,50 - 6,50 zł), ale naprawdę warto.

                W tej chwili to dla mnie sklep nr 1 we Wrocławiu. Duży, choć nieco mniejszy niż w Browarku, wybór piw z Czech, ogromna jak na Wrocław ilość z Niemiec (tak z 50-60) - głównie Bawaria, dużo regionalnych i tak ok 30 z Belgii. Jak dojdą jeszcze w miarę normalnych cenach piwa z Wielkiej Brytanii i (to moje marzenie) i z małych browarów z USA (tu już ceny pewnie podniosą ciśnienie) to będzie ideał. Czego życzę wrojtkowi i wszystkim wielbicielom Piwa.

                Comment

                • grew
                  Senior
                  • 05-2009
                  • 766

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czyli już nie mam po co jechać? Ech ty...
                  Tego nie wiem. Niech się Wrojtek wypowie. Mi póki co 6 wystarczyło (jeszcze mam mały zapas z Varnsdorfu), więc nie dopytywałem obsługi. Mam nadzieję, że było ich więcej

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Ja mam dla Was nadzieję, że jest ich więcej, bo jak wymietliście wszystko to będę miała złamane serce.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja mam dla Was nadzieję, że jest ich więcej, bo jak wymietliście wszystko to będę miała złamane serce.
                      Gosiu, dopiero co byłaś w Varnsdorfie i już Ci Samuraja brakło?

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                        Gosiu, dopiero co byłaś w Varnsdorfie i już Ci Samuraja brakło?
                        Zlot był w międzyczasie to się był rozszedł Zresztą tego piwa to ja morze wypić mogę
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • wrojtek
                          PiwBiz
                          • 11-2005
                          • 377

                          Obecnie w lodówce stoją 2 sztuki Samuraia
                          Natomiast jest duża szansa na to, że piwa z Varnsdorfu będą pojawiać się regularnie w szerszym asortymencie, o czym na pewno poinformuję na forum.

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Obecnie w lodówce stoją 2 sztuki Samuraia
                            Natomiast jest duża szansa na to, że piwa z Varnsdorfu będą pojawiać się regularnie w szerszym asortymencie, o czym na pewno poinformuję na forum.
                            Wrojtek, jeśli to zrobisz, to Cię odwiedzę, bo tak to nawet się za bardzo nie jarałem, bo wiedziałem, że wykupią. Kocur to jest najciekawszy browar w tej części Europy.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika porek388 Wyświetlenie odpowiedzi
                              ogromna jak na Wrocław ilość z Niemiec (tak z 50-60)
                              Hmm, no to albo przybyło, albo gdy byłem tam 2 września, to już trochę zostało przetrzebione. Specjalnie policzyłem i były 33 różne marki niemieckich
                              Last edited by Pendragon; 17-09-2010, 10:25.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • porek388
                                Senior
                                • 11-2008
                                • 213

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Hmm, no to albo przybyło, albo gdy byłem tam 2 września, to już trochę zostało przetrzebione. Specjalnie policzyłem i były 33 różne marki niemieckich
                                Było przetrzebione, a w ostatnich dniach uzupełnili i dojechały nowe specjały.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎