Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Małe Garbary 20, Sklep Piwny [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Toruń, Małe Garbary 20, Sklep Piwny [zamknięte]

    Sklepik przypadkowo odkryty podczas niedzielnego (czynne!) wietrzenia głowy. Mały, wąski, ale dobrze zaopatrzony. Część piw w lodówce. Dominują piwa polskie, jest też dużo belgijskich, czeskich niewiele, innych nie pamiętam. Nie jestem też pewien nazwy sklepu, być może jest inna.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #2
    Prawidłowa nazwa to Sklep Piwny. Lokalizacja na Starym Mieście, ale trochę na uboczu głównego szlaku turystycznego. Wybór zacny, z polskich jest wszystko co być powinno (AleBrowar, Pinta, Podróże Kormorana, Szałpiw, Ursa Maior, itd.), są Kocoury, Belgia, Flying Dogi. Ceny nie są wygórowane. Sklep otwarty jest również w weekendy, więc wizytę można łatwo połączyć ze zwiedzaniem Torunia.

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1301

      #3
      rzeczywiście
      fajny to sklep
      z godnym wyborem
      oraz sensownymi cenami
      ratował mnie w sobotni wieczór
      ps. pozdrowienia dla gociary zza kontuaru
      veni, emi, bibi

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #4
        Bardzo sympatyczne miejsce, bardzo przyzwoity wybór, można też wypatrzeć dwie, trzy rzeczy z bardzo niszowych miejsc, jak np z litewskiego kontraktowca. Nie ma tłoku, dobra ekspozycja na półkach.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Zamknięte od lutego br. Mieli się gdzieś przenieść, ale chyba nic z tego nie wyszło.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎