Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bydgoszcz, Gdańska 68A, sklep Jack (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darpex
    Junior
    • 11-2009
    • 8

    #31
    Miała być reklama w Expresie bydgoskim, odmówiono ze względu na ustawę o wychowaniu w trzeźwości. Kolego coachu jeżeli od 11 lat mieszkasz poza Bydgoszczą to co ty wiesz o codziennym życiu w tym mieście. Kolego 11 lat temu i więcej to różne rzeczy udawały się w tym mieście. Gdybyście wiedzieli, ale skąd macie to wiedzieć skoro nie jesteście w tej branży ile na chwilę obecną zamyka się monopoli w Bydgoszczy to co mówią mi PH lub jak ledwo koniec z końcem wiążą ich właściciele ( jak przeciągają terminy płatności za faktury) Wracając do cukierni Sowa to kiedy gość zaczynał swój interes? Ten Pub na Długiej to nie jest przypadkiem ten sam co był naprzeciwko dworca PKS? Podobno był tam bardzo fajny Pub , ale wytrzymał 0,5 roku, a może się przeniósł i to jest to ten sam? Podobno była tam bardzo fajna atmosfera, muzyczka i przede wszystkim dobre piwko. Był to podobno jakiś sieciowy Pub których sieć jest we wszystkich większych miastach. Sam nie byłem, ale mówił mi o nim klient. Trudno stało się jak stało. Co do tego czy sprawdzałem jak może to sprzedawać się w Bydgoszczy to nie sprawdzałem, gdyż uważałem, że sklep jakim jest monopol może ściślej mówiąc sklep z piwem ma prawo bytu tym bardziej, że w marketach ludzie kupowali i kupują inne piwa jak przemysłowe. Jeżeli jesteście negatywnie nastawieni do mnie to wytłumaczcie dlaczego klienci stali przychodzący na zakupy na wiadomość, że sklep bedzie zamknięty reagujecie "szkoda, gdzie będę kupował te piwa bo innych nie piję". Jeżeli tak to dlaczego większość Was dokonywała zakupów raz na dwa tygodnie lub raz na miesiąc kupując przy tym dwa czy może cztery piwa?

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #32
      Ten Pub na Długiej to nie jest przypadkiem ten sam co był naprzeciwko dworca PKS?
      Nie mam pojęcia, bo nigdy nie byłem w pubie na przeciwko dworca. Ten pub się kiedyś "Zamczysko" nazywał i lali tam kocernówkę, a potem nastąpiła zmiana szyldu (pewnie też i właściciela) i zaczęły się całkiem dobre czasy jak na naszą okolicę.

      Z tą reklamą w gazecie to faktycznie paradoks, pokazuje tylko niekonsekwencję i głupotę polskich urzędników. Ciekawe że wszechobecne bilboardy im nie przeszkadzają i kasetony na sklepach reklamujące koncernowe produkty.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Z tą reklamą w gazecie to faktycznie paradoks, pokazuje tylko niekonsekwencję i głupotę polskich urzędników. Ciekawe że wszechobecne bilboardy im nie przeszkadzają i kasetony na sklepach reklamujące koncernowe produkty.
        Raczej osób pracujących w dziale reklamy tej gazety.
        U mnie w kablówce reklama pubu była - bez wymieniania nazw marek czy browarów, tylko z informacją że są piwa czeskie plus godziny otwarcia i adres...
        Jak widać - można.
        Last edited by Pendragon; 25-10-2010, 16:37.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          #34
          Sklep nadal istnieje, czy też zgodnie z zapowiedzią został zamknięty 29-go października?
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #35
            Z tego co mi wiadomo został zamknięty.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • podswierkiem
              Senior
              • 11-2010
              • 796

              #36
              Byłem tam w czwartek, 04.11.2010 r., niestety zamknięte - w środku pusto.
              "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
              Niechybnie brakuje tam nas!
              Od stania w miejscu niejeden już zginął,
              Niejeden już zginął kwiat!"

              Comment

              • snorre
                Senior
                • 02-2006
                • 655

                #37
                Bydgoszcz jak ją pamiętam jeżdżąc tam na zajęcia z zaocznymi do 2008 roku (szkoda, że się skończyło, nocleg 'Pod Orłem", dieta, itp. ) to miasto bardzo sympatycznych ludzi, fajnych studentek i dośc przygnębiające pod względem architektonicznym. Wyczuwało się tam pewien marazm - wielu młodych ludzi mówiło, że po studiach to obierają kierunek albo na Poznań, albo Trójmiasto (później jeszcze pojawiła się opcja zagrannicy). Piwo dobre właściwie nie do dostania, zwykle woziliśmy ze sobą piwa kupione w Poznaniu, albo leciałem do monopolowego po Portera cieszyńskiego (jedyne strawne piwo do dostania.
                Przypadek Sowy (mniam, mniam) jest chyba wyjątkiem potwierdzającym regułę.
                Trochę dziwne, że na Gdańskiej, która wydawała mi się jedną z głównych ulic miasta sklep się nie utrzymał, no ale nie znam miasta na codzień więc nie będę się wypowiadał. Szkoda
                Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                Comment

                • rysiek82
                  Junior
                  • 11-2010
                  • 8

                  #38
                  Rzeczywiście szkoda, że sklep zamknięty sam bywałem tam częstym gościem
                  Ostatnio odkryłem sklep na Szwederowie na ul. M. Konopnickiej Monopolowy 24h Pod Żubrem. Pozytywnie zaskoczyła mnie szeroka gama piw w tym również regionalnych.
                  Jest w czym wybierać a miła i profesjonalna obsługa zachęca do częstych odwiedzin

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rysiek82 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ostatnio odkryłem sklep na Szwederowie na ul. M. Konopnickiej Monopolowy 24h Pod Żubrem. Pozytywnie zaskoczyła mnie szeroka gama piw w tym również regionalnych.
                    Jest w czym wybierać a miła i profesjonalna obsługa zachęca do częstych odwiedzin
                    No to na co czekasz? Zakładaj szybko mu osobny temat. Pociesz strapionych bydgoszczan

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #40
                      Ostatnio odkryłem sklep na Szwederowie na ul. M. Konopnickiej Monopolowy 24h Pod Żubrem
                      W którym miejscu? Tam niedaleko Kauflanda?

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #41
                        Nowy temat plizz.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • rysiek82
                          Junior
                          • 11-2010
                          • 8

                          #42
                          założyłem nowy temat odnośnie sklepu POD ŻUBREM

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎