Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Tumidajskiego 2, Delikatesy Alkoholowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gehern77
    Member
    • 09-2008
    • 72

    Witam,

    czy w supersklepie dostępne jest ciemne węgierskie piwo DREHER BAK? A jeśli nie jest obecnie dostępne to czy jest możliwość sprowadzenia na zamówienie?

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
      ... wczoraj była dostawa piw belgijskich ...
      Muszę się wybrać do Lublina. Ponieważ nie palę od 105 godzin stać mnie na inne przyjemności...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • supersklep
        PiwBiz
        • 01-2005
        • 982

        Nowości z Krajana to Miodowe i Czerwone


        Comment

        • supersklep
          PiwBiz
          • 01-2005
          • 982

          Dziś przyjechał pełny wypas niepasteryzowanych ,oprócz tych co już są u nas na stałe przyjechały też nowe czyli - Konstancin Zdrojowe i po dłuższej nieobecności Naturalne wersja n/f i dodatkowo Beczkowe Mocne dawny Browar Północny .Ciechany w nowych etykietach


          Comment

          • Pawelord2
            Senior
            • 05-2007
            • 133

            Byłem dzisiaj, ale nieprzygotowany - piwa zatrzęsienie, cieszy oko jutro ide z plecakiem.

            Comment

            • supersklep
              PiwBiz
              • 01-2005
              • 982

              W czwartek ma byc na 99 % - Krajan Nakiel i Lubuskie


              Comment

              • supersklep
                PiwBiz
                • 01-2005
                • 982

                No i tak jak pisałem wyżej pojawiły się te piwa tyle że nie Nakiel a Nakel no i cały pozostały wypas piw N/P tak ze przed Swiętami Bożego Narodzenia jest największy wybór niepasteryzowanych w historii sklepu ,no może jedyny minus że kasztelan się kończy


                Comment

                • sting126
                  Junior
                  • 07-2005
                  • 25

                  Ja jakis czas temu zrobilem zapas i wrazenia baaaardzo pozytywne Wybor imponujacy, a i smak dostepnych piw na najwyzszym poziomie Zawiedziony jestem tylko Rycerzem z Glubczyc - slabiutkie piwo

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sting126 Wyświetlenie odpowiedzi
                    JZawiedziony jestem tylko Rycerzem z Glubczyc - slabiutkie piwo
                    Z Gościszewa. Ale smakuje jak z Głubczyc, to fakt.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • sting126
                      Junior
                      • 07-2005
                      • 25

                      Jako,ze w tym topicu toczyla sie dyskusja nt.butelkowego Janowa i jego dostepnosci w sklepach to napisze,ze takowy ma sie pojawic w okresie przedswiatecznym. Awaria ponoc usunieta - taka informacje uzyskalem wczoraj przy okazji wizyty w browarze. Mam nadzieje,ze na Tumidajskiego tez sie pojawi

                      Comment

                      • supersklep
                        PiwBiz
                        • 01-2005
                        • 982

                        Znalazłem gdzieś jeszcze Fratery tzn pszeniczny i podwójny i już jutro będą w lodówce w naszym sklepie


                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
                          Znalazłem gdzieś jeszcze Fratery tzn pszeniczny i podwójny i już jutro będą w lodówce w naszym sklepie
                          Chyba nie jest z nimi tak źle. KP nawet mi wstawiła drewniany stojak dla braciszków. Także może informacje o śmierci Fratra były nieco przedwczesne.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Czasem potrzebny jest impuls żeby coś się ruszyło
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • supersklep
                              PiwBiz
                              • 01-2005
                              • 982

                              Pojawił sie Bud 0,473 butelka w rozsadnej cenie 4,5


                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                Do której sklep jest czynny, bo nie mogę znaleźć?
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎