Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Nadbystrzycka 107, sklep z alkoholem (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yoreck
    Senior
    • 04-2004
    • 526

    Lublin, Nadbystrzycka 107, sklep z alkoholem (zamknięte)

    całkiem przypadkowo tam zajrzałem i miłe zaskoczenie.Całkiem spory wybór piw polskich m.in:Janów,Kormoran, Nakło ,Pokrówka ,na pewno były jeszcze jakieś inne,ale nie pamiętam oraz piw czeskich i słowackich.
  • wilko
    Senior
    • 07-2008
    • 226

    #2
    nieraz tam kupowałem. sklep godny polecenia. jak się pogada to w miarę możliwości ściągnąć moga co zechcesz. tak właśnie za moją sprawą pojawił się u nich np. Krzepiak całkiem niedługo po wejściu na rynek. pytałem czy nie mają i szukali szukali aż znaleźli. albo np. butelkę po Black Bossie chciałem zdać, gość zauważył że takiego u nich nie ma, a jak następnym razem się pojawiłem to się chwalił że już ściągnął pozytywnie jest

    sklep się nazywa "Uwaga alkohole!" o ile dobrze pamiętam. kiedyś jak zajrzę znów to postaram się opisać co mają

    Comment

    • wilko
      Senior
      • 07-2008
      • 226

      #3
      wprawdzie obiecałem, ale uważam, że mogę się z tego nie wywiązać i będzie to usprawiedliwione.

      dowiedziałem się, że obsługa sklepu o forum już wie, więc czekajmy, byćmoże niedługo się ujawnią, a wtedy asortyment poznamy z pierwszej ręki

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        Obsługa bardzo miła, dużo piw czeskich (byłem dwa dni temu, więc nie pamiętam wszystkich, na pewno są Opaty, Svijany, jest też Muszkieter z Krusovic), jest Janów, Nakło, Chełm, Obołoń, Lwiwskie i jeszcze sporo innych piw (przypominam sobie jeszcze z Olsztyna, widziałem też Tagera z Browaru na Jurze). Podejrzewam, że zaopatrują się w hurtowni Majex, przy czym piwa są na Nadbystrzyckiej o niebo lepiej wyeksponowane, w bardziej "ustawnej" przestrzeni.

        Comment

        • wilko
          Senior
          • 07-2008
          • 226

          #5
          Tego sklepu już nie ma. Jakoś w maju lokal zmienił się w małą pijalenkę z telewizorem i automatami, a od dobrych kilku miesięcy nie zdażylo mi się widziec żeby było otwarte.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            #6
            Proponuję w związku z tym usunąć sklep z mapy polskich sklepów piwnych, gdzie ciągle się znajduje, a jak naocznie stwierdziłem, śladu po nim już nie ma (poza budyneczkiem oczywiście).

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎