Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Horse1963
    Senior
    • 06-2009
    • 547

    W przyszłym tygodniu mam zamiar zajrzeć do Joli. Coś ciekawego jest aktualnie ? Interesuje mnie raczej egzotyka, przez duże E

    Comment

    • Lagerman
      Junior
      • 04-2011
      • 23

      Byłem w Joli wczoraj i były piwa z Indonezji,Wenezueli,Nigerii,Etiopii,RPA,Filipin,La osu,Kenii
      Mieszkam blisko,więc bywam tam przynajmniej raz na 3 dni,ale to jest taki sklep że ciągle jest coś nowego mają,a to co mają szybko jest niedostępne ponieważ zamawiają po kilka sztuk .

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10385

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lagerman Wyświetlenie odpowiedzi
        Byłem w Joli wczoraj i były piwa z Indonezji,Wenezueli,Nigerii,Etiopii,RPA,Filipin,La osu,Kenii
        Oprócz w/w krajów w piątek były spory wybór piw duńskich, australijskich i z USA.
        Ponadto Szwajcaria, Holandia, Belgia, Anglia, Litwa, Nowa Zelandia.
        Kupa niemców, czechów no i piwka krajowe.
        Wybór spory. Warto zajrzeć.
        Last edited by sibarh; 08-10-2012, 16:45.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          Tradycyjnie ciężko wyjść z tego sklepu z pustymi rękami. Wczoraj zaobserwowałem dużo piw z USA, Australii, NZ, Francji, Szwecji, Niemiec. Pojedyncze z Kenii, Barbados, Brazylia, Jamajka, Liechtenstein, Szwajcaria. Tylko te ceny... ale przynajmniej powodują że jestem w stanie udźwignąć plecak
          Last edited by Gringo; 30-10-2012, 08:10. Powód: żćóń

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
            Tradycyjnie ciężko wyjść z tego sklepu z pustymi rękami. Wczoraj zaobserwowałem dużo piw z USA, Australii, NZ, Francji, Szwecji, Niemiec. Pojedyncze z Kenii, Barbados, Brazylia, Jamajka, Liechtenstein, Szwajcaria. Tylko te ceny... ale przynajmniej powodują że jestem w stanie udźwignąć plecak
            Amerykańskie nadal po 29,90?

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
              Amerykańskie nadal po 29,90?
              What
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                Amerykańskie nadal po 29,90?
                Tak, wyjątek stanowią te z importu Piwiarni Żywieckiej, c.a. połowę taniej.
                Niestety cała egzotyka też w cenach 25-29,90 nawet z Liechtensteinem i Szwajcarią.
                Francja była trochę tańsza po 14,90.

                Comment

                • Horse1963
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 547

                  Jakie wynalazki są aktualnie w sklepie ? Ktoś wie ?

                  Comment

                  • Reventador
                    Member
                    • 03-2009
                    • 47

                    Jak byłem tam wczoraj, wybór piw prezentował się dość średnio jak na ten sklep. Raczej resztki... trochę egzotyki, w tym Togo, Gwadelupa, Martynika, niestety jak zwykle w zaporowych cenach (35-37 zł)

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Ostatnio jak rzucą na półki coś ciekawego, to dzień-dwa później wszystko co ciekawsze jest już wspomnieniem.
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • kloss
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 2526

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ostatnio jak rzucą na półki coś ciekawego, to dzień-dwa później wszystko co ciekawsze jest już wspomnieniem.
                        Bo ciekawe piwa są zamawiane w 1-2 egzemplarzach, zapewne z uwagi na cenę.

                        Comment

                        • manslow
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 237

                          ,,Mój" sklep

                          ,,U Joli" bywam regularnie od 3-4 lat. Wybór piw świetny, dużo nowości, chwała właścicielowi za zaangażowanie i chęć zaspokojenia nietypowych potrzeb bywalców. Właśnie ,,U Joli" zakupiłem zdecydowanie najwięcej piw z nowych krajów świata pomijając podróże i dostawy od przyjaciół i znajomych.Śmiem twierdzić, że jest to najlepszy pod tym względem sklep w Polsce. Do tych co narzekają na ceny, jest biznes do zrobienia, więc do dzieła, nic nie działa skuteczniej niż konkurencja. Zawsze można porozmawiać o planowanych dostawach a i z polskich browarów coś się trafi. W miarę nową ofertą są piwa z browarów restauracyjnych a naprawdę ciężko jest dotrzeć nawet do tych w Polsce. Ogólna, oczywiście subiektywna ocena ,,celujący" choć do sklepów w Belgii jeszcze trochę brakuje. Dla mnie miejsce kultowe!

                          Comment

                          • gwzd
                            Senior
                            • 01-2012
                            • 622

                            Bez przesady z tą laurką. O ile nic się nie pozmieniało przez ostatnie pół roku to jest przede wszystkim sklep z winami, piwo stanowi tam małą ekspozycję względem całości. Dość dawno tam nie byłem, ale wspominam dość miło - był to jeden z pierwszych sklepów, w których kupowałem coś więcej niż Lech czy inna Łomża.

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Wciąż wino i destylaty dominują, ale piwa są tam takie, których nie dostaniesz w Polsce nigdzie indziej.
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • wpadzio
                                Senior
                                • 06-2011
                                • 2645

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
                                W miarę nową ofertą są piwa z browarów restauracyjnych a naprawdę ciężko jest dotrzeć nawet do tych w Polsce.
                                Myślę, że w Rodzince Bis akurat w tym aspekcie wybór bywa szerszy...
                                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                                Serviatus status brevis est
                                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎