Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    Wczoraj niestety niezbyt dobry wybór -na półkach dominował BRJ, Fortuna, Sulimar, Staropolski i Kamionka. Krafty pojedyncze egzemplarze Pinta, Dr Brew, AleBrowar, Kignpin i coś jeszcze.

    Comment

    • krzychal1
      Senior
      • 12-2008
      • 236

      Hoegaarden (0,75) w promocji 4,99 termin 01/2018. Stoisko z promocjami przy wejściu do marketu. Czuwaj

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Zestaw świąteczny PINTY (3 piwa x 2) w cenie 49 zł
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Brat_Piwny
          Senior
          • 01-2009
          • 685

          Raduga: Lift to the Scaffold i Circus po 1,79 PLN (data 03.2018) oraz Kings of the Sun 3,49 PLN (data 04.2018). Tych dwóch pierwszych mało, trzeciego bardzo dużo.

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            Ogólnie oferta mniejsza i bardziej przypadkowa niż kiedyś. jednak ciągle można kupić dobre piwa w niezłych cenach.

            Comment

            • legart
              Senior
              • 06-2012
              • 913

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
              Ogólnie oferta mniejsza i bardziej przypadkowa niż kiedyś. jednak ciągle można kupić dobre piwa w niezłych cenach.
              Byłem teraz przed świętami i nadal to zdanie jest aktualne. Za z zagranicy mi się rzuciły w oczy:

              Schrenkela Urbock - 8,49
              Schrenkerla Marzen - 7,49
              BrewDog Punk IPA - 9,99
              Anchor Porter - 11,79

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4538

                Dziś zakupiłem w Leclerc Bielany Doctor Brew Experimental Double IPA po 2,29 (stoi paleta kartonów, data do 20.02) i Hans Weizen po 1,99 (data 17.06, normalnie na półce, czyli chyba ktoś się rąbnął). Tenczynek Milk stout był po 0,99 zł ale została już tylko cenówka pod pustą półką.

                Comment

                • jacekwerner
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2835

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dziś zakupiłem w Leclerc Bielany Doctor Brew Experimental Double IPA po 2,29 (stoi paleta kartonów, data do 20.02) i Hans Weizen po 1,99 (data 17.06, normalnie na półce, czyli chyba ktoś się rąbnął)
                  Widzielim, widzielim na fejsie
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2291

                    W tym Leclercu od wielu lat zawsze coś wpadnie do koszyka.
                    Tak z grubsza co mi się rzuciło dzisiaj w oczy- jest przekrój piw z bielańskiej Karuzeli, Shark z Widawy, cała osobna lodówka Bojanów z rzadko widywanym Porterem oraz nowością- Wiśniowa Krowa, sporo Pinty w dobrych cenach m.in. Atak Chmielu, Viva la Wita czy Bawarka po 6 zł., pils z Jabberwocky na wyprzedaży z końcem terminu za 4.49 zł., z zagranicy dobrze obsadzona Litwa, kilka piw ze Schlenkerli, czeskie Svijany Maz i Rytir, Primator Stout, EPA, Double 24°.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎