Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Malborska 51, Piotr i Paweł (Park Handlowy Targówek)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tapir
    Senior
    • 10-2009
    • 730

    #16
    Porter Witnicki za 3.69
    Odrobinę tańsze Czarne Miodowe z Fortuny (2.99)
    Tak na szybko przeglądając półki to wydaje mi się, że ostatnio ubywa piw belgijskich (chociaż nadal jest z czego wybierać)
    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      #17
      Widzę Tapir, że obskakujesz wszystkie sklepy w stolicy .
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • Tapir
        Senior
        • 10-2009
        • 730

        #18
        Jeżdżę trochę po mieście służbowo to zaglądam tu i tam Powoli uczę się, dokąd i po co zaglądać chociaż akurat do tego PiP mam blisko, bo mieszkam na Bródnie.
        Last edited by Tapir; 12-02-2010, 00:56.
        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

        Comment

        • Tapir
          Senior
          • 10-2009
          • 730

          #19
          Wystarczyło trochę ponarzekać i już wszystko wróciło do normy - Belgii znowu sporo, niektóre ceny zniechęcają ale można też coś wybrać (np. Blanche de Namur 0.75 za 17.5zł). Jest też zestaw Duvela 2x0.33 + kielich za 43zł i zestaw Delirium Tremens ze szkłem (nie pamiętam za ile)
          Pojawiło się Mazowieckie pasteryzowane (2.69) i Dawne (3.19), jest Noteckie "Niepasteryzowane" za 1.89, Eire za 1.99, prawie pełna paleta Fortuny, Amber w przyzwoitych cenach, nadal obecny Porter Witnicki za 3.69, Ciechany zdrożały (od 3.19 za Wybornego). Generalnie nie jest źle
          Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

          Comment

          • Tapir
            Senior
            • 10-2009
            • 730

            #20
            Ciechan zdrożał, Wyborne za 3.59

            Za to jest promocja na Żywe (2.99) i Koźlaka (3.49) z Ambera. Noteckie nadal w cenach poniżej 2zł. Potaniały piwa z Obołonia (np. pyszne Oksamytowe za 4.09zł).
            Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

            Comment

            • Tapir
              Senior
              • 10-2009
              • 730

              #21
              Pojawiło się Lubuskie za 1,99zł , wziąłem 2 ostatnie butelki. Pracownik wystawiający butelki powiedział, że bardzo szybko zeszło ale od jutra/wtorku będzie.
              Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

              Comment

              • krzychal1
                Senior
                • 12-2008
                • 236

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
                Pojawiło się Lubuskie za 1,99zł , wziąłem 2 ostatnie butelki. Pracownik wystawiający butelki powiedział, że bardzo szybko zeszło ale od jutra/wtorku będzie.
                Butelkę traktują jako opakowanie zwrotne, czy nie doliczają kaucji ?

                Comment

                • Tapir
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 730

                  #23
                  Nie spojrzałem na paragon dam znać przy następnym razie.
                  Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                  Comment

                  • krzychal1
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 236

                    #24
                    Było dziś Lubuskie (1,99+kaucja). Co ciekawe na cenie przy półce było napisane:
                    " PIWO LUBUSKIE NIEPASTERYZOWANE"
                    Rzuciła mi się w oczy również jednakowa cena ciechana mocnego i wybornego- 3,59

                    Comment

                    • Tapir
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 730

                      #25
                      Wróciła przebrana ostatnio Fortuna (Smoki + Czarne), pojawił się Kormoran: Porter (6zł), Świeże (3,5zł), Warnijskie i (chyba) Orkiszowe.
                      W promocji 6x Żywe z torbą na 6 butelek za 17,99zł oraz 6x Noteckie w kartoniku za 8,99zł.
                      Plus za to, że w lodówkach stoi coraz więcej piwa niekoncernowego. Dawniej bywało tak, że wielka trójca była w lodówce (czasem i Ciechan się zaplątał) a np. niepasteryzowany Konstancin stał na półce. Teraz powoli widać zmiany na lepsze.
                      Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                      Comment

                      • krzychal1
                        Senior
                        • 12-2008
                        • 236

                        #26
                        Zauważyłem z nowości Amber, Naturalny 2,39 za konserwę. A ogólnie po staremu. Jedynie Świeże z Kormorana -cena skoczyła na 3,69, a zawartość alk. spadła na 6,6%

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          #27
                          Ciekawe czy spadek zawartości alkoholu na etykiecie to efekt sławnej kontroli
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1303

                            #28
                            powiedzcie, proszę, jak wygląda w tym sklepie kwestia zwrotu butelek, a właściwie wymiany. nie widziałem przy kasach skrzynek, a kaucję na pewno doliczono do rachunku. ceny są korzystne, więc może wybiorę się po większe zakupy. niech mnie ktoś oświeci.
                            PS pytanie dodatkowe: lubuskie jest w bezzwrotnej, nie? bo już się gubię...
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            • Tapir
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 730

                              #29
                              Butelki można oddać w osobnym stoisku z alkoholami mocniejszymi, na prawo od kas, idealnie na wprost wejścia z parkingu. Nie trzeba mieć ze sobą paragonu.

                              Lubuskie jest w butelkach zwrotnych, kaucja 50gr.
                              Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                              Comment

                              • krzychal1
                                Senior
                                • 12-2008
                                • 236

                                #30
                                Ostatnio oddałem u nich butelki po Lubuskim z wcześniejszymi etykietami ,napewno nie u nich kupowane - łyknęli bez problemu. Cena potwierdzam 0,50 za szt., tyle samo liczą za butelkę z ciechanowa, 0,35 kaucja za smoki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎