Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Krakowskie będzie, albo i nie będzie. Za to są piwka z Browaru Grodzkiego (wersja nazwy z etykiety) z Lublina - bodajże 4 gatunki, oraz z Radomia - 3 gatunki, przy czym te drugie zarówno w butelkach litrowych, jak i półlitrowych. Jutro, albo pojutrze (już nie pamiętam), ma być premiera piw z nowego browaru z Piły, o którym jest osobny wątek, a którego nazwa mi teraz wypadła z głowy. Kto wie, ten wie Warszawiacy - trzymajcie rękę na pulsie - przy okazji kupcie Koźlaka z Ambera i potem napiszcie, czy jest to to samo piwo. Ja niemal już założyłem się z właścicielem Rodzinki, ale do zakładu ostatecznie nie doszło
    Sklepik odwiedzony (po raz drugi w życiu) dziś rano. Upór się opłacił, bo dzięki temu pierwszy raz będę miał okazję skosztować piw z Lublina i Radomia. Niby to nie to to samo, ale i buteleczką się zadowolę. Sklepik warty odwiedzenia, o ile tylko przypasujemy się do godzin jego otwarcia.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      Przyjechały 3 "Gniewosze" z browaru Gontyniec w bączkach, są też niepasteryzowane Łomże w butelkach 0,33 i 0,5.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        Nie powtarzajcie że to browar, bo będzie jak z chińską żółcią
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Tapir
          Senior
          • 10-2009
          • 730

          kloss napisał o nowościach, ja napiszę o cenach: Dawne z 3zł na 3,40, piwa z Kormorana również podskoczyły (Warmiak już 3,90zł, Świeże 3,50).
          Nadal oczywiście jest z czego wybrać, ja wyszedłem dziś obładowany
          W weekend majowy sklep zamknięty chyba, że, jak stwierdził pan Arek, będzie mu się nudzić to może np. w niedzielę zajrzy na chwilę. Gdyby ktoś się wybierał to koniecznie wcześniej zadzwonić i sprawdzić.
          Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

          Comment

          • danhaj
            Senior
            • 04-2010
            • 619

            Byłem, zobaczyłem, pana Arka ucieszyłem, że z Krakowa ktoś przyjechał. Nie mógł wyjść z podziwu, że ktoś w Krakowie się o nim dowiedział. Na forum nigdy nie był i na internecie się nie zna. Cała nadzieje w jego synu, który mu kiedyś obiecał stronę w sieci zrobić. Ale nie zanosi się. Poza tym to forum wystarcza w zupełności jako źródło informacji.
            Wybór duży, badzo dużo piw w lodówkach co w lecie będzie nie do przecenienia. To przewaga nad krakowską Marią. Ceny nieco wyższe niż w Krakowie, ale czynsz pewnie nie jest mały.
            Zgodnie ze słowami pana Arka, niebawem, prawdopodobnie pojawią się piwa czeskie, czego mi brakowało. Z belgijskich się wycofał, bo ludzie głównie oglądali.
            Last edited by danhaj; 01-05-2010, 14:51. Powód: literówka
            Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

            www.czechforum.pl

            Comment

            • GaryFisher
              Senior
              • 10-2009
              • 739

              Hahaha wreszcie dotarłem do miejsca świętego!!! Kopara mi opadła, to jest jakieś utopijne miejsce, to nie może tak po prostu sobie istnieć w Warszawie, w Polsce. Byłem z kolegą niepiwoszem, podobno wyglądałem jak dziecko w sklepie z zabawkami Niestety fundusze skromne wystarczyły na zakup Srebrnego Smoka (cudna goryczka), Pilsweiser Premium Beer (o tej nazwie chcę zapomnieć czym prędzej), Dawne z konstancina, Noteckie Niepasteryzowane, Czarny Smok, Morawskie Tradycyjnie ważone (a to musi być ciekawe) i Premium Niepasteryzowane z Br. Kormoran (które za minutę otwieram). 10 Maja wypłata i kolejna wizyta tym razem z większym funduszem.

              PS. ma się za chwilę pojawić Coś z Kormorana. Na pewno ich flagowy Pils i coś jeszcze tylko mi wyleciało z głowy. Cheers!!
              Last edited by GaryFisher; 06-05-2010, 02:50.
              Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

              Comment

              • lisiewski
                Senior
                • 12-2009
                • 459

                Epicki opis pasuje do tego wspaniałego przybytku piwnej szczęśliwości. Oby takich więcej w Polsce

                Comment

                • funky83
                  Senior
                  • 07-2009
                  • 136

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
                  PS. ma się za chwilę pojawić Coś z Kormorana. Na pewno ich flagowy Pils i coś jeszcze tylko mi wyleciało z głowy. Cheers!!
                  O ile dobrze pamiętam to Pan Arek wspominał coś o olsztyńskim odpowiedniku zdrojowego czy lubusza. A nazywać się ma rześkie czy jakoś tak

                  Comment

                  • GaryFisher
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 739

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
                    O ile dobrze pamiętam to Pan Arek wspominał coś o olsztyńskim odpowiedniku zdrojowego czy lubusza. A nazywać się ma rześkie czy jakoś tak
                    AAAAAAAAAAA tak dokładnie, wyleciało mi to z głowy
                    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2294

                      Są Gniewosze- Jasny, Ciemny, Koźlak (0,33 l. ok 2.20-2.60 zł.), jest Łomża Niepasteryzowana (0,5 l. i 0,33l w tej samej cenie 3.00 zł.)

                      Comment

                      • funky83
                        Senior
                        • 07-2009
                        • 136

                        Noteckie niepasteryzowane kupiłem ostatnio w promo po 2,50, ale siakaś nie najlepsza ta warka była (nie pamietam daty)

                        Comment

                        • yavo
                          • 03-2009
                          • 909

                          Pan Arek powiedział, że to na chwilę obecną stała cena za Noteckie.
                          Uwaga, dziś sklep będzie zamknięty, ale warto zadzwonić i się upewnić.

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            Myślę, że lepiej nie dzwonić. Z tego co pamiętam dzisiaj miał być na pogrzebie, więc nie zawracajcie człowiekowi głowy.
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • yavo
                              • 03-2009
                              • 909

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                              Myślę, że lepiej nie dzwonić. Z tego co pamiętam dzisiaj miał być na pogrzebie, więc nie zawracajcie człowiekowi głowy.
                              A, to nie wiedziałem.

                              Comment

                              • funky83
                                Senior
                                • 07-2009
                                • 136

                                Dziś wypatrzyłem z nowych pozycji Złoty Denar z Namysłowa i chyba ze 2-3 z browaru Edi(napewno miodowe było)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎