Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Rynek Podgórski 11, Delikatesy Whist

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Standarte
    Gość
    • 08-2003
    • 467

    Kraków, Rynek Podgórski 11, Delikatesy Whist

    Delikatesy "Whist", Rynek Podgórski 11 (może nie tylko tam?). "Książęce" 2,60 + kaucja, "Mocne Dobre" 2,95 + kaucja. Nareszcie w grodzie Kraka! Mam nadzieję, że nie okaże się efemerydą i zagości na stałe. Na wszelki wypadek zakupiłem spory zapas. Z tej okazji pozwolę sobie wznieść toast: NIECH ŻYJE KSIĘSTWO LWÓWECKIE I KSIĄŻĘ BERNARD ZWINNY!
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    zatem jutro się tam udaje i mam nadziję, że nie wykupiłeś wszystkiego

    Comment

    • bahtol
      słomiany zapał
      • 10-2002
      • 331

      #3
      Udałem się oczywiście do delikatesów WHIST, zakupiłem i rozmawiałem z panią przy kasie, żeby dowiedzieć się któraż to z krakowskich hurtowni zdobyła się na tak heroiczny czyn. Otóż żadna z krakowskich hurtowni nie maczała w tym swoich nieskażonych dobrym piwem paluchów. Pani stwierdziła, że przyjechał facet który dał im to na próbę "w komis". Na pytanie jak się sprzedaje pani się tylko skrzywiła a nieogolony zawodnik stojący za mną w kolejce po dokonaniu obliczeń ile by go kosztowało Książęce z kaucją stwiedził: "Ja tam wolę stronga".
      Wnioski -1. sprzedaje się ubogo więc wątpię aby powtórzyli zamówienie.
      2. Ów facet który dał im to w komis zapewne uknuł spisek w celu zdobycia krakowskiego rynku piwoszy i Lwówki powinny dać się znaleźć w wielu małych krakowskich sklepach(przynajmniej przez jakiś czas). Problem z przekonaniem klienta polega na braku reklamy oraz na tym, że ceny tego piwa są porównywalne z innymi więc "prawdziwi piwosze" zostaną niestety przy najlepszym Żywcu i Tyskim.
      =bahtol=

      Comment

      • ecolek
        Junior
        • 02-2004
        • 6

        #4
        w Delikatesach "Whist" nic o piwach z Lwówka nie wiedzą....

        W weekned byłem w Krakowie i chciałem dać koledze prawdziwych piw z Lwówka. No i wielkie rozczarowanie: w delikateach "Whist" nic o piwach z Lwówka nie wiedzą... :-((((

        Spalony punkt....

        Comment

        • m_q
          Member
          • 01-2004
          • 94

          #5
          Odp: w Delikatesach "Whist" nic o piwach z Lwówka nie wiedzą....

          ecolek napisał(a)
          [B]W weekned byłem w Krakowie i chciałem dać koledze prawdziwych piw z Lwówka. No i wielkie rozczarowanie: w delikateach "Whist" nic o piwach z Lwówka nie wiedzą... :-((((
          Delikatesy Whist to miejsce, którego progu nie przekraczam od ponad dwóch lat choć mieszkam 50 metrów od sklepu. Powody przemilczę, by nie kopać leżącego...
          Last edited by Maggyk; 07-10-2005, 11:53.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎