Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Kobierzyńska 61, sklep Maria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Wróciły Kocury.
    Dokładnie to lezak, weizenbock i indian pale ale.
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
      Dokładnie to lezak, weizenbock i indian pale ale.
      Dokładnie, to te same, które były ostatnio
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
        Dokładnie to lezak, weizenbock i indian pale ale.
        Jesteś pewien tego IPA? Mnie się zdawało, że było EPA.
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
          Jesteś pewien tego IPA? Mnie się zdawało, że było EPA.
          Zasiałeś we mnie wątpliwość...
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
            Dokładnie to lezak, weizenbock i indian pale ale.
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
            Jesteś pewien tego IPA? Mnie się zdawało, że było EPA.
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
            Zasiałeś we mnie wątpliwość...
            EPA. Cez przegrałeś stawiasz piwo

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              EPA. Cez przegrałeś stawiasz piwo
              Za tydzień w Omercie
              Last edited by Cez; 26-07-2010, 16:27.
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • drewniak
                Junior
                • 12-2009
                • 21

                Mam zamiar kupić taką szklanicę:

                Profesjonalne wyposażenie kuchni, baru, restauracji w sklepie Technica ☛ Kup online! ► Sprzęty i urządzenia gastronomiczne ► Wysoka jakość!


                Jest coś podobnego w Marii? Lub gdzie indziej można dorwać. Pojedynczo.

                Comment

                • danhaj
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 619

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika drewniak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam zamiar kupić taką szklanicę:

                  Profesjonalne wyposażenie kuchni, baru, restauracji w sklepie Technica ☛ Kup online! ► Sprzęty i urządzenia gastronomiczne ► Wysoka jakość!


                  Jest coś podobnego w Marii? Lub gdzie indziej można dorwać. Pojedynczo.
                  U Marii nie ma raczej szkła no name, jest tylko szkło firmowe, dedykowane poszczególnym browarom.
                  Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                  www.czechforum.pl

                  Comment

                  • drewniak
                    Junior
                    • 12-2009
                    • 21

                    No tak jest z pewnością, dlatego zapytałem o "coś podobnego"

                    Comment

                    • skitof
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 2478

                      Dotarłem w końcu. Była akurat dostawa z Żywca. A w środku same piwa, masa piw. Królują głównie zagraniczne, a wśród nich niemieckie. I właśnie z tych głównie skorzystałem. Z mniej popularnych kupiłem: Steinbier Original (Brauhaus Altenkunstadt), Keller Bier ungespundet (St. Georgen Bräu), Zoigl Schwarzer Ritter (Friedenfels), Smokey George (Rittmayer) i Kocour English Pale Ale (ostatnia sztuka). Szykuje się przedni wieczór
                      Jeszcze dodam, że najdroższy był Kocour - 6,00 zł, reszta 5 i 5,5 zł
                      Last edited by skitof; 02-08-2010, 19:49.

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                        A w środku same piwa, masa piw.
                        Byłem także w sobotę, rozmawiając z obsługą dowiedziałem się że ostatnio nie mieli dostawy i to co mają na półkach to jest połowa ich "normalnego" asortymentu, w tym lub przyszłym tygodniu coś nowego ma być.

                        Comment

                        • skitof
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 2478

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
                          Byłem także w sobotę, rozmawiając z obsługą dowiedziałem się że ostatnio nie mieli dostawy i to co mają na półkach to jest połowa ich "normalnego" asortymentu, w tym lub przyszłym tygodniu coś nowego ma być.
                          A mówili co?

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            Byłem w Marii w sobotę i takich pustek, to dawno tam nie widziałem.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • Gringo
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 2151

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                              A mówili co?
                              Właściciela nie było, więc tylko od pomagierów dowiedziałem się że Czechy i Niemcy, niestety szczegółów nie znali

                              Comment

                              • Cez
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 1789

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
                                Właściciela nie było, więc tylko od pomagierów dowiedziałem się że Czechy i Niemcy, niestety szczegółów nie znali
                                Z reguły wiedzą co i kiedy przyjedzie. Właściciel sam przywozi piwa z Czech i Niemiec.
                                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎