Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, os. Teatralne 28, sklep spożywczy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika roko84 Wyświetlenie odpowiedzi
    Dziękuje szanownej redakcji za usuniecie moich wiadomosci.Juz wiem dlaczego wszyscy na was narzekają.
    O, nie doczytałem. Twoje wpisy zostały usunięte ze względu na nie stosowanie się do:


    p.s. Aecjusz to też tyczy się Ciebie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Aecjusz
      Member
      • 10-2010
      • 40

      #47
      Tyle że ja tam jestem tylko klientem, czasem coś przy okazji wrzucę, bo oferta jest jak dla mnie bardzo dobra, zwłaszcza że Pracownia czy Podgórz na kranie to nie jest coś, co spotyka się w każdym sklepie.

      Proponuję wprowadzić jakieś jasne zasady dla klientów sklepów na forum lub osobny dział komercyjnych wątków i osobny dział niekomercyjnych, gdzie podajemy co najwyżej nazwę browaru, którego piwa są w ofercie i problem z głowy.

      EOT.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aecjusz Wyświetlenie odpowiedzi
        Tyle że ja tam jestem tylko klientem, czasem coś przy okazji wrzucę, bo oferta jest jak dla mnie bardzo dobra, zwłaszcza że Pracownia czy Podgórz na kranie to nie jest coś, co spotyka się w każdym sklepie.

        Proponuję wprowadzić jakieś jasne zasady dla klientów sklepów na forum lub osobny dział komercyjnych wątków i osobny dział niekomercyjnych, gdzie podajemy co najwyżej nazwę browaru, którego piwa są w ofercie i problem z głowy.

        EOT.
        Jak piszesz od siebie, prywatnie, to ok. Bezrefleksyjne kopiowanie treści ze strony sklepu nie jest ok, szczególnie gdy to kolejny przypadek w tym akurat wątku.
        Last edited by ART; 15-12-2014, 20:10.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Aecjusz
          Member
          • 10-2010
          • 40

          #49
          Na kranie dosłownie od dzisiaj Beskydsky pivovarek Vanocni special i Kudłaty elf, tego drugiego jeszcze dzisiaj będę testował Poza tym asortyment zmienia się błyskawicznie, w chwilę wymiotło Dori II i świąteczne z Pracowni, została tylko 3 Pracowni i Szałpiwu. Poza tym 3 ursy (deszcz i jakieś 2 inne), trochę z Peruna, oba nowe Raciborskie i Szczerbaty Smok oraz no more saint. Tradycyjnie jest komplet Pinty. Tyle z pamięci mogę wymienić.

          Comment

          • Aecjusz
            Member
            • 10-2010
            • 40

            #50
            Na kranie Space Sheep z Podgórza i Dżok z pracowni, ma się też ponoć pojawić Korpoludek z Podgórza Z Ciekawych nowości w oczy rzucił mi się Penzerfaust z Kraftwerku

            Comment

            • juan_martin_del_lotro
              Junior
              • 02-2012
              • 15

              #51
              Wie ktoś może, co się dzieje z tym sklepem?

              W remoncie/zamknięty/przeniesiony pod inny adres?

              Comment

              • vinhodoporto
                Member
                • 02-2009
                • 82

                #52
                Sklep przenosi się na osiedla Szkolne 35

                Comment

                • juan_martin_del_lotro
                  Junior
                  • 02-2012
                  • 15

                  #53
                  Dzięki!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎