Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wieliczka, Piłsudskiego 99c, Planeta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    Wieliczka, Piłsudskiego 99c, Planeta

    Niewielki sklepik monopolowy w ciągu handlowo-usługowym wzdłuż ulicy Piłsudskiego, stanowiący całodobowe źródełko dla pobliskiego blokowiska i nie tylko.
    W asortymencie piwa z Piotrkowa (większość z serii górnopółkowej i Maćkowe), Grybowa i Witnicy (Koźlak i Lubuskie).
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    #2
    Jest cała sieć tych sklepów.W Krakowie jest już ich koło dziesięciu.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • ucho
      Senior
      • 05-2010
      • 500

      #3
      Byłem tam i na Sienkiewicza oraz w miejscowości Bilczyce przy trasie 996. Generalnie asortyment bardzo podobny, więc wnoszę o zmianę nazwy tematu na dotyczący całej sieci.
      Jest Grybów (wszystkie Pilsweisery a w trzecim punkcie również Góralskie, Lach Mocny i Premium ) i Sulimar ( Maćkowe Miodowe, Mocne, Kiper ). Był też koźlak w czarnej etykiecie ale nie wiem skąd (po kształcie kozła sądze, że Witnica).
      Plus kilka pozycji z zagranicy.
      O Lubuskim personel niestety nie słyszał.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho Wyświetlenie odpowiedzi
        Byłem tam i na Sienkiewicza oraz w miejscowości Bilczyce przy trasie 996. Generalnie asortyment bardzo podobny, więc wnoszę o zmianę nazwy tematu na dotyczący całej sieci.
        Prośba odrzucona - patrz zasady działu.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • ucho
          Senior
          • 05-2010
          • 500

          #5
          Się może niezbyt precyzyjnie wyraziłem. Powiniem dodać, żeby wątek przenieś do działu Piwo-Gdzie, gdzie znajdują się takie dyskusje jak Cała Polska, sieć sklepów Kaufland czy Białystok, sieć sklepów Adamba .
          Aby nie robić tu zbędnego offtopicu, dodam od siebie na koniec - nie wiem... nie znam się... w ogóle to zarobiony jestem.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎