Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Płk. Lisa - Kuli 19, Intermarche (Galeria Graffica)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MARIO2
    Junior
    • 03-2008
    • 10

    #16
    no cóż od napisania tego postu mineło kilka miesięcy , czy jest choć cień szansy na to "KIEŁKOWANIE"
    bo ciągłe wyjazdy poza rzeszów w poszukiwaniu nowego serdecznie mi zbrzydła!!.

    Comment

    • Lacriferno
      Senior
      • 07-2005
      • 783

      #17
      Pojawił się Porter z Ambera w cenie coś ok. 5,50 (w Realu prawie złocisza taniej). Za ponad 3 dyszki można nabyć zestaw trzech piw z Ambera (Porter, Koźlak, Żywe - po. 2 szt.) w torbie z przegrodami na butelki z logiem organizacji Slow Food.

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #18
        Generalnie w "Almie" lepiej. Przynajmniej jest Cornelius.

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
          Generalnie w "Almie" lepiej.
          No to kolego proszę założyć w Piwo-Gdzie wątek o rzeszowskiej Almie i opisać tamtejsze frykasy

          P.S. Trudno, żeby w Almie nie było lepiej. To inny gatunek sklepu niż Intermarche.
          Last edited by delvish; 29-05-2009, 17:04.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • piowen
            Senior
            • 09-2007
            • 207

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
            Generalnie w "Almie" lepiej. Przynajmniej jest Cornelius.
            W Intermarche Cornelius jest dostępny od dobrych kilkunastu miesięcy.

            Ostatnio pojawiła się cała plejada Tucherów po 6,99 zł. Poza tym mój ulubiony Porter Boss pojawia sie częściej niż zwykle, a z ciekawostek mamy "Kurkowe" z Piotrkowa Trybunalskiego pod szyldem Północnym za... 1,29. Powiem szczerze, że to ostatnie o wiele lepiej smakowało niż wypite ostatnio, okropnie rozwodnione, "Amber" z Ambera.
            "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
              Generalnie w "Almie" lepiej. Przynajmniej jest Cornelius.
              Dla miłośników piw krajowych Alma nie ma do zaoferowania niczego, czego nie ma w Intermarche. U Muszkieterów jest chociaż Boss, Krajan czasem Gab, w Almie, oprócz Corneliusa, Ambera i masówki, sam import.

              Comment

              • Rzeszowiak
                Piwny Radykał
                • 04-2009
                • 1596

                #22
                Krajan jest i w "Almie" ale to taka dygresja.

                Być może wtedy gdy byłem u "muszkieterów" trafiłem na moment gdy skończyły się zapasy i nic ciekawego nie znalazłem, ale skoro jest tam taki asortyment jak mówicie w najbliższym tygodniu popędze tam po zapasy.

                P.S. Ale to dla mnie i tak dowód na nędze piwną na podkarpaciu.

                Comment

                • Rzeszowiak
                  Piwny Radykał
                  • 04-2009
                  • 1596

                  #23
                  Jest Jabłonowo "miodowe, mocne" oraz Krajan "miodowe".

                  Comment

                  • MARIO2
                    Junior
                    • 03-2008
                    • 10

                    #24
                    I ja wpadłem do ALMY lecz niestety okazuje się że stolca podkarpacia nadal na zadupiu piwnym leży i dobrze zaopatrzony sklep z PIWECZKIEM na pewno by się przydał, chocby taki mały jak radomski DIONIZOS

                    Comment

                    • Rzeszowiak
                      Piwny Radykał
                      • 04-2009
                      • 1596

                      #25
                      Obecnie dostępny m.in. Amber Classic w puszce po 2,99 zł, Koźlak exportowy z Witnicy, Kama Sutra GAB-a, Porter Krajan-a, oraz to co zawsze.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                        Obecnie dostępny m.in. Amber Classic w puszce po 2,99 zł,
                        To drogo, ale wiadomo ... U mnie po 2.00-2.20.
                        Warto jednak kupić, przynajmniej niedawno dostępne warki były bardzo udane.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎