Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łomża, Stary Rynek 3, Sklep Szczypta Świata [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mariuszs9
    Junior
    • 07-2013
    • 5

    Łomża, Stary Rynek 3, Sklep Szczypta Świata [zamknięte]

    Witam, pojawił się nowy sklep z piwem na Starym Rynku, mają fajne piwka z naszych browarów jak i z zagranicznych, a i fajna sprawę maja jak piwo nalewane z beczki do butelek. Mi tam sklep podpadł do gustu.
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mariuszs9 Wyświetlenie odpowiedzi
    Mi tam sklep podpadł do gustu.
    Z tego co piszesz wnioskuję, że nie podpadł, ale przypadł do gustu .

    Comment

    • mariuszs9
      Junior
      • 07-2013
      • 5

      #3
      Tak literówka

      Comment

      • gaz4
        Senior
        • 04-2009
        • 192

        #4
        Jakieś szczegóły odnosnie asortymentu i tych lanych piw, co to za piwa i w czy leją we własne butelki i czy można przyjśc z bańką na mleko lub butelka po soku jabłkowym i następnie bezkarnie skonsumować na ławeczce na rynku

        Comment

        • mariuszs9
          Junior
          • 07-2013
          • 5

          #5
          Z tego co wiem nie mają spożycia na miejscu bo też chciałem napić się, a piwko leją w litrowe butelki dostępne na miejscy. Mają z beczki piwa litewskie, a w butelkach mają litwę, trochę polskich piw jak i niemieckich i czeskich, ale widać że sklep jest nowy i cały czas poszerza asortyment.

          Comment

          • mariuszs9
            Junior
            • 07-2013
            • 5

            #6
            Natknąłem się dzisiaj na dostawę i mają w sprzedaży piwko z browaru Koreb nawet z beczki, spróbowałem i jest niezłe.

            Comment

            • gaz4
              Senior
              • 04-2009
              • 192

              #7
              ciekawe jak szybko będzie kwaśne

              Comment

              • mariuszs9
                Junior
                • 07-2013
                • 5

                #8
                Dlaczego podchodzisz tak sceptycznie do tego, a może właśnie będzie im fajnie schodzić. Często bywam w tej okolicy i widzę jak ludzie chodzą tam.

                Comment

                • gramak
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 267

                  #9
                  Ironia dotyczyła jak sądzę jakości Koreba, i niestety jest to ironia całkowicie usprawiedliwiona. A co do samego sklepu, to są tam piwa litewskie, niemieckie, czeskie i polskie (ale szczerze mówiąc nie kojarzę jakie bo raz tylko tam byłem). Ja w każdym razie zaordynowałem litr Guberni ekstra, którą to nalano mi fachowo do litrowego peta, zakręconego maszynowo. Piwo nic nie straciło po nalaniu do plastiku, tak, że ten patent działa całkiem nieźle, a sama butelka została opatrzona naklejką z informacją o piwie. Cena owego litra to było chyba 8pln. Ogólnie fajny sklep, w którym są również kawy, herbaty itp... a także lany z beczki cydr. Życzę powodzenia ,ale obawiam się niestety o sukces przedsięwzięcia. Obym się mylił...
                  http://www.ohbeautifulbeer.com/

                  Comment

                  • gaz4
                    Senior
                    • 04-2009
                    • 192

                    #10
                    Jeżeli jakość Koreba się poprawiła to może znajdą się na to chętni na dłużej. Myślę, że lokal ten zyskałby jeżeli była by możliwość spożycia na miejscu, w innym wypadku myślę że będzie miał zyski tylko na imprezach plenerowych w okolicy a na co dzień wygra jednak lokalny patriotyzm. Mam jednak nadzieję, że sklepik się utrzyma i odwiedzę go przy najbliższej okazji jak nawiedzę rodzinne miasto.

                    Comment

                    • Kyle_Broflovsky
                      Junior
                      • 04-2008
                      • 10

                      #11
                      Sklep zamknięty.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎