Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Nowowiczlińska 35, sklep Browarek [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2769

    #31
    Chodzi o Browar Gościszewo.
    Na kontretykiecie ich piw jak wół obok adresu Gościszewo 11 stoi kod pocztowy 82-400 Sztum. Miejscowość Gościszewo leży między Malborlkiem, a Sztumem. Administracyjnie w gminie Sztum, jednak praktycznie to przedmieście Malborka.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #32
      Pankracy mi na prawdę nie musisz pisać gdzie leży Gościszewo. Prawda jest taka, że gostek nie zadał sobie minimalnego trudu aby wiedzieć co pije.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #33
        Marcinie strasznie się czepliwy zrobiłeś ostatnio. Daj koledze rozwinąć skrzydła.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
          Marcinie strasznie się czepliwy zrobiłeś ostatnio. (...).
          Gosiu masz rację, może to starość.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Gosiu masz rację, może to starość.
            He he to co ja mam powiedzieć


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Pankracy mi na prawdę nie musisz pisać gdzie leży Gościszewo. Prawda jest taka, że gostek nie zadał sobie minimalnego trudu aby wiedzieć co pije.
              Abernacka chyba przesadzasz. To jak piję belgijskie piwo, to powinienem studiować atlas samochodowy czy google maps, żeby zobaczyć jak daleko browar leży od autostrady lub granicy z Luksemburgiem? To przyjdzie z czasem, albo i nie, ale takim glanowaniem na pewno człowieka nie zachęcisz. Gdyby popełnił oczywisty błąd typu kupiłem Królewskie z browaru w Warszawie, to rozumiem złośliwość, ale akurat w tym wypadku nie ma ona sensu.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #37
                Kopyr, czy ja gdziekolwiek zapytałem gdzie leży Gościszewo? Nie, moje pytanie brzmiało, jakie piwo pił ze Sztumu a nie gdzie leży!? Kolega zamiast zapoznać się z piwem i ETYKIETĄ pierwsze co pobiegł do netu i obwieścił tą jakże sensacyjną wiadomość bez jakiegokolwiek namysłu. Ile takich chaotycznych postów jest na całym forum, że serce ściska!
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kopyr, czy ja gdziekolwiek zapytałem gdzie leży Gościszewo? Nie, moje pytanie brzmiało, jakie piwo pił ze Sztumu a nie gdzie leży!? Kolega zamiast zapoznać się z piwem i ETYKIETĄ pierwsze co pobiegł do netu i obwieścił tą jakże sensacyjną wiadomość bez jakiegokolwiek namysłu. Ile takich chaotycznych postów jest na całym forum, że serce ściska!
                  Tak zrozumiałem Twoją sugestię, że kolega nie wie co pije. Sam czasem się zżymam na kolesi, którzy po drugim logowaniu obwieszczają, że znaleźli nowe piwo Okocim Pszeniczne. Z drugiej strony nie ma sensu nowego glanować, bo się zniechęci. Podejrzewam, że on tego Naturalnego czy rycerza nawet w ręce nie miał, tylko sprzedawca coś wspominał o piwach ze Sztumu. No i vexx z gorliwością neofity podzielił się z nami tą jakże radosną nowiną. Nie ma się co unosić. Ja już wolę, żeby informacje się powtarzały, bo przecież wszyscy starzy wyjadacze wiedzieli o co chodzi, niż żeby z lenistwa nie chciało się napisać o nowym piwie, tak jak w tym wątku.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...)Nie ma się co unosić. (...).
                    Jestem nadwyraz spokojny Od niedzieli urlop, kilka browarów do odwiedzenia (niestety nie jadę do Niemiec, żona), poznam nowe piwa, to czym ja mam się unosić?
                    Last edited by abernacka; 30-01-2009, 13:51.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #40
                      Proszę powrócic do tematu.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • slavi77
                        Senior
                        • 01-2009
                        • 156

                        #41
                        Pojawiło się Premium Niepsteryzowane z Kormorana. Robiąc dziś zakupy dowiedziałem się, że w czerwcu asortyment zostanie powiększony, o piwa czeskie w puszkach i petach.

                        Comment

                        • slavi77
                          Senior
                          • 01-2009
                          • 156

                          #42
                          Pojawiło się Warnijskie i Miodne, oba w cenie 4,10 + butelka.

                          Comment

                          • adzior69
                            Junior
                            • 11-2005
                            • 5

                            #43
                            Browarek ma swój drugi sklep na placu Górnośląskim w Gdyni-Orłowie. Sklepik sporo większy no i samoobsługowy.

                            Comment

                            • slavi77
                              Senior
                              • 01-2009
                              • 156

                              #44
                              Sklep został zlikwidowany.

                              Comment

                              • dipeone
                                Senior
                                • 05-2010
                                • 741

                                #45
                                Na prawdę?
                                To byłaby wielka szkoda ,bo sklepik mały ale wyposażony bardzo dobrze.
                                Kolejny swój punkt ma na pasażu w Tesco Chylonia ,ale wybór już sporo mniejszy. Kilka piw z Browaru Kormoran, z Witnicy, "Smoki" i pojedyńcze sztuki z innych browarów.
                                Ten na Placu Górnośląskim jeszcze istnieje? Jeśli tak to godzie dokładniej? Tam na ryneczku?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎