Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 471, Piotr i Paweł

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lmd
    Junior
    • 06-2003
    • 9

    #16
    Pojawiło się Lubuskie z BOSS-a w dużych ilościach. Cena 2,19 zł Ponadto Noteckie Eire i Noteckie Niepasteryzowane w cenie 1,99 zł. Z Krajana obecne tylko Irlandzkie Mocne (4,99zł).
    Piwo jest dobre, Piwo pic trzeba!!!

    Comment

    • jablon
      Senior
      • 12-2008
      • 179

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lmd Wyświetlenie odpowiedzi
      Pojawiło się Lubuskie z BOSS-a w dużych ilościach.
      Ja tych Lubuskich nigdzie nie mogłem dojrzeć. Gdzie one stoją? Przy wejściu są Czarnkowy a w dziale piwnym nic nie znalazłem. Albo wykupili (ale piszesz, że były w dużych ilościach) albo następnym razem muszę wziąć brylki.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)albo następnym razem muszę wziąć brylki.
        Chyba nie musisz, byłem trzy dni temu, Lubuskiego już nie mieli. Nawet sprawdzili na magazynie.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • jablon
          Senior
          • 12-2008
          • 179

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Chyba nie musisz, byłem trzy dni temu, Lubuskiego już nie mieli. Nawet sprawdzili na magazynie.
          Co za czasy nastali, Tyskie stoi a Lubuskie wykupione.

          Comment

          • Grzesiu
            Junior
            • 03-2003
            • 19

            #20
            Pojawił się Koreb: żywe i miodowe. Żywe przeterminowane prawie miesiąc kupiłem w ciemno bo nie widziałem tam nigdy tego piwa więc sądziłem że świeże, dopiero jak eksplodowało i pieniło przez kwadrans to sprawdziłem datę, poza tym nie stało w chłodni. Lubuskie dostają już z nową etykietą, ale jakieś śmieszne ilości bo na półce miejsca na 5-6szt które jak wykupię, to nikt nie dokłada z magazynu przez kilka dni
            Spróbuj polubić samego siebie, docenisz jakie to szczęście, że kilka osób też cię lubi...

            Comment

            • tomek35
              Senior
              • 02-2007
              • 497

              #21
              W jakiej cenie ten Koreb?

              Comment

              • Grzesiu
                Junior
                • 03-2003
                • 19

                #22
                5,49 miodowe i żywe. Nie stoją w lodówce więc żywe na pewno jest trafione i lepiej sprawdzać daty. Kupione 16.06 miało przydatność 17.05
                Spróbuj polubić samego siebie, docenisz jakie to szczęście, że kilka osób też cię lubi...

                Comment

                • Samoglow
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 606

                  #23
                  Dajcie spokój. Te ceny to są chyba z kosmosu, a w sumie nic nadzwyczajnego to to nie jest. Zdecydowanie wolę Miodowego Ciechana albo Fortunę a kosztują znacznie mniej.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #24
                    Żywe z Koreba może ceny swojej warte nie jest, ale to bardzo dobre i ciekawe piwo. Znam jednak tańsze i lepsze, zaopatrzone w lodówki i chłodnię, miejsce
                    Last edited by Pendragon; 19-06-2009, 09:53.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #25
                      Dzis w ofercie m.in. Lubuskie, Srebrny Smok (2,19zł), Czarne i Czarne Miodowe (po 2,99zł, butelka bezwrotna) plus Koreb Miodowy, Noteckie pasteryzowane i coś z Krajana.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎